Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krowa123

15 dzien okresu... ???

Polecane posty

czesc dziewczyny,mam podobne problemy.... Spoznial mi sie okres wiec zrobilam kontrolne badania hormonalne i poszlam prywatnie na wizyte...Tym razem prolaktyna byla w normie testosteron rowniez tylko LH i TSH byly zroznicowane...Przepisal mi Luteine na wywolanie okresu,nie chcialam innych lekow bo Luteine juz znalam.... Dostalam okres 21wrzesnia i dalej krwawie......nie wiem o co chodzi... Powiedzial mi tez cos takiego ze moja budowa jajnikow przypomina troche budowe policystyczna..ale nie stwierdzil tego 100%towo ... Mam 21 dnia cylku zbadac poziom LH i TSH i umowic sie na wizyte ale skoro mam okres juz 15 dzien...to troche sie boje i nie wiem czy wczesniej nie pojsc do niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja .....
oczywiście że powinnaś iść jak najszybciej do lekarza albo przynajmniej zadzwoń czy to normalna reakcja na leki że okres tak długo trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja Lueine bralam jakis czas temu bo mialam wysoka prolaktyne ,kilka lat jechalam na Luteinie i reakcja zawsze byla taka sama,po odstawieniu 2-4 dni dostawalam okres ale zawsze trwal nie dluzej niz 5-6 dni pierwszy raz w ogole w zyciu mam cos takiego.....myslisz ze powinnam zadzwonic do niego??Ale nie wiem jak mu to powiedziec...pewnie nawet mnie kojarzyl nie bedzie bo dwa razy tylko u niego bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×