Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SingleLady87

Długi listopadowy weekend

Polecane posty

Gość SingleLady87

Zawsze można wykorzystać go inaczej niż na podróż do domu :) Moja rodzina nie jest specjalnie tradycyjna i mama nie zrobi mi awantury, jak raz nie pojawię się na Święcie Zmarłych. Macie jakieś pomysły, gdzie można wyjechać o takiej porze? Chodzi mi oczywiście o wycieczki krajowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakiż to niby długi weekend
Swieto Zmarłych jest we wtorek, w poniedziałek wszyscy noramlnie pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedalska bajka
zakopane polecam wyjedź w góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaśliwka
ja też polecam Zakopane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Jeśli chcecie wykorzystać te dni na podróż to pojezierze brodnickie jest bardzo ładnym terenem z pewnością będzie tam ładnie jesienią. Warto się zatrzymać tam w Głęboczku, miła atmosfera, dobre jedzenie i z tego co wiem to można wypożyczać sobie kajaki, rowery by aktywnie spędzić czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz
Zapowiada się, że będzie strasznie zimny listopad... ;/ Dla mnie najlepszym rozwiązaniem to mu długie rozmowy przez telefon. Na szczęście korzystam z Heyah i sporo znajomych też jest w łapie co sprawia, że do siebie dzwonimy i SMSujemy za darmo. Zresztą od dwóch lat zimowe wieczory spędzamy na rozmowach przez tel heheh, jak za darmo to czemu nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
A ja się zastanawiam czy nie jechać do Zakopanego. Już zaczynam powoli przeglądać oferty noclegów na ideatur.pl W końcu teraz ceny są o wiele niższe, a i turystów mniej, także spokojnie będzie można wszystko pozwiedzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej skorzystać sobie z tego wolnego i gdzieś wyjechać sobie odpocząc , póki jeszcze nie jest tak zimno mozna skorzystac w jakiegoś wypadu w góry, jesli szukasz noclegu to polecam ideatur.pl tam jest bardzo duży wybór a i można znaleźć inspirację na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też stawiam na Zakopane. Jadę tam na przedłużony weekend z chłopakiem i mam nadzieję na udany urlop. Zarezerwowałam już sprawdzone lokum w Geovicie- polecam tym, którzy jeszcze tam nie byli. Ośrodek ma wysoki standard a przy tym rozsądne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też stawiam na Zakopane. Jadę tam na przedłużony weekend z chłopakiem i mam nadzieję na udany urlop. Zarezerwowałam już sprawdzone lokum w Geovicie- polecam tym, którzy jeszcze tam nie byli. Ośrodek ma wysoki standard a przy tym rozsądne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o tego typu wypady, to na stronie nextur.pl jest sporo ciekawych pomysłów, jak można spędzić te wolne dni. Warto poszukać tam sposobów na nietradycyjne spędzenie tego długiego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja chcę gdzies jechac w Polskę na parę dni albo weekend, a nie mam sprecyzowanych planów to korzystam ze stronki Nextur.pl. Można przejrzeć różne podpowiedzi ich po różnych trasach w Polsce nawet mało odwiedzanych przez turystów, możesz sobie tam też zaplanować całą wycieczkę od podstaw albo skorzystać z gotowej propozycji. Idealne na zaplanowanie paru dni odskoczni gdzieś w Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HoneyBoney
ech, no ja bym miała awanturę gdybym 1 listopada nie zjawiła się w domu:P Ale powiem szczerze, że nawet lubię ten dzień - chodzę zawsze wieczorem na cmentarz i dumam nad sensem życia i śmierci ten raz w roku:P A co do pomysłów na ponure wieczory i weekendy (mamy w koncu jeszcze drugi weekend w listopadzie:)) to u mnie najlepiej na chandrę działają wypady do jakiegos dobrego SPA Ktoras z was proponowała Głęboczka, weszłam na ich stronę i przyznam, że tajemniczo brzmiąca ALFASFERA mnie kusi... ktoś korzystał może z czegoś takiego?:> ja sie wczesniej z tym nie spotkalam, a możliwość pobudzeina dodatkowych nakładów kreatywności akurat mnie bardzo by się przydała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti89
Słuchajcie może są jakieś okazje na długi weekend ten listopadowy 11-13? Ja znalazłam kilka ofert w sumie fajnych po przystępnej cenie, chyba się wybiorę tu: http://student.travel.pl/goto161,4um-dlugi-weekend-amsterdam-berlin może ktoś się wybierze ze mną;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agregator
Ja właśnie zaglądałam na tą stronkę nextur.pl - super sprawa, wystarczy wybrać region i od razu pojawiają się propozycje wycieczek. To coś dla tych niezorientowanych, jakie cuda mamy w kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głęboczek wygląda rzeczywiście ciekawie. Winoterapia? Nigdy dotąd o tym nie słyszałam, ale brzmi bardzo kusząco :) Sama może bym się jak na razie do takiego SPA nie wybrała, z braku czasu choćby, ale rodziców wysłałabym chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodowocynamonowo to fakt :) Znam to miejsce i uważam, że Głęboczek to strzał w dziesiątkę na weekend. Świetna, cicha okolica, można uprawiac tam rózne sporty, mają przepyszne jedzenie! Nie mówiąc o masażach jakie tam mają (polecam czekoladowy i winoterapię!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megann84
A ja smigam sobie dzis po poludniu do Dabek do Fajnego Spa Geovita i spedze tam caly dlugi weekend. Uwielbiam masaze i roznego rodzaju zabiegi wiec z rozkosza sie im oddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj ja też uwiełbiam masaże i zazdroszczę Ci że jedziesz dzisiaj do spa, ja na wizytę w Głęboczku muszę jeszcze trochę poczekać, ale zastanawiam się czy nie wybrać się z rodzinką na... Święta tam :)mają tam fajny pakiet na święta - jest to pakiet 4 dniowy "Magia Świąt" i obejmuje 4 noclegi, 3 śniadania, 3 obiady i 3 kolacje, Wieczerze Wigilijną :D z 12 daniami polskimi!, Wieczorne kino w Głęboczku, wieczór kolęd, korzystanie z basenu, jacuzzi i wiele innych atrakcji i co ważne - wiele programów animacyjnych dla dzieciaków :D Może się zdecydujemy, a co! W końcu nie będę musiała biegać i gotować w święta a wszyscy będą zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megann84
No i byłam... Było swietnie i tak sie rozleniwilam ze zupelnie nie chciało mi sie wracac do pracy. Jednak jak juz się zmobilizowałam to okazało si e ze mam mnostwo energii. Masaze maja zbawienny wplyw na ciało. A po powrocie do firmy okazlo sie ze mamy jakas konferencje niebawem, a jedziemy do Bukowego Dworku i ku mojemu milemu zaskoczeniu rowniez jest to hotel Geovity. No i czeka mnie powtórka atrakcji, moze nie tak do konca bo polaczone z praca ale zawsze cos no i w miejscu ktore jestem pewna ze bedzie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dlugi weekend w listopadzie to tylko do stolicy! osobiscie zatrzymamy sie w http://www.hotel-janki.pl/ - juz sie nie mogzemy doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na weekend w listopadzie to tylko do cieplych krajow. w http://www.kostravel.pl/ sa swietne oferty. Warto lecie i odpoczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, w moim bliskim gronie znajomych długi weekend nie zaczął się dobrze, bo nagłą śmiercią kogoś, kogo znam i bardzo cenię. Z pogrzebem trzeba było czekać prawie 6 dni. Dobrze, że są domy pogrzebowe jak Lethe http://www.lethewarszawa.pl/ które mogą wyręczać rodzinę we wszystkich formalnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Imperiall jest bardzo ciekawy, jeżeli chodzi o organizację pobytu nad morzem. Czyściutka plaża tuż obok kompleksu. Masz możliwość spędzania czasu wolnego nie tylko w standardowym pokoju hotelowym, ale także w apartamencie w domku. Z dziećmi wychodzi wyjazd idealny, bo masz plac zabaw, animację aktywności dla najmłodszych. Dla dorosłych SPA, szlak wycieczek rowerowych i pieszych. W tym roku wybudowali super basen kryty ze zjeżdżalnią i strefą dla dzieci. Jedzenie świetne. Obiekt jest bardzo zabezpieczony. Całodobowy monitoring, widoczni ochroniarze. Pierwszy raz miałem kontakt z hotelem dwa lata temu. Uczestniczyłem w jubileuszu firmowym. Od tamtej pory jestem dwa razy do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku jedziemy z kumplami do Białegostoku, zaś jako główne miejsce postoju wybraliśmy http://www.royal-hotel.pl/ . Na miejscu czeka na nas pełen relaks w postaci SPA, a do tego Stary Browar w którym zamierzamy poświęcić się pełnej degustacji. :) Idealna propozycja na odprężenie po ciężkich dniach w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dać zielone światło na Western Camp, jak na razie trzymają wysoki poziom, mam nadzieję, że z czasem te ich domki czy namioty nie będą niszczały bo na razie wszystko nowe, czyste, ładnie wystrojone, można poczuć się naprawdę wygodnei jak w domu. Blisko jest energylandia, także z dotarciem do parku nie ma stąd problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×