Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no_napewno

umiec nie byc razem

Polecane posty

Kochac czasem znaczy po prostu umiec nie byc razem. No wlasnie, a ja znow od kilku dni siedze w nocy przy oknie palac papierosa za papierosem i pochlipujac jak oblakana oO Wiem,wiem powinnam nauczyc sie kochac siebie i zyc chwila obecna. Nie wpadac w obsesje, tylko myslec o innych i czuc sie spelniona. Ale czuje sie po prostu okropnie... strasznie za nim tesknie. Od naszego rozstania minely juz ponad dwa lata i tez okolo dwoch lat ze soba bylismy. Moze i bym szybko zapomniala ddyby nie to ze zerwal i to jak ! No jak przystalo na zrownowazonego emocjonalnie 20latka przez smsa ... Oczywiscie powodu nie znam do dnia dzisiejszego no i fakt faktem to on zerwal...Co doprowadzilo do malej depresji, ktorej zalazki pielegnuje w sobie do dzis. Czasem a akcie autodestrukcji przegladam tak mimochodem stronki na internecie powiazane mniej lub bardziej z nim zeby sprawdzic co tam u niego slychac . Nastepnie przypomina mi sie jak namawialam go do powrotu i czuje sie jak idiotka poniewaz to takie upokarzajace prosic o powrot skora ta osoba podjela juz decyzje negatywna. A wiec ile ta tesknota moze jeszce potrwac wraz z dawka uczuc ktora powoli powoli sie wykrusza. Dla mnie to bardzo trudne bo jesli sie mialo kiedys taaaaaaaaakie szczescie a zostaje fotografia i bombardujace wspomnienia to to jest bardzo malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Perwersja to chyba logiczne inaczej by tak za nim nie tkliła :classic_cool: wiesz jak mało jest specjalistów w tej gestii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw już prawie pod prysznicem
To mogła trochę o szczegółach napisać, a nie o jakiejś tam tęsknocie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a saloonach sie o tym nie gada tak wprost :classic_cool: kąpiesz się?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw już prawie pod prysznicem
Na salonach może i nie, ale to jest forum. :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w skrócie masz ....dobrze ruchał znalazł lepsze miesko i teraz porzucone ma depreche :classic_cool: w sumie co się dziwić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw już prawie pod prysznicem
Znaczy ja w sumie nie rozumiem. :D Ale mniejsza z tym, idę się pluskać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak idżź bo jak zawsze klasycznie musisz zrobić rozpierduche na temate :classic_cool:🖐️ a ja chciałam z nią poprykac tu filozoficznie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×