Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

Dziennikarstwo uam poznan

Polecane posty

Gość przyjazna duszyczka89
ale jakto?! :D to co chciałaś studiować? nie czaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam filologie polska bo chcialam byc nauczycielem lubie bardzo duzo czytac, pisac, sluchac i mowic :) wiec chcialam to polaczyc od sierpnia pracuje w wydawnictwie, i tak jakos mnie to wciagnelo ze teraz nie wyobrazam sobie niczego innego! pisanie to moja pasja, mam w domu kilka tekstow, lubie pisac, i nie chcialabym z tego rezygnowac idac na filologie myslalam wiec o 2 specj - nauczycielska i dziennikarska dziennikarskiej mi nie otworzyli lobuzy :( wiec sie przenioslam i sie ciesze bo to dla mnie najlepszy wybor kazdy mi odradzal specj nauczycielska, malo pracy, malo dzieci, nauczyciele sa zwalniani wiec niepewna przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna duszyczka89
noo beznadziejja być nauczycielką...ja miałam uczyc niemieckiego :D a lubisz występy publiczne? dziennikarstwo jest dla przebojowych ludzi...też kiedyś chciałam bo lubie pisać i czytać ale przeraziło mnie to "zdobywanie informacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie jestem odwazna osoba poza tym duzo osob chwali moj glos wiele razy slyszalam ze powinnam podkladac glos bo mam dobra dykcje, mowie wyraznie, akcentujac wazne elementy moze pojde w tym kierunku? bo emisje glosu rowniez bede miec :) stresje sie delikatnie wystapieniami publicznymi do czasu az nie otworze buzi ;) pozniej wszystko mija i moge gadac gadac gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje teraz w wydawnictwie w dziale prenumeraty nie psize tekstow, ale widze jak to wyglada w innych dzialach :) mam czesto kontakt z klientem i wlasnie wiele razy mnie pochwalono za czysty, lagodny ale stanowczy glos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna duszyczka89
warszawa.,..ale pracy nie mam :o :/ póki co nawet nie szukam bo zwątpiłam...skoro w wakacje nie znalazłam to teraz tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna duszyczka89
pojecia nie mam jak jest z pracą bo mam prawie 0 doświadczenia... a mimo to parę razy po wysłąniu Cv zostałam zaproszona na rozmowe (nie wiem na co liczyli..) potem zero odzewu... dostałam za to propozycje pracy w dosć niemroalnym miejscu :/tzn miejsce niby niewinne ale co sie za tym kryło :o kobiety mnie raczej nie zatrudną praca w wydawnictwie to super posada! :) też bym chciała studiuje psychologie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna duszyczka89
studiowałam przedtem 2 kierunki..bardziej praktyczne ale nie wyszło mi (za wysoki poziom... albo w ogole nie moje zaintersowania) a psychologia interesowała mnie od 16 roku życia.. miałam zawsze jakieś problemy i postanowiłam że chce byc psychologiem najlepiej w poradni jakiejs mlodziezowej z pracą nie wiem jeszcze jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×