Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stolarz...

Zrobię schody drewniane.

Polecane posty

Gość stolarz...

Hej! Jestem stolarzem z okolic Garwolina. Zrobię schody z każdego rodzaju drewna. Okolice Otwocka, Garwolina, Dęblina jestem w stanie dojechać. Wykonanie schodów, cena do uzgodnienia. Jak ktoś chętny proszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerrw
Powiem szczerze, że za dobrą stolarką budowlaną to się trzeba trochę naszukać...Wiele firm oferuj***ardzo słabej klasy drewno niestety. Dopiero na stronie www.stolarka-budowlana.com udało mi się znaleźć profesjonalnie zabezpieczone drewno do produkcji schodów. Najlepsze są produkty dębowe i bukowe, najtwardsze. MI tutaj zaproponowali grubość stopni 30 mm akurat i myślę, że to optymalna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mankier
Firma nazywa się Prudlik, jest z Częstochowy - u nich spróbujcie. Świetni specjaliści, na prawdę z dużymi możliwościami, ale przede wszystkim mają genialne projekty - mamy schody z drewna, kręte, wyglądają genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje schody już zamontowałem. Myślę teraz nad tym jak można je fajnie wykończyć. Czy mieliście kiedyś pomysł na to, żeby zamontować na schodach taśmę LED, która podświetli schody w nocy i uratuje przed upadkiem? Myślę, że taka taśma http://ezarowki.pl/tasmy_led.html może być fajnym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schody drewniane zleciłam stolarzowi ze szczecina: http://schody.szczecin.pl/ i wykonal kawal dobrej roboty. Wlasciwie kto wchodzi do domu to najpierw zwraca uwage na schody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na schodach nie warto oszczędzać bo ich za kilka lat wymieniać nie chcemy :) Trzeba się zdecydować na profesjonalną firmę, która ma doświadczenie w produkcji schodów, ich montażu, itp. A kwesta samego rodzaju, należy do was :) U nas znajdziecie nietuzinkowe i niepowtarzalne projekty z drewna, szkła, kamienia czy betonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×