Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lannnndddrn2090

Nie wiem czy mu zaufać...

Polecane posty

Gość lannnndddrn2090

Poznałam pewnego faceta, jest cudowny, w moim typie jesli chodzi o wygląd-rzadko kiedy mozna spotkac takiego przystojniaka, fajny z charakteru, chce czesto sie spotykać, caly czas pisze do mnie mile smsy, ale nie wiem czy mu zaufac, przewaznie trafialam na zaklamanych mezczyzn, ktorzy chcieliby tylko wykorzystac, spotykali sie nie tylko ze mna, ale tez z innymi kobietami- boje sie, ze sie zakocham i znow sie rozczaruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23232323232323232323232
a łapał Cię już za cycki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zaba moze wiedziec
moze pociaga Cie fajny bajer .Moze nie umiesz oceniac kandydata. Jestes pewna co do przymiotow potencjalnego kandydata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lannnndddrn2090
moze pociaga Cie fajny bajer Chyba kazdej kobiecie podoba sie to jak mezczyzna jest dla niej miły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lannnndddrn2090
moze pociaga Cie fajny bajer Chyba kazdej kobiecie podoba się jak mezczyzna jest dla niej mily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kazdej kobiecie podoba się jak mezczyzna jest dla niej mily" niektórym nawet do tego stopnia że na 2 randce kolesiowi juz rozkładają nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zaba moze wiedziec
olbrzymia roznica -dac sie zbajerowac i nabrac na mile slowa; - ocenic, ze ktos jest mily, fajny, odpowiedzialny itd. i nie pomylic sie co do tej oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnn
cccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×