Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała_myszka_

jelita czy ruchy dziecka?

Polecane posty

Gość Onaaa22
Witam, ja jestem po cc. Mam 11msc syna, boje sie kolejnej ciazy nie chce miec juz dzieci, czasem odczuwam ruchy jakby dziecko... Okres mam od 9msc, ostatni byl taki ze 3dzien miesiaczki byly to brazowe plamy, czuje w brzuchu bulgotanie szmery...dodam ze cierpie na zaparcia, poradzcie czy mam sie bac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestać się bać i wykonać jak najszybciej test, prawdopodobnie wszystko ok, ale tylko test pozbawi cię strachu. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
też tak mam i miałam cc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa22
Jutro zrobie test, jestem strasznie nerwowa i chyba sobie wmawiam bo pomysle o wymiotach i od razu czuje jakby mi sie chcialo wymiotowac nie wiem czy strach przed ciaza i swiadomosc moze az tak dzialac ze co pomysle to od rszu mam jakies objawy ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sersey
Zagląda tutaj ktos jeszcze ?? Ja jestem 6msc po porodzie naturalnym. Synek był duży i poród nie ukrywam - straszny. Dlatego myśl o kolejnej ciąży mnie przeraża! I czuje od ok. 2tyg takie niby ruchy. Wiecie...ja już schizuje. Każdego wieczoru takie same. A pamiętam je dokładnie, bo tak samo miałam w pierwszej ciąży. I brzuch mi się czasem powiększał po jednej stronie , chociaż było wcześnie (przed 20tc)... Ratunkuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dość długo minęło od ostatniego wpisu, ale może ktoś jeszcze tu zagląda. Więc i ja czuję " ruchy w brzuchu" z lewej strony pod żebrami i w okolicach pepka. 4 lata minęło od ostatniej ciąży, miesiączki regularne, żadnych innych objawów ciąży nie zaobserwowałam. Więc co to są za ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. nie wiem dlaczego tak jest, ale "ruchy" nasilają się po porodzie. Ja jestem po porodzie siłami natury i tez tak miałam. Minęło siedem lat i trwa nadal. Podczas wizyty u chirurga opowiedziałam o tym i dał mi skierowanie na usg i niestety widać jak to gazy buszują po jelitach i one się tak nie równo przemieszczają i stąd to uczucie "ruchów". Nie wiem dlaczego tak bywa, ale lekarz mówił, że to się często zdarza :) tak, że spokojnie dziewczyny. Nie ma się co nakręcać. Dodam, że pierwsze takie ruchy poczułam na początku ciąży, kiedy jeszcze ruchów dziecka nie miałam prawa poczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja mam to samo jestem po CC już prawie 4 lata a od pewnego czasu odczuwam jakby kopanie dziecka i nie wiem co jest grane biorę też leki antydepresyjne i przez nie mam zaburzenia hormonalne ruchy są na prawdę silne zastanawiam się czy to jelita czy ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.sama nie wiem co to za dziwne rzeczy dzieją się w naszych brzuchach. Sama mam syna 20 lat i córkę 12 wiec jak to się zaczęło, panika ze ciąża, mam spiralę, więc skąd te ruchy. Zrobiłam 5 testów, wszystkie negatywne. Myślę jednak że gdyby to była ciąża to któryś z testów wyszedł by. Testy robiłam tydzień po tygodniu przez miesiąc. Potem tydzień spokojnie i znów bable w brzuchu. Cholery idzie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam! Czy którejś z was działo się tak samo? Co prawda jestem kilka miesięcy po porodzie sn ale kurde ciągle te dziwne "ruchy" których raczej nie miałabym prawa tak wczesnie czuc. .. okresu jeszcze nie dostałam, ale zawsze się z mezem zabezpieczamy prezerwatywa... pomooocy :( jeszcze doszły bóle piersi i sutkow ale sama nie wiem czy to jakieś zapalenie (córa nadal pije pierś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama10latki

Ja urodziłam córkę 10lat temu SN i do dziś mocniej odczuwam ruchy jelit 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Część. Tez mam taki problem. Moje dziecko ma już 13 lat. Rodziłam przez CC. Od wielu lat tez mam ruchy w brzuchu. Są tak wyraźne, że zastanawiam się raczej nad obcym niż , że to jest ciąża. W tej chwili mam 45 lat i wydaje mi się, że weszłam już w etap menopauzy. W każdym razie takie sygnały daje mi moje cialo. Ostatnio nie miałam okresu 2 miesiące, a teraz mam od 2,5 tygodnia o mniejszym lub większym nasileniu. Naczytałam się o możliwości zajścia w ciążę w tym wieku i badania donoszą, że to mało prawdopodobne. W każdym razie mam stracha i jak tylko krwawienie ustąpi biegnę do lekarza. Może to coś gorszego, a może to taki urok menopauzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No to nie jestem sama. Ja tez po cc maly ma 8 msc.  Dzisiaj mnie cos w brzuchu kopnelo o Jezuniu w taka panike wpadlam ze kazalam mezowi leciec po test do apteki. ...negatywny ale tak dla pewnosci za dwa dni mam wizyte u mojej ginki. Jestem na tabletkach i to by bylo teoretycznie niemozliwe.... ale z moim szczesciem to wole nie myslec. Mam juz trzy pociechy i starczy w zupelnosci. Potem Wam napisze co mi powie. Mam nadzieje ze to tylko jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahha

PierdoInięte jesteście wszystkie jak dziecko się rusza to już brzuch zaczyna być dobrze  widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jezu właśnie nad tym myślałam 20 minut temu, urodziłam pół roku temu i tak mi się coś dziwnie poruszyło w brzuchu, do złudzenia przypominało ruchy dziecka, aż zrobię test z tego wszystkiego bo uczucie jest dziwaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×