Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała_myszka_

jelita czy ruchy dziecka?

Polecane posty

Dziewczyny, może mnie wyśmiejecie, ale kurcze mam takie głupie odczucie jakby dziecko się we mnie ruszało. Sama nie wiem czy to ruchy jelit tak odczuwam czy o co chodzi. Mam tak od jakiegoś czasu co pare dni takie odczucie. Mam normalne okresy ale z tego wszystkiego chyba zrobię test. Miałyście kiedyś takie odczucie? Dodam, że urodziłam dziecko 8 miesięcy temu i praktycznie od początku jestem na tabletkach anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejednokrotnie zdarzało
mi się czuć dokładnie coś takiego! też po urodzeniu pierwszego dziecka u mnie to nawet widać było ten ruch jelit przez skórę brzucha, naprawdę też mnie to bardzo dziwiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvsvs
Właśnie po ciąży (urodziłam 2 lata temu) często miałam i miewam takie uczucie. To jest zupełnie jak ruchy dziecka. :D Polegam jednak na wyznaczniku jakim jest okres. Skoro występuje regularnie, to w ciąży nie jestem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defrtgyui89o
Ja mam dokładnie to samo !! 2 razy byłam w ciąży, więcej nie planuję a raz na kilka miesięcy robię test ciążowy bo mam wrażenie że dziecko się rusza ! I gdyby to było w ciągu kilku godzin a to uczucie trwa kilka dni a nawet 2 tyg ! Stresuje mnie to strasznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejednokrotnie zdarzało
też miałam CC być może jedno ma coś wspólnego z drugim?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defrtgyui89o
Ja rodziłam pierwsze przez cc a drugie przez sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
ooo matko!!!nie wierze w to co czytam!myslałam,że tylko ja tak mam i jestem jakaś walnieta!i,że naoglądałam sie "ciąży z zaskoczenia",okresy też mam i zabezpieczam sie dobrze ale te ruchy przyprawiają mnie o taki strach,że szok!!i też jestem po cc!może to ma związek jakiś?może macica nam sie regeneruje jeszcze czy ta rana cała po cesarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvsvs
No ja też po cc. Też się zastanawiam czy ma to jakiś związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miło, nie jestem jedyna :) też jestem po cc i niedawno robiłam test ciążowy, bo miałam właśnie wrażenie ruchów dziecka. Może nas źle po cesarkach poskładali ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
w sumie to pocieszyłam się,że jest ktoś jeszcze kto to odczuwa,to chyba oznacza,że raczej nie jesteśmy w ciaży a przyczyną jest cc. Ja testów nie robie bo boje sie,że wywołam wilka z lasu,mam taki charakter,że wolę nic nie sprawdzać,tłumacze sobie,że skoro mam okresy to nie może byc ciąża i koniec.Poza tym nie mam żadnych innych objawów a przy pierwszym dziecku to maaaaasakra jak rzygałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jedynie co, to jestem zmęczona, ale kurcze, mam prawo mając małe dziecko i wcale nie musi to być ciąża, tylko zmęczenie organizmu. A tak, to też zero innych objawów. I pocieszam się, że nie jestem jedyna, że odzywa się nas coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defrtgyui89o
Laura hahahaha ja miałam dokładnie takie same myśli ! Szperałam w necie ale nikt nic nie pisał o takich niby ruchach :D Także myślałam sobie że mam jakieś urojenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defrtgyui89o
Ale ja jestem już kilka lat po cc a potem miałam sn. A "ruchy" czuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się do tego stopnia filmowałam, że mi niedobrze było :/ tylko nie byłam pewna czy ze stresu, czy z czego innego. myślę, że to jest chyba kwestia tego, że nam grzebali w okolicach jelit, nie leżą w 'oryginalnym' układzie, tylko są przegrzebane i z racji tego odczuwamy ich pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - nie wpadłam na to, że nam poprzestawiali jelita. Pewnie coś w tym jest. Teraz już jestem zupełnie spokojna. Ale do lekarza pójdę, tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
mnie kiedyś tak zmuliło wnocy,że poleciałam do toalety i prawie zymiotowałam,ale to był jeden jedyny raz i wtedy byłam chora na gardło.Przestraszyłam się potwornie,że serio coś jest na rzeczy,ale dalej nie dopuszczam do siebie myśli o ciąży!nie,nie nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała myszka ostrożności nigdy dość :) a nie czułaś, że Ci tam przegrzebują :) ? ja myślałam, że pawia puszczę na każdego lekarza, który mi merdał w brzuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejednokrotnie zdarzało
to napisz co powiedział lekarz, bo bardzo jestem ciekawa jak wytłumaczy ten fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
autorko nie moge sie doczekać co ci powie lekarz.Piszcie dziewczyny jeśli też odczuwacie takie ruchy i się boicie,że to ciąża.Coś musi w tym być skoro tyle już nas się znalazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tak mam, a nie miałam cc, rodziłam naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poCC
Jestem po dwóch CC i też odczuwam takie bardzo silne ruchy po lewej stronie brzucha, porównywalne do ruchów dziecka. Już nieraz w ciągu kilku lat ze strachu wykonywałam test, ale okazywało się że to nie ciąża. Okresy mam bardzo konkretne i w miarę regularne. Teraz znowu ten sam problem i znów strach :( chociaż raczej nieuzasadniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mam ,ale jestem po porodzie Sn ,testy robiłam 3, okres mam normalnie ,oczywiście testy negatywne ,ale w poniedziałek zrobię betę bo na dodatek brzuch mi sie powiększył ,no ale zawsze przed miesiaczka mi sie powiększa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wujek tasiemiec i siostra glizda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×