Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Jaki film poleciacie?

Polecane posty

Gość Apel beliara w sprawie
jego żałosnego prawiczego życia na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lliankaaa
szukaj u goscia ktory ma nick ANDYD i rozne kombinacje nr ma sporo fajnych filmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienek krw
moze chlopcy z ferajny? dramta gansterski : de niro , pesci ,liotta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, poszukam. Jednak zanim poszukam to może ktoś zarzuci jakiś tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lliankaaa
a co Cie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah BSA to było dobre!
:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczdccds
oh..caly rpok na youtube przesiedzialam wiec/z tego co pamietam: dom z piasku i mgly, wielki stan, pa i pani killer, galerianki, zurek, nie klam kochanie, 11:14, autostopowicz, ostatni pociag do aushwitz, ucieczka z sobiboru, stalowe magnolie, imperium slonca, kolor purpury, 2 dni w paryzu (sory lub trzy dni), plotka, red eye, hotelowa milosc o matko obejrzalam milion filmow ale w tej chwili nie pamietam wiecej, ale te z cala odpowiedzialnoscia polecam. mega genialne sa: 2/3 dni w paryzu, galerianki, dom z piasku i mgly, red eye(czerwone oko) eee...i ...ballada o januszku..to taki serial polski stary ale mega wciagajacy pomimo pozornie obciachowego tytulu..ale naprawde wciagajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczdccds
11;14 I AUTOSTOPOWICZ tez mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprecyzuję co chętnie bym oglądnął. Najlepiej thriller w stylu Siedem. A może jakiś horror z zombiakami albo wampirami w roli głównej.. Sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczdccds
no to trzeba bylo tak od razu, po co ja sie produkuje???? ogladales 30 dni mroku? , polecam rec, 28 tygodni pozniej to sa o zombie, moim zdaniem najlepsze horrory ever ( amnie ciezko zaskoczyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczdccds
a tego to nie wiem, musisz sam sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98938493
dramat "Zło", i frozen chill czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, dzięki że mi poleciłaś Reca, jeszcze dwa party do obejrzenia mi zostały. Film tak straszny że aż pokopany. :) Ja yebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beliara
oglądnij sobie 40 letniego prawiczka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam Reca z przerwami na fajkę bo nie wyrobie chyba. Jestem wrażliwy na tym punkcie zapewne przez moje senne koszmary z tym związane. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to najstraszniejszy horror jakiego widziałem. Podobny klimat do tego nowszego Świtu Żywych Trupów, czyli motyw niewiedzy głównych bohaterów + stopniowe zapędzanie się w kozi róg. Ja yebie, mocne w chooj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obczaję playtube. Kurcze, szkoda że nie mam żadnych możliwości bo z moich snów też by był niezły horror :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś spałem po pijanemu w otwartym, zrujnowanym, opuszczonym domu (byłem tak nawiany i tak daleko od swojego miejsca zamieszkania, że nie było już jak iść dalej tylko trzeba było gdzieś się przespać). Teraz jak jestem w horrorowej atmosferze to mnie ciary przechodzą jak ja sobie pomyślę jak wszedłem do ruiny domu rodem z horroru po ciemku, świecąc sobie telefonem i w końcu zasypiając na deskach nie przejmując się niczym :D Gdyby faktycznie jakieś zjawy istniały to już bym z tamtąd nie wrócił :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupka pupka dupka
Beliar obczaj sobie www.zalukaj.pl bardzo fajna stronka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×