Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już po diecie

--czy ktos mógłby mi pomóc ułozyć jadłospis na 1800kcal- zdrowe odzywianie---

Polecane posty

Gość już po diecie

jestem po diecie 1000kcal, stopniowo zwiększam ilośc kalorii, obecnie jem 1500. Zamierzam dojśc do 1800, bo takie jest moje srednie dzienne zapotrzebowanie. Chciałabym poznać jakiś przykładowy jadłospis na taka wartośc energetyczną, ale chodiz mi o jedzenie naprawde zdrowe, które dostarczy dużo wartościowych składników mojemu organizmowi, który podupadł trochę po diecie. Czy ktoś mógłby mi pomóc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć, słuchaj musisz coś o sobie napisać . Mam od dietetyka jak prawidłowo układać jadłospis aby organizm otrzymał odpowiednią dawkę niezbędnych witamin, minerałów i oczywiście kalorii ale nie pustych potrzebnych do energii aby organizm mógł w pełni dobrze pracowac. Napisz ile masz lat, waga, wzrost :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
a jak miał nie podupaść jak to była głupia głodówka a nie dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po diecie
mam 27 lat, waga 55kg, wzrost 161 cm potrzebuję duuuuuużo witamin :) z powodu wypadających włosów...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po diecie
będę wdzięczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po diecie
już po diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JUZ PO DIECIE pytanie
ile czasu bylas na 1000 cal, i ile schudlas???? chcialabym sprobowac tej diety i ciekawa jestem efektow?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po diecie
Schudłam 13 kg w 3 miesiące (zaznaczam, ze miałam wiele odstępstw od diety, a w wekendy to już standard, pozwalałam sobie na dużo). Wychodze z diety od końca lipca, rbie to powoli, zeby nie wpaśc w jojo. Ogólnie jestem zadowolona, przeraża mnie za to wypadanie włosów. problem już troche się zmniejscył, mam nadzieję, ze będzie lepiej. Wyniki mam ok. Myslę, ze moim podstawowym błędem było to, ze czasem w ramach tych 1000 kalorii pozwalałam sobie na małe conieco, a przeciez to jest tak mała liczba kalorii, ze powinno się w nich znaleźć jak najwięcej składników odzywczych i witamin. jeśli chcesz wejśc w tę diete, radzę Ci wziąć to sobie do serca, jeśli nie chcesz miec potem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JUZ PO DIECIE pytanie
dzięki za odpowiedz, ja chcialabym z 5-6 kg zrzucic, by mi z tyłka, nóg zeszlo.... widac w tych miejscach efekty u ciebie, ze tam schudlas???? biorę pod uwage tą diete bo lubie slodycze i wole zjesc kawalek czekolady, ciasta zamiast obiadu :-) na razie jem mniej pare dni, ale nie licze kalorii, nie umiem :-( np 1 dzien: 2 jajka, serek homogenizowany, 1 gotowane udko, makrela - ile to kalorii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JUZ PO DIECIE pytanie
inny dzień np: twaróg biały chudy 200 gram (ok 100 cal chyba), 20 dag wątróbki, 2 jogurty... ogólnie nie jem ziemniaków, pieczywa, tłuszczy, ale zjadam np czekoladę, ciastka, potrafie nawet cala czekolade zjesc (gorzka, patrzylam ma ok 500 cal (sama cala czekolada), wiec pewnie przekraczam ta ilosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po diecie
"biorę pod uwage tą diete bo lubie slodycze i wole zjesc kawalek czekolady, ciasta zamiast obiadu" i to jest własnie największy błąd. nie rób tego, jesli nie chcesz miec problemów ze zdrowiem, włosami itp. mi wypadały po prostu masakrycznie. 1000 kalorii to tak mało, ze musisz w nich zmieścić jak najwięcej składników odzywczysz i witamin. A słodycze to tylko puste kalorie. Co do schudnięcia- schudłam w każdym miejscu,w szystkie ubrania za duże. Do lcizenia kalorii musisz zaopatrzyć się w wage kuchenną (sa w sklepach typu 'wszystko po 5 złotych) i zapoznac się z ta stroną: www.ilewazy.pl tam znajdziesz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania

Witam, wiem, że temat stary ale może się uda. Potrzebuje pomocy w ułożeniu diety. Próbowałam sama ale nijak mi nie wychodzi (żadnych rezultatów...). Mam trochę monotonny rytm dnia i może dlatego. Od 7:00 praca, 8 lub 9h przy biurku. Rano przed pracą "muszę" zjeść śniadanie, bo budzę się głodna. Do pracy biorę kanapkę (próbowałam brać sałatki i tylko mi w brzuchu burczało...). Potem po 16-16:30 obiad: jakaś zupa (+ gotowane warzywa czy coś). Staram się nie jeść już kolacji, bo bym musiała ją jeść koło 19:00 (a wydaje mi się to już późno) chyba, że chodzi za mną głód to posiłkuje się jakimś jogurtem (czasem wkroję pół jabłka lub banana- wiem- owoców się nie je późno, bo fruktoza itd. ale żeby ten jogurt mi coś dał to musiałabym go znów zagryźć jakąś kromką a nie chce jeść dużo chleba. Macie pomysły/przepisy na jakieś fajne sycące i lekkie śniadania/kolacje? Ja ogólnie staram się nie przekraczać 1200 kalorii dziennie i tak jakoś nie czuje się lżejsza w ogóle. Do tego 1h dziennie ćwiczę dość energicznie (wyglądam po ćwiczeniach jakbym spod prysznica wyszła). I dalej tkwię w martwym punkcie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×