Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyChocolate

Szukam kandydata na męża...:)

Polecane posty

ile się da, może 8-9 idealnie będzie :) żartuję :D tak z 3 lub 4, sam wychowałem się w domu gdzie było 2 chłopców i 2 dziewczynki i jak najbardziej odpowiadał ten układ, jednak strasznie nie na rękę było, a raczej jest mi mieć brata bliźniaka, okropne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niestety nie wiem jakie to uczucie:). U nas jest 2 dziewczyny i brat:). Także też wesoło. I wiesz chciałabym wcześnie dzieci. Tak, żeby w wieku 40 lat móc poświęcić życie sobie i mężowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zawsze chciałem mieć szybko dzieci jednak trafiałem na złe osoby, z poprzednią dziewczyną byłem 4 lata, już chciałem się oświadczać gdy okazało się zadłużyła nas na 30 tys gdyż miała problemy z hazardem oraz zdradzala mnie z naszym wspolnym przyjacielem ... minęło 5 lat a ja nadal nie mam szczęścia dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z hazardem nie mam problemów:). Chciałabym mieć dzieci zaraz po licencjacie:). Jak się uda. Jakiej muzyki słuchasz? Na kogo głosujesz? Jakiej wiary jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z hazardem nie mam problemów:). Chciałabym mieć dzieci zaraz po licencjacie:). Jak się uda. Jakiej muzyki słuchasz? Na kogo głosujesz? Jakiej wiary jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyka? dosłownie każda, może raczej stara, a raczej klasyczna, różne stare zespoły rock and roll'owe, stary pop punk, różne ballady etc, coś jak Queen, czy też John Lennon, od małego jednak rodzice zabierali mnie do teatru, opery i różnego rodzaju operetki więc wciąż pozostał mi sentyment i pewna słabość do nich. Jestem prawicowy w 100% a partii określonej nie mam, bardziej patrzę na osoby, protestant ewangelik,z dziada pradziada zielonoświątkowy, a jak tam u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaaaaaaaaaaaaaa
Az milo was sie czyta .....przypominaja mi sie czasy kiedy to i ja poznalam mojego meza na czacie :P .............a tera mamy dwoje dzieci ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaaaaaaaaaaaaaa
teraz :P czase z mi nie wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnej muzyki słuchasz, podoba mi się:). Ja jutro głosuję na Palikota i tylko tyle Ci powiem, bo jest cisza wyborcza:). Jestem katoliczką, niestety nie wiem na czym polega Twoja wiara/wyznanie. Mógłbyś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnej muzyki słuchasz, podoba mi się:). Ja jutro głosuję na Palikota i tylko tyle Ci powiem, bo jest cisza wyborcza:). Jestem katoliczką, niestety nie wiem na czym polega Twoja wiara/wyznanie. Mógłbyś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaaaaaaaaaaaaaa
zacznijcie uprawiać wirtualny seks, to buduje więzi ja się dołaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziecka chodziłem do zwykłego kościoła też, pamiętam jak dziś gdy specjalnie o 7 wstawałem by zdążyć na obie msze :D niestety gdy jeszcze chodziłem do szkoły musieliśmy wszyscy iść do komunii bez względu na to jakiej wiary jesteśmy my i nasi rodzice, niestety. Dość podobna do katolicyzmu, jest ewangelikalizm a nie ewangelicyzm więc tych różnic jest naprawdę niewiele, pierwszą najbardziej zauważalną jest chrzest który przyjmujemy już jako dorośli (ja w wieku 21 lat), nasze 'kościoły' są mało ozdobne, delikatne i proste, nie ma księdza a jest pastor, msze są bardzo spontaniczne, dużo tańca i śpiewu, nie uznajemy pośredników czyli osób 'świętych', tak samo Papież nie jest dla nas Ojcem Świętym a jedynie przywódcą kościoła, Maryja według nas była zwykłą grzeszną kobietą, a reszta taka sama albo bardzo zbliżona do katolicyzmu :) ale żem się rozpisał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A święta obchodzicie tak samo? Rozumiem, że święta Maryjne odpadają, ale reszta? Może macie ich więcej, a jakiś w ogóle? Może to głupie pytanie, ale ja naprawdę niewiem!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu, o ile w domu nie będzie dyskusji na ten temat a dzieci będą chodziły do obu :P często idę na kompromis więc nawet święte obrazki uznaje :D jaki tam kompromis, zbyt często ulegam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu, święta bożego narodzenia i wielkanoc normalnie, jednak najważniejsze oczywiście Zielone Święta wy na to mówicie jak się nie mylę Zesłanie Ducha Świętego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można się spodziewać że z danym stażem wiekowym cnotliwy już nie jestem, nie widzę w tym nic złego, moim zdaniem najbardziej chodzi tu o dojrzałość psychiczną :) a z twojej strony jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat głosuję na mojego dawnego przyjaciela z PO, ale nie widzę problemów jeśli pani ma chęć takiego a nie innego wyboru, ja w każdym bądź razie do niczego nie namawiam ani przekonuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa lata mieszkałam z facetem, więc sam rozumiesz, ale chciałabym z potencjalnym mężem nie spać przed ślubem. Może to starowieczne, ale myślę, że to buduje szacunek... Może nawet nie chodzi o sam fakt ślubu, ale ten czas. Wiadomo, że nie chodzi tylko o fizyczny wymiar miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksu nie wymuszam, żeby było jasne - jedynie takie 'spontaniczne' akcje prowadzą do tego w moim przypadku, w każdym bądź razie było to już po chrzcie a wtedy pastor też inaczej patrzy na grzechy przy spowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczymczarek ale widziwiasz. polak to katolik. tak nas historia zobowiazuje. co do autorki - malo pisze o sobie. powinnas na poczatku ogolne dane o sobie, poprzednie zwiazki. ja tez szukam, ale tutaj chyba nie znajdziesz, pologuja sie na portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FuckMe
zaprosicie mnie na ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×