Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyChocolate

Szukam kandydata na męża...:)

Polecane posty

ja wyjątek :D jestem 1% serbem ze strony ojca, a ze strony matki Polacy od czasów Mieszka, a jednak z obu stron jedna wiara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniakxx
Nie mógłbym się związać z kimś kto głosuje na Palikota. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" poczymczarek Muzyka? dosłownie każda, może raczej stara, a raczej klasyczna, różne stare zespoły rock and roll'owe, stary pop punk, różne ballady etc, coś jak Queen, czy też John Lennon, od małego jednak rodzice zabierali mnie do teatru, opery i różnego rodzaju operetki więc wciąż pozostał mi sentyment i pewna słabość do nich. Jestem prawicowy w 100% a partii określonej nie mam, bardziej patrzę na osoby, protestant ewangelik,z dziada pradziada zielonoświątkowy, a jak tam u ciebie ?" Ja polecam te arcydzieła MUzyczne: http://www.youtube.com/watch?v=nWTbQ0Ec2T8 http://www.youtube.com/watch?v=-FfMHKs9ht0 http://www.youtube.com/watch?v=AD88iZvLRRA http://www.youtube.com/watch?v=TY5jqN0t4_U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drykmdtrmjetshngtrnjgrdnmj
bym se poruchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam za dużo tak zwanego wdzięku chłopięcego, wciąż wyglądam na 20 lat, to jest po prostu okropne :D zawsze ostrzegam na początku o tym, że z bratem jestem bardzo związany, jesteśmy identyczni z wyglądu i charakteru, może trochę głos inny ale ogólnie nawet zainteresowania podobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jednak czasami pomieszkuje u mnie młodsza siostra która nie ma już wolnego pokoju w domu rodziców a na święta czy jakieś ważne daty przyjeżdża z Wrocławia gdzie studiuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele razy gdy jeszcze byli parą, teraz już go zna doszczętnie i rozpoznaje właśnie po głosie i jednym pieprzyku którego ja nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. mój nick się właśnie stąd wziął, mama zawsze mówiła regułkę po czym nas poznać - po czym czarek po czym marek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja.
Heh miło się Was czyta :) A z ciekawości, co Twoja siostra studiuje we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisbeth_salander
Co za hipokryzja, z poprzednim facetem mieszkała, a z obecnym będzie zgrywać dziewicę orleańską. Tak się buduje szacunek? Gdzie ty to dziecko wyczytałaś, w Bravo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja.
To masz bardzo ambitną siostrę heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisbeth_salander
chyba żadna w klaunach nie gustuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisbeth_salander
ambitna, fakt, nie to co autorka topicu. A przepraszam, ma ambicje-znaleźć męża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra już zamężna właśnie z Serbem :D tylko ja i druga siostra jeszcze wolni ... ale mówią - najlepsze na koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja.
Najlepsze heh :) Nie ma co na siłę szukać, sama się znajdzie jakaś kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisbeth_salander
lady, może zdaj wpierw tę maturę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się tak wydawało gdy go dostałem, można jednak zmienić o nich zdanie :) powiem tak - byleby nie dużo starsza, no i nie poniżej 18 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lqqqqq
jeżeli chcecie pogadać to proponuje przenieść sie na gg poczte tudzież coś bardziej prywatnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zainteresowanych: warto czytać wszystkie wypowiedzi. Jestem po zawodówce i egzamin państwowy teoretyczny(część zawodowa+ część przedsiębriorcza) 100%, egzamin praktyczny również na 100%. Mam prawo jazdy, mam dobry zawód i uczę się dalej. Przynajmniej nie baluję za pieniądze rodziców na studiach jak dużo ludzi w moim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×