Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fabio.....,

Biżuteria pozłacana lub posrebrzana - WASZE OPINIE

Polecane posty

Gość Fabio.....,

Witam zastanawiam się nad zakupem biżuterii, a dokładniej łańcuszka 13mm na szyje i rękę. Nie chcę płacić fortuny za prawdziwe złoto/srebro i dlatego chcę kupić biżuterie pozłacaną lub posrebrzaną. Posrebrzana/pozłacana jest 4 mikronową warstwą srebra/złota. Chciałbym poprosić osoby które posiadają lub posiadały taką biżuterie o rady i opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabio...,
Wciąż czekam na Wasze opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akcesoria posrebrzane po jakims czasie sie wycieraja, chyba ze sa posrebrzane metoda elektroplaced, wtedy PODOBNO nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabio...,
Srebrzenie tego łańcuszka jest właśnie wykonane metodą elektroplated. Oczywiście czyste srebro zawsze będzie lepsze ale wcale nie jest tanie i różnica jest spora. Posrebrzany kosztuje ok. 50zł, a z czystego srebra ok. 900zł. Mówimy tu o łańcuszku 13mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabio...,
Gwarancji nie ma le i tak chyba kupię. Coś mało osób pisz, cz naprawdę nikt nie ma czegoś posrebrzanego z swojej biżuterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LF
Witamy Zapraszamy do zakupów bizuterii pozlacanej na stronie www.lempickifashion.pl Bizuteria sie niesciera i nieciemnieje. Zapraszamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixtat
ja mam posrebrzany łańcuszek i dobrze wygląda a nosze go non stop w cale go nie zdejmuję, oczywiście ja mam mały łańcuszek przy 13 mm będzie widać defekty, bo znajomy ma pozłacany i po około pół roku noszenia pojawiły się defekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka_sisi_25lat
Hej dziewczęta, przyznam szczerze że ja kupuję tylko biżuterię pozłacaną lub posrebrzaną z uwagi na cenę. Poza tym na pewno wygląda bardziej elegancko niż biżuteria sztuczna (metalowa) a dodatkowo jest zazwyczaj w fajnej cenie. Za te pieniądze to nawet jak się coś zetrze to warto zakupić nową żeby coś w sobie zmienić. Ostatni wpadłam na sklep z biżuterią www.lovrin.pl i kupiłam bransoletkę, super jak do tej pory jest wszystko w jak najlepszym porządku a przeżyła ze mną nawet wakacje w Egipcie:) pozdrawiam serdecznie Sisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mam swój typ sklepu, w którym uwielbiam kupować biżuterię :) Tym sklepem jest allinside.pl, jest tam bardzo duży wybór świetnych rzeczy po niskiej cenie, nie tylko biżuteria, ale np ostatnio kupiłam sobie fajne ciuszki tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że tutaj możesz poszukać czegoś ciekawego w tym stylu, https://www.e-watches.pl/bizuteria-damska Teraz w sklepach internetowych można na prawde dużo ciekawych rzeczy znaleźć, czasami dużo większy wybór jest w sieci niż w stacjonarnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast kupować posrebrzaną lub pozłacaną wolę zainwestować w srebrną lub złotą. Przynajmniej mam pewność, że się nie wytrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto kupowac posrebrzanej bo nie jest wcale duzo tańsza wyglada kiepsko. Na Jubilea pl jest oryginalna bizuteria srebrna próby 925 to jest chyba najlepsza próba srebra i mozna kupic bizuterie tez normalne za jakies 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj kolczyków pozłacanych https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki-srebrne-pozlacane-wkretki-koleczka-do-celebrytek, bo złoto to od zawsze kojarzy się z luksusem. Ten wskazany przeze mnie komplet to mój ulubiony od ponad roku, a i pakują w formacie prezentowym. Zapięcie dość wygodne, w komplecie naszyjnik i bransoletka, ale nie dokupiłam jeszcze. Czekam na wypłatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocny

Zleży ile chcesz przeznaczyć może https://amzn.to/2PH7rKk ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny sklep Margo B.

Kochani w naszym sklepie pod adresem www.margobizuteria.pl znajdziecie mnóstwo produktów wykonanych ze stali chirurgicznej najwyższej jakości. Produkty te nie uczulają i zachowują swój blask oraz wygląd bardzo długo. Jako sklep działający od ponad 7 lat mamy pewność jakości swoich wyrobów. Dajemy gwarancje zadowolenia.
warto się przekonać
www.margobizuteria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×