Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka929292

chcę wyjść za mąż!

Polecane posty

Gość studentka929292

Mój problem polega na tym iz za 3 miesiace koncze 20lat a w zwiazku z tym przezywam swego rodzaju kryzys. Zawsze marzylam o tym zeby wyjsc za mąz wczesnie, tj. 19-20 lat. A tu ani nawet kandydata na meza, w marcu rozstalam sie z facetem po 2letnim zwiazku :( kolezanki w moim wieku juz wychodza za maz a ja nawet nie mam takiej mozliwosci :( a bardzo bym chciala. Jakos brakuje mi faceta i tego zeby po prostu byl. Nie wiem jak to jest, jestem dość ładna i zgrabna (ponoc) poza tym mądra i inteligenta, znajomosc dwoch jezykow obcych, studiuje tez na dwoch kierunkach. Moze mam jakis defekt :( smutno mi z tego powodu ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądra, inteligentna i chcesz koniecznie wyjść za mąż w wieku 20 lat? Zauważam tu sprzeczność. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moze mam jakis defekt" Pewnie faceci wyczuwają twoje parcie na ślub i rezygnują, w sumie to im się nie dziwię, bo mimo młodego wieku jesteś desperatką, więc czego można się po takiej spodziewać po dłuższym czasie? Aż boję się pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baldur, a czemu sprzeczność? Niektóre kobiety chcą wyjść za mąż, chcą mieć dom, założyć rodzinę. Nie wszystkim odpowiada życie na prawo jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baldur "Mądra, inteligentna i chcesz koniecznie wyjść za mąż w wieku 20 lat? Zauważam tu sprzeczność." "Trochę" podkoloryzowała, bo może myślała, że na Kafe znajdzie swojego przyszłego męża. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka929292
Wcale nie chce tu znalezc meza :( chodzi mi o to zeby ulozyc sobie jakos zycie, niby mam dopiero 20lat ale chcialabym juz jakiejs stabilizacji. I nie o utrzymanie tutaj chodzi, bo nie jestem leniwa i lubie pracowac, tylko poki co studiuje :) po prostu chcialabym miec kogo kochac, o kogo sie martwic, do kogo sie wtulic i z kim sie kochac. tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu chcialabym miec kogo kochac, o kogo sie martwic, do kogo sie wtulic i z kim sie kochac. tyle Do tego nie potrzeba męża.:) Damascenka, sprzeczność polega na tym, że "inteligentna" i "mądra" ma parcie na pierścionek w wieku 20 lat.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka929292
a co ma jedno do drugiego? tylko glupie chca miec pierscionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka929292
no nie wydaje mi sie, ze tylko takie. ja po prostu chcialabym sie zakochac. uwielbiam moje studia, ktore daja mi szanse rozwoju, ale nie uwazam zeby malzenstwo mialo mi w tym przeszkadzac. chcialabym po prostu dzielic z kims zycie, a ze jestem osoba religijna przy okazji, to chcialabym zeby to byl maz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena 876542
To wyjdz do ludzi! Siedzi i się żali! Korespondencyjnie chcesz kogoś poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena 876542
Albo bądż szczera i napisz, że bzykać Ci się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka929292
lol :D wyjatkowo siedze dzisiaj w domu :D a co do bzykania- nie jest to moj priorytet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena 876542
mogę Ci odstąpić moją teściową męża nie, ale teściową z chęcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślałem że jakaś
głupia dziewoja z wioski omamiona katolicką indoktrynacją która nakazuje dzielenie łóżka po ślubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka929292
chcę męża nie teściowa :P ale dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dalej nie kumasz. Rób jak chcesz, to Twoje życie. Uważam tylko, że 20 lat to zbyt wcześnie na zakładanie rodziny i składanie deklaracji "nie opuszczę Cię aż do śmierci..." itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka929292
dobra.. koniec tematu :) dziekuje wszystkim za chwilke poswieconego czasu :) wracam do mojej immunochemii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baldur przesadzasz. Albo masz złe wzorce. Ile ludzi, tyle pragnień, marzeń i celów. Moja kuzynka wyszła za mąż w wielu 21 lat, ma dziecko, dobrego męża i spełnia się w tym wszystkim. Jest szczęśliwa. A że nie chodzi na imprezy co weekend, nie zwiedza świata, nie tkwi w wolnym związku, nie testuje facetów, jest porządną i dobrą kobietą... Bla bla bla... Przecież ciągle narzekacie na łatwe, puste, szybkie i obłudne babeczki a jak się trafia taka w porządku, to od razu klasyfikuje się ją jako idiotkę, bo chce założyć rodzinę? W takim razie to nie jej problem, tylko wasz i waszego braku dojrzałości połączonego z niechęcią do stabilizacji. Skoro ma zaplecze finansowe, dlaczego ma nie zrealizować swoich marzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspaniale!
wybierz mnie wybierz mnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem ze wsi:)
Nie wiesz dziewczyno jaki błąd chcesz zrobić!!! I na siłę jeszcze sie do tego pchasz!oj głupia głupia ale nie martw sie ja też i nie wiem jak sie wypłatac z tego bo kocham ale wiem że małżeństwo to nie dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfdsf
a co wy ja krtytkujecie, chce wyjsc, ok? ale musisz sie sama ( nie maz) utrzymac i miec z czego zyc, czyli koniec studiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbyś była
dzewicą to miałabyś szanse.... przez 2 lata cię obracał na wszystkie strony a ty teraz chcesz męża... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka929292
hej :) po roku znowu sie odzywam :) chce oznajmic wszem i wobec iz moje marzenie sie spelnilo, w tym roku wychodze za maz! czyli tak jak sobie wymarzylam w wieku 20lat!! juppi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka0101
nie bój, nie bój, niejedna miłość zakończyła się już ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka929292
jestem taka szczęśliwa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystka za dyche
Za kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×