Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DETERMINACJAAA

5 kilo do konca listopada z DETERMINACJA

Polecane posty

Gość DETERMINACJAAA
i waga wskazala 58,8 :) mala zmiana a jak cieszy ... alleluja i do przodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
idziesz ja burza:P Moja waga okazala 50kg:) -50kg-i zdziebelko czesem-to zalez jak stane...:P W sumie tak 0,5kg na jeden dzien mogloby spadac:) Czuje sie strasznie polamana od tych wczorajszyc cwiczen...zakwasy siie odezwaly....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
na zakwasy ciepla kapiel i aspiryna, powinno przejsc uwazaj zeby sie przeziebic tylko bo dietowanie i kichanie nie chodza w parze 3m fason:) do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz mniejsza:-)
Cześć dziewczęta! skacze.... jak lecą wiadomości na TVP 1 o 19:30 do końca "Na wspólnej". Czasami nie wytrzymuje tak długo ale nawet 45 minut to juz coś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
wowwwwww 45 minut!!!:)to masz dziewczyno zaciecie:) dzisiejszy jadlospis(juz bez ciasta Agnicha:P -3 wafle ryzowe -schabowy z frytkami i fasolka -salatka owocowa -pol twarogu z jogurtem nat i cebulka (bez soli:S bleee) +dwa pieczone pomidory z tymiankiem i serkiem czosnkowym -5 marchewek i teraz tylko arbuz i woda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec i jak dołącze drogie panie do was. ja jestem od wczoraj na dietce 1000 kcal mam rowerek ale tak seee mi sie chce. dzis pokrecilam 30 min podczas ogladania kobiety na krancu swiata na tvn plyer :D kobity wzywam was a zarazem prosze o wsparcie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
natasha, przybiegamy z odsiecza!:) ja dzisiaj pierwszy schodek czyli waga stop, ale czuje ze jestem przed @, bo cala napuchnieta jestem jak ropuszysko jakie. jak tam obzartuchy mija ranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga stop
nie wiem czemu sie dziwisz dziewczyno, zw waga ci sie zatrzymała, po schbowym z frytakmi Twoja dieta to najgłupsza dieta jaka w życiu widziałam, nie ma w niej zadnej logiki Porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo determinantko muaa ;) czuje sie lepiej nalezac to tego zacnego grona ;D mam zwieszony humor ale nie daje sie !!! chce walczyc razem razniej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
Natasha, co nie tak z humorem? motywacja najwazniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
no czesc dziewczynki:) coraz mniejsza,przez Ciebie popadam w kompleksy...:O!!!!!!!!!!!Jak ty to robisz ze skaczesz tak dlugo...???? Ja poskakalam w jeden dzien 15 minut i do tej pory chodze i kustykam...:OCos mi sie w lydke stalo,nadciągłam miesien czy cos...:( szlak by to trafil:( Nataszko nie ogladaj sie tylko smigaj na tym rowerku....:D szkodaze ja takiegonie mam:( Powiedz mi masz taki zwykly hula-hop?wsypywalas do srodka jakis ryz czy cosik? Determinacja-ten schabowy z frytkami....mamnadziejez e to byla taka ptasia porcja co??? Ja bylam wczoraj u kolezanki,poczestowala mnie sernikiem.....:D Pomyslalam ze Ty wcinasz to co mi tam...:Dwiec wszystko przez CIEBIE:P Moj wczorajszy jadlospis: -2 cienkie kielbaski -kawalek sernika -sucha bagietka -papryka ze sloika Waga-niecale 50...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
determinacja niech mi napisze jak ma na ime,bo wkurza mnie ta ksywka kolezanki:P A Nataszka ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataszka ma 20 lat :D i wielki kompleks :D ale motywacja i jeszcze raz motywacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hay :D moge sie dolaczyc? mam ,,ciezszy,, problem niz wy, ale tez chcem schudnac, ale 25kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hay :D moge sie dolaczyc? mam ,,ciezszy,, problem niz wy, ale tez chcem schudnac, ale 25kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
czesc delta:) Imie,kg,wiek,i nr buta poprosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ola, 20 lat, 58 kg, 162cm, numer buta 36 haha :D Pragnę dojśc do 50 kg i ciągle nie umiem :( nie mam silnej woli... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
kwiatuszku,najgorsze 3 pierwsze dni....,musisz sie czyms zajac zeby nie myslec o jedzeniu...;) a jesli juz tak bardzo chce ci sie jesc,to szklanka wody z cytryna zabije glod na jakis czas,a przy okazji oczysci ci organizm z toksyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
mojemu dziecku sie spomnialo wlasnie ze mam placek na jutro do szkoly piec....-to bedzie ale katorga:(:O:O Dobrze,ze zanosi cala blache,to nie ukroje sobie nawet kawalka....:D ale co sie naoblizuje to sie naoblizuje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaitku Olu tez mam 162 ;/ waga 53 a chce jakies 48 zadowoli mnie ale ciezko bedzie od wtorku jestem na diecie a moj brzuch nadal przypomina balonnnnn. hmm nie rozumiem jak bylam na diecie hehe pare miesiecy temu (rowniez zmagalam sie z brzuchem) ale po jakis 2 dniach byl mniejszy wiem ze to utrata wody ale dlaczego teraz tak nie jest?? kobiety znacie odp na moje pytanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETEMINACJAAA
Halo:) Deterrminacja ma na imie Agata;) Agata napompowana przed @ nadal - dzisiaj 59,0 grrrrrrrrrrr mimo ze wczoraj na owocach tylko dzisiaj zaatakuje troche pingponga na co najmniej 2h a w weekend stawiam na diete zupowa - pomidorowa pieczarkowa porowa mama nadzieje ze @ pojawi sie szybko i mi spadnie jak zwykle po 1szym dniu 1,5kg Agnicha jak tam placek?przyznaj sie czy nie podjadalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
Czesc Agatko:):):) Placek tak pachnial po calym donu ze myslalam ze zwariuje...:O Nie moglam ukroic...(chwala za to)! ale wylizalam garnek po kremie do cna:P:P:P:D Miedzy czasie gotowalam stopki od swinki dla psa....i wpieprzylam niezly kawal miesa z tego zalu:ONo ale tak sobie mysle ze gotowane to miecho a nie smazone,to chyba nie tak zle co??? W kazdym razie na wadze mam 49 dzis:) Cieszy mnie to bardzo:) Natasza i Ola-wy jestescie wysokie,w porownaniu do mnie...ja mam 156 cm,i wy chceciie wazyc 48-50kg???no to przeciez kosciotrupy bedziecie....:O Ty Agata do ilu kg chcesz zejsc?do 55kg? Dziewczyny piszcie troche czesciej,w miare mozliwosci....Mnie to bardzo motywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
dokładnie ja chcę 55:) już ciagnę za zupnej, jestem po dwóch talerzch pomidorowej:) jak dla mnie spoko waga to wzrost-10kg, taka dziewczyna jest szczupła ale nie sucha, chuda,ale każdy sądzi według siebie. Jak dla mnie rozmiar 36/38 jest idealny. Jeśli dziewczyna jest ładna i w tym rozmiarze to świat stoi dla niej otworem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
natasha, brzuch jak balon to może problem z trawieniem? wzdęcia czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
ja kiedys trzy dni bylam na zupie-kapuscianej...nagotowalam gar kapusniaku,i tak mi smakowal ze caly czas ja moglam jesc:) Przytylam 1,5 kg przez 3 dni i przestalam ja jesc:O Jeszcze caly czas do ubikacji latalam.....:( nataszka,moze kupuj actiwie..?przez jakis tydzien...,bedziesz widziala co sie dzieje... zjadlam dzis 4 kromeczki pieczywa chrupkiego lekkiego z bierdonki ze salata,bialym serkiem i pomidorem:) Az jestem z siebie dumna:) no i mam pytanko Agatko-kupowalas kiedys takie pieczywo>? ja pierwszy raz to jem i powiem ci ze nawet mi smakuje:) I nawet sie tym najadam! a jedna kromka ma ok 20 kcal tylko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DETERMINACJAAA
niezła przygoda z tym kapuśniakiem lol :) wezmę sobie do serca i mój gar pomidorowej bedę konsumowac z umiarem:D chrupkie pieczywo jest niezłe tylko ja jestem jak Zawicza - zakuty łeb i teraz sobie zakułam że żadnego pieczywa - więc nawet chrupkiego ale Agnicho droga - wszystko co ciała jest super, więc jak ci smauje to ekstra, byle deadline listopadowy był utrzymany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdeterminowana agatko problemy trawienne hmm... raczej nie powinny byc pije duzo wody, zielonej herbaty i zjadam duzo błonnika. ehhh coz poodchudzam sie dalej i zobaczymy. moze to dlatego ze biore antykoncepty ale nie biore ich pierwszy raz i nigdy nie mailam takich problemow. to wszystko wina jesieni !! ;) a jak wam idzie kobietki ???? ja dzis sie nie popisalam tzn szlo mi ok ale na odiad zjadlam 8 pierogow ze sliwkami ( o matko ale byly pyszne) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×