Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulaaaaaaaa22ll

Co mam zrobic?

Polecane posty

Gość Paulaaaaaaaa22ll

Tylko prosze nie oceniajcie mnie bo nic strasznego nie zrobilam tylko prosze o rade. mam faceta od 3 lat. nie uklada nam sie najlepiej ostatnio ,ale mimo to ze soba jestesmy. teraz poznalam niedawno innego faceta ,ktorego bardzo polubilam i mi sie podoba(nic wiecej narazie nawet sie nie calowalismy) i z wzajemnoscia bo co chwile do mnie pisze i dazy do spotkan zaprosilam go do mojego miasta i on powiedzial ze z przyjemnoscia przyjedzie tylko.. mam chlopaka ,a on lubi czesto do mnie przyjezdzac.. z tym nowym nie wiem jak mi sie ulozy ,a gdyby sie ulozylo to wolalabym byc chyba z nim ,ale nie znam go do konca co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaaaaaaa22ll
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka;)
nie możesz traktować swojego faceta jako kółka ratunkowego " jak nie będe z tym nowym to będę z tym starym" jeżeli czujesz że twoje uczucia do faceta się wypaliły powinnaś jak najszybciej zakończyć ten związek i układać sobie życie na nowo z kimś innym nie oszukując i nie raniąc nikogo przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaaaaaaa22ll
serce jest chyba za tym ,,starym" chlopakiem a rozum za tym nowym bo wiem ze z tamtym przyszlosci nie bedzie ,a z tym co go poznalam byc moze.. ale przywiazalam sie do tego mojego chlopaka i tak tkwie w tym choc to na dluzsza mete nie ma przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaaaaaaa22ll
a nie ma przyszlosci bo- co prawda moze go nawet kocham ( nie wiem czy to milosc czy przywiazanie) ale mamy rozne priorytety w zyciu ,rozne zaineteresowania , pochodzimy z roznych srodowisk , ja np chce zamieszkac w duzym miescie ,on na wsi ,albo w malym miasteczku tego nowego nie znam za dobrze ,ale go bardzo polubilam i wiem ze mamy wiele wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaaaaaaa22ll
_zwiazana_z_zonatym_ -wiem ze na dluzsza mete napewno nic z tego nie bedzie tzn nie wyobrazam sobie z nim zycia np po slubie . narazie jest w miare ok dopoki mieszkamy oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie wyobrażasz sobie przyszłości z nim to się rozstańcie. Nie marnuj swojego i jego czasu. Oboje moglibyście w tym czasie poznać kogoś, kto będzie wam w pełni odpowiadał. Im dłużej ten związek będzie trwał, tym trudniej będzie ci się potem z nim rozstać. Skoro jesteś pewna, że to nie ma przyszłości, porozmawiaj z nim szczerze i zakończ ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×