Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwonka13

URINAL pomoże ?

Polecane posty

Gość pokrzywka38
Witaminy jak witaminy, ale z pozywieniem nie da sie dostarczyc takiej ilosci zarówno zurawiny, jak i witD! A zeby podołac infekcji musi byc wszystkiego tyle ile potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i własnie w tym jest problem. Ja nie ryzykuje kombinacji z dostarczeniem organizmowi takich skladnikow jakie sa potrzebne w infekcji. Ja wole połknac swoj urinal i miec pewnosc ze dostarczam wszystko co potrzeba i w odpowiedniej ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
to najważniejsze, aby dostarczać organizmowi odpowiedniej ilości składników potrzebnych do zwalczania infekcji pęcherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest najwazniejsze a zarazem najtrudniejsze, bo to człowiek nigdy nie wie co organizmowi jest potrzebne do zwalczania konkretnej infekcji i dlatego kombinuje. Takie preparaty juz z gotowym zestawieniem odpowiednich składnikow to swietne rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne i wygodne zarazem. Jesli ktos tak jak ja jest ciagle w drodze bo mam prace wyjazdowa to jestnajlepsze rozwiazanie. Jedzenie tak z doskoku nie zapewni żadnej optymalnej diety, a dostarczanie w odpowiedniej ilosci skladnikow jest wrecz niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt przy niektórych schorzeniach możemy nie wiedzieć jak się leczyć, ale w przypadku zapalenia pęcherza wiadomo, że trzeba sięgać po żurawinę bo ona wpływa na poprawę układu moczowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi chodziło raczej o to, ze nie wiadomo jakie składniki w jakich proporcjach powinny byc dostarczane organizmowi. Po prostu najlepiej łyknac tabletke i miec z głowy.Dlatego tak wazne jest znalezienie wlasciwego preparatu z dobrze dobranym skladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmowanie tabletek to rzeczywiście bardzo wygodna forma, łykasz i się leczysz. A Tobie przytrafiła się już infekcja układu moczowego, leczyłaś tą przypadłość jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie, inaczej bym sie nie wypowiadala. Jak mnie to swinstwo dopadło to polecialam do lekarza wzielam antybiotyk i mylsałam ze mam problem z głowy. dopiero za któryms tam razem wiedzialam ze nie przelewki i musze cos sama dzialac bo mnie wykoncza tymi antybiotykami. No i pojawiła sie zurawina. Tylko ze ona nie bardzo sama pomagala wiec za namowa kolezanki kupilam urinal. fakt brałam go bez przekonania ale jak zaczelo przechodzic to do dzis jestem przekonana ze dobrze zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek to taka istota, że wszystko sam musi na sobie wytestowac a dopiero wtedy uwierzy. W sumie szkoda bo czasami dobra rada pomogłaby szybciej rozwiazac problem i wrócić do zdrowia. Wazne, ze juz bierzesz i jest lepiej i infekcje nie wracaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt najlepiej zawsze przetestować coś na sobie, ale jeśli chodzi o urinal to akurat sprawdzony lek, wiele osób pozostawia na necie masę pozytywnych opinii co do urinalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochawala
No i po to tu wszyscy jestesmy, żeby sobie pomoc poradzic i zaopiniowac jakis produkt. Jaw łasnie dzieki takim poradom kupiłam urinal i dalam sobie rade z infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, że znalazłaś rozwiązanie swojego problemu, trzeba szukać i czytać co może nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijawka555
Tylko czytac i szukac bo inaczej nikt nam nie pomorze bo wszyscy jestesmy inni i to co jednemu pomaga drugiego nawet nie ruszy. Ja jestem z tych co wszystko na sobie probuje i wtedy mam pewnosc ze wybieram najlepsze. Tak tez było z zapaleniem pecherza, ale teraz wiem ze mam najlepszy srodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
pijawka555 rzeczywiście najlepiej próbować na sobie co nam pomoże, ale niektórzy boją się ryzykować, osobiście mogę powiedzieć, że bez obaw można stosować suplementy są zazwyczaj oparte na naturalnych składnikach więc można z nimi trochę potestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingja29
Ja jakoś nie wierzę w moc suplementów i jak mam problem z pęcherzem to biorę Urofuraginum, po tygodniu mam spokój. Piję ostatnio sok z żurawiny i czarnego bzu, żeby się trochę wzmocnić i nie przeziębić pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginga39
Ja wręcz przeciwnie, uważam, że biorąc suplement łatwiej uniknąć późniejszych infekcji. Dlatego wolę stosować urinal zapobiegawczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda każdy suplement ma na celu przeciwdziałanie późniejszym infekcjom, warto je brać profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medyczka111
Oczywiscie ze profilaktyka to podstawa zwłaszczau osob które miały juz do czynienia z infekcjami ukladu moczowego. Jestem pielegniarka i nie wyobrazam sobie żeby nie dzialac profilaktycznie. Jest tyle roznych dostepnych preparatów ze mozna z glowa cos wybrac dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorynna
Urinal brany regularnie zapobiega nawrotom infekcji. Wiem po sobie, także mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie o tą profilaktykę i regularność chodzi, nie każdy rozumie że dzięki odpowiedniej profilaktyce można naprawdę uniknąć wielu schorzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszna89
Zaznacz, ze chodzi nam głownie o naturalna profilaktyke oparta o naturalne skladniki. Naprawde natura wie co robi i odpowiednio dobrane składniki potrafia zdziałac cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda dlatego przy takiej dolegliwości jak zapalenie pęcherza lepiej sięgnąć po suplementy oparte na naturalnych składnikach niż po antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka223
Ale ten urinal to tylko na pęcherz czy ogólnie na drogi moczowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goElwirraść555
Żurawina zawsze pomaga, ale nie koniecznie wyleczy z ciężkiej infekcji. Leki należy brać albo konsultować z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janka223 urinal jest przeznaczony do stosowania na ukłąd moczowy, z resztą warto dokładnie poczytać na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123654789 litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnna77
urinal jest stosowany nie tylko na pecherz, ale równiez na infekcje ukladu moczowego. poczytaj sobie o nim dokladnie i zobaczysz ze nie jest typ placebo branego przez kobiety. Przekonanie ze tylko lekarz i tylko leki pomagaja w infekcjach to jest bezpodstawne zalozenie i narazanie siebie na zbyteczne łykanie antybiotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repoll3a
A antybiotyki na jedno pomagają a na drugie mogą zaszkodzić, zwłaszcza często brane. Suplementacja urinalem jest bezpieczna nawet w ciąży, więc nawet nie ma potrzeby konsultować z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×