Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolka898

Revlon, Max Factor

Polecane posty

Gość lolka898

Cześć dziewczyny, Mam do Was pytanie...Revlon czy Max Factor? Znacie te marki, lubicie, a może kupujecie, a jeśli tak to gdzie i w jakich cenach?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pariszjaaaa
ja tez go mam ;D ^^ tylko ja mam do suchej skóry ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło toaletowe
podkład revlon colorstay mega wydajny, super kryje zamawiam na allegro i płacę połowę tego co w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na allegro bym nie kupowala kosmetykow , no chyba ze sa z jakiegos sklepu internetowego. Ja kupuje wlasnie na splendore, bo jakby cos bylo nie tak to sie nie musze obawiac ze mi sprzedawca ucieknie z moja kasa.. widzialam ostatnio w sklepie kosmetycznym takim niedalko mnie wlasnie podklad revlona za 90 zl!! masakra nie dalabym tyle to juz lekka przesada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka898
Też jestem za Revlonem. Posiadam podkład to cery mieszanej/tłustej. Przyznam szczerze, iż działa on nieco kapryśnie. Na początku faktycznie nie świeciłam się przez długi czas, jednak ostatnio mój "blask" znów daje o sobie znać. Ja kupuję go za 30zł na Mergeto.pl. Kupuję od kilku miesięcy i mogę Wam go polecić ze szczerego serca, ponieważ Sprzedawca jest solidny i zawsze mam gwarancję, że dostanę oryginalny towar. Natomiast Max Factor - tusze, tusze, tusze...wspaniały 2000 calories polecam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×