Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia2779

niepłodność -Białystok

Polecane posty

Gość asia2779

Cześć dziewczyny chciałabym zacząć nowy wątek"niepłodność -Białystok"Czy są na tym forum dziewczyny które borykają się z problemem niepłodnośći? I czy leczą się w Białymstoku? Ja sama do nich należę ,poradzcie jakiego lekarza wybrać ,gdzie warto ?Jakie są przyczyny przez które nie możecie zajść w ciążę/czekam na Was i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gotuje sie wody mineralnej
Prof. dr hab. Marian Szamatowicz przyjmuje w Artemidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś coś słyszałam o NaproMedica na Antoniuku Fabrycznym. Tam podobno pomagają parom borykającym się z niepłodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bocian na ul.Akademickiej, nie korzystałam, ale znajomi korzystali, przyjeżdżali z drugiego końca Polski, efekt: kilkuletnie już bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czystym sumieniem moge polecic Artemidę tam jest chyba z 5 lekarzy. Osobiscie polecam Jacka Szamatowicza juz profesora :) ale kazdy z tych lekarzy ma ogromne osiągnięcia no i nie naciągaja na zbędne i kosztowne badania. Ja tam walczylam o ciąze i prowadzilam ciązę. Zjezdzaja sie tam ludzie z całej Polski. Szczerze polecam ta klinike Bociana juz troche mniej zalecaja sporo niepotrzebnych badan i niesstety drogich bo samo leczenie nieplodnosci jest koszmarnie drogie. U mnie efekt: corcia po 4 miesiacach leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej o klinikach dowiesz sie z forum naszbocian.pl tam udzielaja konsultacji wlasnie lekarze z Artemidy: J. Szamatowicz, Domitrz. Zjadziesz tez tam poszczegolne fora np w dziale "pogadajmy" skupiajace osoby leczące sie w przeroznych klinikach m.in w Artemidzie i Bocianie z Białego ale tez z calej Polski, mozesz podpytac o opienie. Warto zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Witam, a czy mozna w Białymstoku leczyć niepłodność na NFZ?? Chociaż diagnostyka? Dziękuję za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaa82
nie, nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszałam NaproMedice na Antoniuku. szefem jest dr Wasilewski. On specjalizuje sie w tej naprotechnologii czyli leczenia nieplodnosci za pomoca obserwacji śluzu. z tego co slyszalam są pro katoliccy wiec zadnych tam metod inwazyjnych sie nie doczekasz ale pojsc na wizytke mozna. http://www.napromedica.pl/ a u dr Wasilewskiego bylam na konsultacji w ciazy, bo on tez prowadzil ciaze kolezanki. Bardzo mily rzeczowy i przyjemny Pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma wystarczyło że schudła 3 kilo, unormowały się hormony i zaszła w ciążę. Poszła do dietetyczki na ul. Rzemieślniczej. Niepłodność to w dużej mierze stres różnego rodzaju, taka dieta , bo nie chodzi tylko o odchudzanie, ogólnie odstresowuje organizm, dlatego łatwiej o ciążę. Warto spróbować myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×