Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość istna rozpacz w biały dzień

przeziębienie 5 latki

Polecane posty

Gość istna rozpacz w biały dzień

córka 5 latka była prziębiona ,dostała eurespal,inhalacje 4 razy dziennie z soli fizjologicznej,syrop z cebuli x3,dużo cytrynki do herbatek,miodku ,nasivin do nosa .Dzisiaj mija 7 dzień a dziecko ciągle ma duży katar co prawda gęsty zielony ale ma go ile jeszcze będzie go mieć ,czy powinnam iść z tym do lekarza?czy samo przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istna rozpacz w biały dzień
i jeszcze na noc dotaje zyrtec 10 kropelek już od miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
niby moim po inhalacjach przechodzi bardzo szybko.ja bym poszła do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istna rozpacz w biały dzień
teraz córka leży i ma zapchaną jedną dziurkę a druga pusta,nie wiem czy znowu z samym katarem mam iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istna rozpacz w biały dzień
a jak zatoki to co podadzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istna rozpacz w biały dzień
mąż sądzi ,że powinniśmy poczekać z tym lekarzem ,ze katar sam przejdzie ,ja nie wiem sama już co myśleć .Ale jak po 7 dniach jest gorzej zamiast lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

Moje dzieci polubiły inhalator Baby od pierwszego wejrzenia. Taka forma króliczka od razu przełamuje stres u dziecka, jest przyjazna, budzi sympatię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aca

Co do inhalatorów to już niezależnie od tego jaki kupicie na pewno będzie to sensowny sprzęt i będzie można spokojnie liczyć na to, że w praktyce dobrze się sprawdzi i będzie wykorzystywany. Warto mieć dla dziecka coś takiego jak model Baby, który delikatnie będzie podawał lek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Zgadzam się z tym, że podawanie dziecku leków jest bardzo trudne, a codzienność w trakcie przeziębienia czasami nie do zniesienia więc jak szukacie opcji na taką sytuację to chyba warto o jakimś inhalatorze pomyśleć. W aptece dostałam taki model Baby od Sanity, charakterystyczny kształt sprawia, że dziecko nie powinno się bać inhalacji więc to może być rozsądne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×