Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tak jak w kinie

Home again

Polecane posty

Gość wszędzie dobrze ale ...
Tańczyć w blasku księżyca, Śpiewać w deszczu, Śmiać się w blasku słońca, Biec w dół ścieżki, Oh, jak dobrze być znów w domu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie dobrze ale ...
:) witaj w domu .............. umiesz sobie wyobrazić jak się cieeszę ? ( zmien nick )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie dobrze ale ...
dobrej, bardzo spokojnej nocy ........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie dobrze ale ...
w"Home " 🌻 najlepiej :) Powiedz mi co u Ciebie proszę, jak Twoja "droga" ... jesteś na prostej już ....? myślę i martwię się ....wiesz o tym prawda ? czekam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w domu najlepiej
wiem...:) u mnie nic nie jest tak jak być powinno...dziękuję, że jesteś przy mnie...bardzo bałem się powrotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie dobrze ale ...
:) a wróciłeś na pewno ? nic nie jest ? :( a ja nic nie wiem .... zapytam wprost ..jest szansa na kontakt poza forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w domu najlepiej
narazie nie ma takiej szansy...:(uzbroisz się w cierpliwość? widzę, że nie jestem mile widziany na pokoleniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyka jest dobra ...
Miłość nie umiera Choć czasem nie wie czego chce Szuka dróg do nieba Lecz dobrze nie wie którą iść. I noc i dzień .. Bez słów kończą się I świata dość I ludzi dość.... http://www.youtube.com/watch?v=QLWSGCb7140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzielnie ...
z przesłaniem ...:) Matką głupich cię nazwali, nadziejo! Ludzie podli, ludzie mali, nadziejo! Choć się z ciebie natrząsają, głośno śmieją, ty nas jedna nie opuszczaj, nadziejo! Prowadź nas, nadziejo, w ciemny czas nadziejo! W mrocznej mgle wyczaruj iskrę wiary...... x wszystko musi być dobrze i będzie ... ciepły :) w ten szary dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w domu najlepiej
🌻 dla Ciebie drzwi już zawsze będą otwarte:)potrzebuję tylko trochę czasu by otworzyć je na oścież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×