Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tak jak w kinie

Home again

Polecane posty

Gość wszędzie dobrze ale ...
Z deszczu strug i słonecznych chwil Z wyrazistych barw, niewyraźnych min, Ułożysz mnie, w całość ułożysz mnie x Z resztek dnia, wczorajszego snu, Z chaotycznych myśli i prostych słów, Ułożysz mnie, w całość ułożysz mnie x Z ciszy nocy, z hałasu dnia, Z moich wszystkich obaw, wypitych kaw, Ułożysz mnie, w całość ułożysz mnie x Z rannych rozmów, leniwych dni, Z przeczytanych wierszy, ulubionych płyt, Ułożysz mnie, w całość ułożysz mnie x Zanim zgaśnie Słońce, Nim dogoni nas polarny wiatr Układaj mnie bez końca Od początku jeszcze raz x Z wiecznych trosk o całych świat, I nocnych myśli, co nie dają spać, Ułożysz mnie, w całość ułożysz mnie x Z kilku listów na szuflady dnie, Ze starych filmów i wyblakłych zdjęć, Ułożysz mnie, w całość ułożysz mnie x Zanim zgaśnie Słońce, Nim dogoni nas polarny wiatr Układaj mnie bez końca Od początku jeszcze raz...:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w domu najlepiej
🌻 staram się z całych sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie dobrze ale ...
....wiem i dziękuję ...:) bo ja czekam .... teraz spać ........spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie dobrze ale ...
Do mnie mów, mów - ogłusz mnie słowami, Wierszem, który znam na pamięć. Mów do mnie dziś, zanim skończy się Niebezpiecznie piękny świt...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w domu najlepiej
wczoraj nie mogłem, jutro nie wiem czy będę mógł... dziś więc dla Ciebie kochanie bukiet z najpiękniejszych kwiatów tego świata🌻 mam nadzieję, że kiedyś w bardziej namacalny sposób okażę Ci to co czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w domu najlepiej
w piątek trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie dobrze ale ...
Niestety, sprawa przesunięta o tydzień ...22.02(piątek) ..:( popatrzyłam na tą datę .... 22.02.2007 :) Czy Twoje kłopoty są związane z CO ? bardzo się martwię ... jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie dobrze ale ...
cokolwiek się dzieje .......... Śpij bajki śnij ! :) Kolorowe piękne dobre bajki W nich na łące ty Wokół ciebie niezapominajki Abyś zapamiętał sen radosny Pełen słońca i oddechów wiosny x Sen gdzie powietrze niesie wiatr od gęstwin Las Sen gdzie są rzeki w których żyją kwiaty Tam wszystko jest Zdrowe jak sen dobre jak sen Twój sen x Śpij bajki śnij A w tych bajkach jasny dom z ogrodem W nim owoców raj A wokoło małe domki z miodem Można zbierać wielkie kosze malin Nie ma dymu fabryk miasta spalin x Tam gdzie łagodną ciszę zdobi koncert Ptak Tam tam gdzie życie się wydaje czarem Cudownym darem Takim jak ty jak dla nas ty Jak ty x Śpij bajki śnij Aż nadejdzie wreszcie dzień wspaniały Gdy obudzisz się Ujrzysz nagle świat tych bajek cały Wreszcie spełni się twój sen radosny Pełen słońca i oddechów wiosny x Sen Gdzie powietrze niesie wiatr od gęstwin Las Sen gdzie są rzeki w których żyją kwiaty Przyrzekam ci nadejdzie dzień Sen spełni się Już śpij .......... x http://www.youtube.com/watch?v=XsjiVcWjkTg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w domu najlepiej
🌻 wbrew pozorom pamiętam wierzę, że masz dla mnie dobre wieści tak, u mnie CO ale więcej dokłada mi I.:( nie wiem ile jeszcze to wszystko potrwa gdyby nie Ty kochanie... dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie dobrze ale ...
czekałam dzisiaj, bardzo .............. nie mam dobrych wiadomości ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w domu najlepiej
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie dobrze ale ...
z okazji tego 22 ...Y Y ..symbolicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie dobrze ale ...
hm, powiem tak .. to na co czekałam jest ok .. ale wylazło coś w innym miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w domu najlepiej
zmartwiłaś mnie... jestem i będę przy Tobie w każdej chwili muszę uważać, już niedługo... symbolicznie...za NAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie dobrze ale ...
dziękuję ..... uważaj, mam nadzieję że już niedługo .... trzymam kciuki za NAS i wszystko co ..obok nas czeka mnie ciężki tydzień, oby tylko tydzień .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w domu najlepiej
muszę kończyć nie zasnę... Ty śpij i śnij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w domu najlepiej
🌻 nie mogę przestać o tym myśleć kiedy coś będzie wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie dobrze ale ...
we wtorek dowiem się co robić dalej, zlecą pewnie TK ... trzeba czekać... nie zamartwiaj się, masz dużo swoich, ważniejszych spraw na głowie :( ważne że jesteś ..:) razem damy radę, bo zawsze dawaliśmy!! prawda ? bal..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w domu najlepiej...
mam jeszcze po co tu zaglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie dobrze ale ...
a jesteś pewien !? że chcesz tu jeszcze zaglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w domu najlepiej
🌻 jestem pewien wiem, że zawiodłem, nie było mnie gdy być powinienem ta cholerna siła wyższa jeszcze trochę, jeszcze trochę... przeczytałem, cudowna nowina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w domu najlepiej
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w domu najlepiej
[kwiat Wesołych Świąt kochanie:) za miesiąc o tej porze będę wolnym człowiekiem następnego dnia jestem w K znajdziesz dla mnie chwilę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie dobrze ale ...
było jeszcze dużo ..?????????????? ale cenzura usunęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×