Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

godny polecenia kardiolog dziecięcy Śląsk.

Polecane posty

dr Halina Bogusiak,przyjmuje w Centrum Pediatrii w Sosnowcu Klimontowie oraz prywatnie w Centrum Chorób Serca w Sosnowcu na ul Kilińskiego polecam, fantastyczny lekarz,cierpliwa, fachowa,ciepla kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję. poproszę o kontakt telefoniczny. a czy któraś z Was słyszała bądź zna dr Stanisława Regiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaŚLĄSK,,,,,
ja z dzieckiem chodziłam do przychodni przy Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach-Ligocie, super lekarze, dobry sprzęt, najpierw robią dziecku ekg a potem do lekarki która robi USG. Bardzo dużo dzieci tam jest po operacjach na wizytę. Normalnie na Fundusz Zdrowia, terminy raczej odległe chyba że małe dziecko i na skierowaniu pisze że pilne to wtedy wcześniej. Jak coś to mogę podać nr tel do rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my byłyśmy na powstańców pani dr borowiecka... bardzo miła osoba... podobnie jak w ligocie, najpierw ekg później echo serca. ale mimo wszystko chcę skonsultować się z innym kardiologiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole maków
A możesz napisać co jest twojemu dziecku? Bo moja ma szmery w sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole maków
My mamy sprawdzić, czy to wada, czy szmery wywołane przewlekłym przeziębieniem, na razie nie panikuję, ale nerwy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas tez byly szmery do tego nie chcial jesc bo sie meczyl..no niewydolnosc miał. Dusil sie przy placzu okazalo sie ze ma ubytek przedsionkowy i miedzykomorowy operacje na otwartym serduszku przeszedl w wieku niespełna 4 miesięcy. Teraz ma 2 lata i 3 miesiace i nie widac po nim by kiedykolwiek byl tak powaznie chory. . No najlepiej zadzwonic my jak widzisz ponad 2 lata juz chodzimy do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do imili
a chodziliście do dr baranowskiej prywatnie? czy ona w ogóle ma prywatną praktykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chodzimy państwowo bo tak nam szpital teraz ustala wizyty po operacji przed operacja byl w zasadzie ciagle w szpitalu wiec nie musielismy chodzic no z tego co na internecie widze to ma na staromiejskiej w zabrzu ale glowy sobie nie dam uciac dlatego najlepiej zadzwonic do szpitala i nawet poprosic o rozmowe z nią telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzwoniłam się na ten nr i to jest jej nr prywatny, odebrał ktoś z rodziny i powiedział, że nie prowadzi prywatnej praktyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no to szkoda... Jeszcze Ci moge polecic doktora Rycaja..też jest swietnym kardiologiem.. ten ma na pewno gabinet prywatny Specjalista Pediatrii i Kardiologii. ul. Chłopska 9b 33 Zabrze 41-800, woj. śląskie tel. (32) 2763437 on mnie w ciązy już badał jak podejrzewali wade serducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na temat dr Regieca nie mogę udzielic informacji bo nie znam go znam tylko dobrze dr Rycaja, dr Baranowską i dr Banaszszak ta trojke znam i mam dobre zdanie . ogolnie powiem ci w SCHS sa praktycznie wszyscy lekarze sa świetni. Jedynie jedna kobieta mi nie przypadła do gustu była nie miła i wmawiała mi coś innego ale nie pamietam jej nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiayy
godnym polecenia kardiologiem jest pani doktor Jolanta Kukuczka - Sułkowska . dojeżdża do pacjentów do domów, wykonuje EKG, UKG. jeśli ktoś był zainteresowany http://kardiolog.slask.pl/ dojeżdża w okolicach Katowic, Chorzowa, Tych, Dąbrowy Górniczej, Siemianowic Śląskich, Sosnowca, Mikołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia wojowniczka
Halina Bogusiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tata z Zuzią
Potwierdzam Halina Bogusiak Bardzo solidna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalila36
Bardzo dobrym kardiologiem jest dr.Jolanta Kukuczka-Sułkowska.Ma znakomite podejście do dzieci i młodzieży.Przyjmuje w Katowicach wszystkie namiary i możliwość zapisania się na wizytę są na stronie www.kardiolog.slask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lek kardiolog Halina Bogusiak. Przyjmuje w Sosnowcu Klimontowie w Centrum Zdrowia. Fachowa osoba. Po stokroc polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halina Bogusiak -sosnowiec Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniały, sympatyczny, miły, uprzejmy i troskliwy lekarz, bardzo dobry specjalista, bardzo cierpliwy, bardzo dokładnie bada i wszystko wyjaśnia, tłumaczy jasno i zrozumiale. Bardzo dobre podejście do pacjenta, odpowiada na każde pytanie bez zniecierpliwienia, posiada ogromną wiedzę. To naprawdę świetny fachowiec. Wielki szacunek dla takich ludzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kardiolog Jarosław Rycaj Wspaniały, sympatyczny, miły, uprzejmy i troskliwy lekarz, bardzo dobry specjalista, bardzo cierpliwy, bardzo dokładnie bada i wszystko wyjaśnia, tłumaczy jasno i zrozumiale. Bardzo dobre podejście do pacjenta, odpowiada na każde pytanie bez zniecierpliwienia, posiada ogromną wiedzę. To naprawdę świetny fachowiec. Wielki szacunek dla takich ludzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kardiolog Jarosław Rycaj Wspaniały, sympatyczny, miły, uprzejmy i troskliwy lekarz, bardzo dobry specjalista, bardzo cierpliwy, bardzo dokładnie bada i wszystko wyjaśnia, tłumaczy jasno i zrozumiale. Bardzo dobre podejście do pacjenta, odpowiada na każde pytanie bez zniecierpliwienia, posiada ogromną wiedzę. To naprawdę świetny fachowiec. Wielki szacunek dla takich ludzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×