Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fufcia86

Zalane mieszkanie - coś na to!?

Polecane posty

Witam! Czy któraś z Was wie w jaki sposób można "zabezpieczyć" się przed zalaniem? Ostatnio w ciągu 3 miesięcy zalałam mieszkanie 2krotnie, a niestety nie stać mnie na całkowity remont łazienki - rury itp.... Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do jakiegos ubezpieczyciela i wez sobie zrob polise na mieszkanie... koszt ok. 150zl na rok... a masz ubezpieczenie oc i nw... przez co jak cos sie stanie u ciebie dostaniesz odszkodowanie jak i jesli ty kogos zalejesz ten ktos dostanie i nie bedzie ciebie po sadach ciagal wiem cos o tym bo mialam takie zalanie... na szczescie mialam dobra polise... i mi i sasiadowi wyplacili odszkodowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się ze zdaniem poprzedniczki, ale jeśli chcesz mieć lepszą ochroną - nie tylko finansową polecam zawór, który odcina wodę jak Cię zalewa. Sama coś takiego zakupiłam z mężem jakiś czas temu bo mieliśmy dość łażenia i załatwiania spraw z ubezpieczycielem.teraz nawet jakby coś się działo z rurami podczas naszej nieobecności to czujemy się bezpiecznniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt... ja tez mam te zawory... tylko niestety wtedy spieszylam sie (to by weekend i wyjezdzalismy na dwa dni ...) i po prostu glupio zapomnialam ich zakrecic... zawsze jak gdzies jade na dluzej to zakrecam... raz zapomnialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie masz zawory, ale moich nie trzeba zakręcać, ani pilnować czy wszystko jest ok. Czujnik cały czas umieszczony jest na podłodze, a zawór podłączony do głównych rur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Już oglądam oferty ubezpieczeniowe, może PZU? A za naprowadzenie na czujnik też dziękuję - w sumie to może być inwestycja na długą przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×