Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arrrrek22.

moja dziewczyna jest zbyt ambitna

Polecane posty

Gość no własnie,mi sie przez to ode
dorobić z czasem ?:D moze za 10 lat kiedy bedzie juz stara? a na jej miejsce pełno nowych 20 , jak myslisz którą przyjma? licza sie znajmosci ,staż doswiadcznie wyglad , na jakim ty swiecie zyjesz dziewczyno? zreszta laska specjalnie tego nie ukrywa , nie oszukuje goscia, moze od niej odejsc w kazdej chwili jaki problem ? szkoda ze o tych zasadach moralnych zapominaja mezczyzni po 40 roku zycia , nie zmienisz teog wiec trzeba sie dostosowac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffadfafa
No widać że ona to typowa karierowiczka i zrobi wszystko aby osiągnąć sukces, więc zostając z nią przygotuj się na ciekawe informacje i intrygi :P No i chyba nie pasujecie do siebie skoro macie inne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffadfafa
no własnie,mi sie przez to ode Nie jestem dziewczyną :P A jak się jest dobry to się sukces osiągnie nawet bez znajomości, a tak teraz bazując na wyglądzie to z czasem przecież zbrzydnie i będzie jej w tedy dopiero ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrrek22.
cholera to ja teraz nie wiem co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrrek22.
i to nie jest tak że bez niego by sobie nie poradziła, jej matka jest kierowniczką wydziału cywilnego w sądzie... w rodzinie jest jeszcze komornik, adwokat, 2 sędziów i przyjaciołka matki jest radca prawnym więc nie jest na niego skazana... tylko że ona pochodzi z innego województwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że dziewczyna jest ambitna , to nie powód zeby mieć do niej o to pretensje.Tylko czy kiedyś ,jesli będziecie razem ,nie powie Ci ,że wszystko macie dzięki niej. Druga sprawa kto jej pomaga.To , ze kiedys byli parą i ze on akurat jest 20 lat starszy o niczym nie świadczy.Wiele jest par z duż ą różnicą wieku. Fakt , że moze na niego liczyć , tez dobrze o nim swiadczy .A to czy z nim nadal po kryjomu bywa - to kwestia zaufania.Nie mozna byc z kims komu sie nie ufa. Moga być tylko przyjaciółmi i ona Ci o tym mówi , a to że kiedys łączył ich seks nie ma znaczenia.Nie wraca sie do tego co było.Wystarczy szczera rozmowa w celu rozwiania wątpliwości.Swoja drogą podziwiam ja za to starcza jej czasu na to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffadfafa
No my za Ciebie nie podejmiemy decyzji, ale ja patrząc na to co tutaj piszesz (chociaż zapewne nie jest to zbyt dużo informacji) to bym ją rzucił, ale to twoja dziewczyna i tylko ty możesz to z nią zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrrek22.
mysle chyba naprawdę aby zakończyć to, zawsze gdy ją straszyłem to ona; a idź sobie, ze mnie nie potrzebuje, że poradzi sobie sama itp. podoba mi się niesamowicie, uwielbiam ja ale są sprawy które nie moge przeboleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffadfafa
Takie jej mówienie pokazuje tylko jakie ma wygórowane mniemanie o sobie i pokazuje to że liczy się ona nie Ty ani nie wy tylko ona, zostaw ją- przecież jest masę pięknych dziewczyn które są wartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MusztMuszt
czyli wszystko jasne, ty z nią jestes tylko dlatego, że jest ładna a ona jest z tobą tylko dlatego, że..w sumie to nie wiem dlaczego jest z tobą chyba tylko po to żeby pokazać otoczeniu, że przecież ma chłopaka w swoim wieku i że przecież nic nie korzysta na swoim zramolałym kochanku:p ona i tak cię rzuci, i to pierwsza bo tobie za bardzo zależy na ruchaniu jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrrek22.
i teraz to ją zostawie, napisała sms że nie będzie jej teraz bo mają sprawy do załatwienia z ...... i jak ja jej kurwa mam ufać skoro tak pisze... i cholera ona w ogóle ma to gdzieś ze jestem wkurwiony, pisze jej ze ma wracać a ta daj spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
Nie denerwuj się tak chłopstasiu bo twoja dziewczyna da ci klapsa i pośle do kąta za karę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrrek22.
racja, moge miec lepszą... ona pewnie i tak z nim sie bzyka tylko ja jestem tak ze ma kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrrek22.
tak, wolałbym... zreszta co ona tak naprawdę może tym osiagnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrrek22.
rozstaliśmy się wczoraj ale dziś do siebie wróciliśmy... kurde ja chyba zgłupiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik tupik
w ogole mi Ciebie nie zal frajerzee:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×