Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arrrrek22.

moja dziewczyna jest zbyt ambitna

Polecane posty

Gość Arrrrek22.

Nie wiem czy wszyscy mnie zrozumieją ale moja dziewczyna ma zbyt wielkie wymagania; - studiuje prawo wieczorowo -chodzi do szkoły prawa niemieckiego i austriackiego -w soboty mam kursy językowe - dodatkowo pracuje w jakiejś kancelarii ( pracę załatwił jej, były facet, tzn. kochanek) - całe wakacje pracowała w kancelarii radcy prawnego -co najgorsze ona była kochanką faceta starszego od niej o 19 lat, facet ma sporo kasy i da się odczuć że mimo iż podobno romans zakończył się dawno ma do niej ogromną słabość i załatwia jej dosłownie wszystko Zawsze powtarza mi, że pracuje na dobrą przyszłość dla nas, że chce zapewnić nam jak najlepszą przyszłość, skoro ja nie biorę się do roboty. Nie bierze pod uwagę tego że studiuje dziennie na polibudzie inf. A jej ex ma firmę informatyczną ogromne możliwości i jakoś mi nic nie oferował a ona mi chce wmawiać że to zarówno jej przyjaciel jak i mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalallalallala
fajnie, więc mówisz, że kilku ją dyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijioi
co najgorsze ona była kochanką faceta starszego od niej o 19 lat, Nie obrzydza sie cie to, ze jak widac dala dupy, aby miec z tego krozysci?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoniącik
zaradna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khikjk
Wiedziala, gdzie dac dupci. Przebiegla dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffadfafa
Tobie widać nie chodzi o to że jest ambitna, tylko że pomagają jej w tym byli faceci, więc tutaj jest chyba twój problem. Na twoim miejscu zostawiłbym ją skoro, nie potrafi się rozstać z byłymi kochankami i to jeszcze ze starymi dziadami, to pewnie jest podatna na zdradę, otrząśnij się puki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrrek22.
kurcze a co ja mam powiedzieć, skoro nigdy jej na niczym nie nakryłem, zresztą do romansu przyznała sie dawno, mówiła ze kochała do szaleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahaha
Nie ambitna lecz sprytna, wiedziała komu dać. Dziwne że jeszcze jest z tobą skoro nie możesz jej nic zaoferowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khikjk
Kochac to pewnie kocha, ale pieniazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem przekonana
Masz pretensje do niej że godzi się na jego pomoc, a masz pretensje że Tobie nie załatwił roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keczupik i musztardkaaaa
No. Zazwyczaj tak jest, że ładne 20latki kochają do szaleństwa sflaczałych 40latków:-O Otwórz oczy chłopcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrrek22.
nie mam pretensji tylko skoro jak ona twierdzi on uwielbia mnie tak jak ją to czemu nie chce mi pomóc , mimo iż szukałem jakiejś pracy dorywczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffadfafa
Miała romans będąc z tobą??I jeszcze on jej załatwił robotę, no to laska nie ma skrupułów ani serca dla Ciebie. I Ty z nią jesteś?? Kopnij ją w dupę jak najprędzej!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrrek22.
ona miała z nim romans przed naszym zwiąkiem... ona była jego kochanką, facet ma żone i dziecko mało młodsze od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijioi
nie kopnie jej w dupr, bo prawdopodobnie to ten typ laski, ktora pozadaja wszyscy faceci, a ona to umiejetnie wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję założyć komunę. Ona , jej kochanek i ty. Ty pewnie jestes tylko chwilową jej zachcianką, a jak ma sprawę to wie do kogo się zwrócić :) Faceci to jednak debile. Tylko potem nie płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolumbua159
Współcześni mężczyźni mnie zadziwiają. Jakbyś ją nakrył z innym to tłumaczyłbyś, że zdobywa tak nowe kontakty w branży? Twoja dziewczyna to interesowna zdzira, która nawet mają normalnego chłopaka korzysta z wpływów swojego bogatego kochanka i się z tym nie kryje. Może do kina też chodzicie w trójkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffadfafa
Arrrrek22. ona miała z nim romans przed naszym zwiąkiem... ona była jego kochanką, facet ma żone i dziecko mało młodsze od niej To zajebisty układ hehe nie ma co, i Ty myślisz że on jej tak wszystko załatwia tak o?? I Ty z tym facetem w ogóle jeszcze gadasz?? Stary masakra, co Ty robisz- zgłupiałeś dla niej czy co?? Dosyć że ona to wyrafinowana sucz to Ty też się zachowujesz jak ....nawet nie wiem jak to określić. Ogarnij się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrrek22.
Wkurza mnie to. Jej wszystko idzie łatwo, nie powiem dużo pracuje, ale jak tylko jest temat przy nim chciałabym spróbować pracy tu i tam to ten od razu; popytamy załatwimy a ona że zawsze może na niego liczyć. Ona jest fajna dziewczyna, ładną, atrakcyjną i ogólnie bardzo pożądaną przez mnie i nie tylko. Co chyba niestety dla mnie, zbyt pewną siebie, jak rozmawia z facetem to wie dokładnie wie że ona się mu podoba, te jej minki, kokietki itp. Czasami mnie denerwują, idzie drogą i perfidnie patrzy się innym facetom w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolumbua159
Czyli jak ktoś już powiedział perfidna sucz. Facet znajdź sobie wartościową dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrrek22.
ale co mam zrobic, zamknac w domu, zabraniać się z nim widywać... ona zawsze zrobi co jej się podoba i nie lub i jak ktos jej coś karze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffadfafa
Żuć ją puki jesteś jeszcze młody, takie laski to perfidne suki które są przewartościowane na swoim punkcie i ona zawsze będzie na pierwszym miejscu, z czasem to zobaczysz że z nią nie da się żyć. Długo jesteście razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnnny Bravoo
Ojejku jejku, biedny chłopczyk z ciebie:-( Dama tupnie nóżką a ty już do kąta idziesz..Czy ty masz jaja? Jakby moja dziewczyna tak się zachowywała to szybko przestałaby być moją dziewczyną. Tego kwiatu jest pół światu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie,mi sie przez to ode
jaka perfidna sucz ?a co ma dziewczyna robic ? pracowac za 800 zł w supermarkeci i pic tanie wino ze studencikiem ? w imie miłosci ? który za 20 lat bedzie robił dokładnie to samo co obecny pan ex laski tak namietnie wierza w milosc i wiernosc i bycie fair a to sie zwyczajnie nie opłaca na starosc zostaniecie same i roztrzesione faktem ze wasz kochany mezus was zdradza z mlodasza, myslicie ze wam to wynagrodzi te lata wiernosci ?buaha dziewczyny moga szalec w mlodosci , mezczyzni gdy juz sie dorobią 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffadfafa
no własnie,mi sie przez to ode Przestań pierdolić - trzeba mieć jakieś zasady moralne, że ty ich nie masz to nie znaczy że wszyscy mają ich nie mieć, a pieniądze to nie wszystko. Co prawda nie mówię że tak jak ty że ma zaraz pracować w lidlu, ale spokojnie dziewczyna z czasem mogłaby się dorobić, ale że ona chce już kosztem czego innego to już jej problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrrek22.
mam z nią zerwać z powodu tego faceta... to wyjdzie tak jakbym był zazdrosny że ona sobie radzi a ja nie... a tak nie jest, cieszę się ze się kształci itp. ale jestem zły że nie ma czasu dla mnie i mimo iż ma dopiero 22 lata w ogóle nie chodzi na imprezy studenckie itp. byliśmy 2 razy u niego na imprezie firmowej i ona czuła sie fantastycznie w takim towarzystwie a ja kurde lubie swoje studenckie życie, ale kocham też ją... on chce jak najszybciej zrobić ogromną karierę, zarabiać kokosy a ja chce jednak jakoś korzystać z młodości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×