Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyChocolate

5 kilo w dwa dni

Polecane posty

Hej, może dziś miałybyście jakieś rady? Jutro na wieczór muszę być trochę mniejsza, żeby świetnie wyglądać w jednej sukience. Wczoraj nie jadłam od 17. Dziś na śniadanie jadłam serek wiejski i pół pomidora, potem skórki z czterech jabłek(robiłam kompot z jabłek i śliwek suszonych, bez cukru). Na obiad ryż z warzywami. Potem zjem jakieś jabłko i dość na dziś. Cały dzień popijam herbatę czerwoną(całe 2 litry na razie, zawsze litr dziennie piję), piłam przed śniadaniem wodę z octem jabłkowym i teraz ten kompot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Czy to żart? 5 kg do jutra chcesz zgubić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co! ktoś mi zajął nick:/
nawet nie jedząc nic przez dwa dni 5 kg nie schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro o 4 rano zjem śniadanie, a potem dopiero będę miała czas coś zjeść o 16.25. To zjem jakieś jabłko. Tą sukienkę kupiłam pięć kilo temu i wyglądała idealnie. Teraz nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. Nawet nie chodzi, żeby całe pięć kilo schudnąć, ale chociaż coś. Ale ta herbata czerwona i ocet robią swoje, bo co chwile latam do wc. Zawsze coś, bo chociaż jelita będą troche mniej obładowane a to już robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stull
zjedz paczkę suszonych śliwek i popij mlekiem, wypadnie z ciebie wszystko co masz w kichach a potem pij wodę ile wlezie to może ze 2 kg ci spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z sieci
ja wypróbuje z tymi śliwkami i mlekiem:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że dopiero teraz przeczytałam. Tak to pewnie bym poszła po śliwki:). A jakbym tak codziennie przez następny tydzień robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×