Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość piaskowa21

Zioła siostry Bożeny Pieróg z Białej Niżnej

Polecane posty

Gość piaskowa21

Mam prosbe czy ktos z Was mial kontakt z tą siostra i leczyl sie jej ziolami-kuracjami jezli tak to piszcie prosze.Ja mam jenego duzego kamienia w oreczku zolciowym i slyszlam od znajmoej ze jej siostra i klientka jej mamy pozbyla sie kamieni dzieki tej zakonnicy.Siostra znajomej miala male liczne a kientka tej matki jednego 4cm i zszedl jej po 2 kuracjach a sie troche obawiam moj kamien ma 3 cm nie mam atakow wiem o nim dokladnie 21miesiecy od urodzenia dziecka calkiem przyadkowo sie dowiedzialam przy badaniu usg z innego powodu.Prosze piszcie jak cos wiecie na ten temat bede Wam bardzo wdziecza.Pozdrawiam wszystkich czlonkow forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda pomagają jestem po kuracji 1,5 roku objawy i ataki ustały mimo że kuracji nie powtórzyłam! Bardzo jestem wdzięczna siostrze Bożenie i polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kupiłem zioła na kamienie woreczka żółciowego. Kupiłem bez przekonania ale cierpialem codziennie. Porobilem badania ustaliłem termin operacji wycięcia i czekałem cierpiąc na termin. Pomyślałem że może spróbuje i wielkie dzięki siostro pomogło jesteś wielka. Jak ręką odjał termin odwołany. Piszcie co chcecie ale mi pomogło i wielki bóg zapłać. Kosztowało mnie to 65 zł śmieszne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala   gość
ja po jednej kuracji pozbylam się kamienia z nerki wielkości 7 milimetrów ale czy można usunąć z woreczka tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, Siostra już nie żyje,ale faktycznie, Siostra była bardzo mądrą kobietą i dobrym człowiekiem, dzięki Niej ja się urodziłam :-) oprócz tego spędziła Mojej Mamie kamienie z woreczka :-) Wieczne odpoczynek racz Jej dać, Panie (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

Witam,czy nadal można zakupić zioła u Sióstr Zakonnych jeśli tak to jakiś kontakt,prosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dydyd

Tak, można, siostry zakonne sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2019 o 14:34, Gość dydyd napisał:

Tak, można, siostry zakonne sprzedają

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×