Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Po ile

Po ile jest duża puszka (1200g) karmy Puffi w Biedronce?

Polecane posty

Gość Po ile

Pytam bo chcę porównać z puszkami Winston z Rossmanna. Jak ktoś będzie dziś w sklepie może zerknąć i mi podać? A może ktoś kupuje i ma cenę na jakimś starym paragonie? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po ile
Chodzi oczywiście o mokrą karmę dla psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
rusz duuupsko i sprawdz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po ile
Nie mam tam ani blisko ani po drodze. Chyba po to jest forum, żeby się dzielić informacjami, prawda? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a patrzyłaś na zawartość tej karmy? wierzę, że jest tania, ale może lepiej raz na jakiś czas zwierzowi coś lepszego kupić? w e-karmie można zamówić hurtem ciut lepszej jakości jedzenie, przesyłka gratis. nie mówię, by od razu royala kupować, ale coś, co ma jakąś wartość odżywczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfh
3.50 zł ale zdajesz sobie sprawę, że kupując karmę puszkowaną płacisz w 80% za wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja podałam
moim pieskom zjadły ze smakiem ale je czyściło ,za tłuste to dziadostrwo ,kupuję porcje rosołowe ,skóry odrzucam,do tego ryż ,makaron i marcheweczka,i jedzą zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ile bo nie kupuję
takiego świństwa psom :o Swoje karmie royalem lub acana, sa to suche karmy a 2-3 razy w tygodnie gotuję im mięso z udka lub piersi z kurczaka z ryżem i marchewką żeby nie znudziła im się sucha karma. Czasami dam trochę chudego twarogu, raz na tydzień gotowane żółtko i psiaki stare a zdrowe jak ryba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×