Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwonka13

czy to objaw ciązy ?

Polecane posty

Gość iwonka13
dobrze. W poniedziałek zrobie test i zobaczymy . Myslicie ze duże szanse są na tą ciąze ? (i to moje ostatnie pytanie) ja po prostu sie martwie. Wiem ze zachowuje sie jak dziecko ale nic nie poradze na to . Może tak jak myslałam na poczatku to infekcja (bo było dzień po stosunku) a teraz przerodzilo sie na zapalenie. załamka normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie zeby to byla ciaza, ale zrob test dla swietego spokoju. Potem szybko idz do lekarza opowiedziec mu o swoich symptomach bo sa dziwne. Lekarz Cie zbada i dowiesz sie czy to infekcja czy co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudź tylko raz dwa
a ja napiszę -NIE WIEMY! Od tego są testy bo każda kobieta ma inny organizm i nie ma co uogólniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
no ale wtedy co to ta galareta ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
zdaje sb z tego sprawe. Mimo wszystko dzieki za odp i cierpliwosc. Zrozumcie po prostu ze sie martwie. Zrobie ten test i po nim pójde do gina . bo nawet jak to bedzie ta nie chciana ciąza to bede musiała isć. A jak nie , to bede sie bardzo cieszyć i wtedy tylko sie leczyć . Mnie ta galareta tylko martwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego idz do ginekologa ja nigdy nie slyszalam zeby ktos mial przezroczysta galarete podczas okresu :/ skrzepy to tak, ale galarete? idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmeladkaa
Gość nie marudź tylko raz dwa
odnośnie skrzepów: "Najczęściej zaburzenia dotyczące mechanizmów fibrynolizy. Niekiedy jednak może to być związane z obecnością zmian organicznych ( polipy, mięśniaki, rozrosty endometrium), lub zaburzeń hormonalnych. To Pani decyduje czy objaw ten jest w Pani odczuciu na tyle uciążliwy ze potrzebuje Pani pomocy lekarza (diagnostyka i leczenie)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
A tak w ogóle -> czytaj ze zrozumieniem . Pisałam że nie wiem gdzie jest apteka . -,- bede w domu w poniedziałek . Beznazwy -> no dlatego tak panikuje. W poniedziałek zrobie test i dam wam znać . Skrzep tak jak pisałam miałam tylko jeden pod koniec okresu (4 dnia) tak to była galareta pierwszego dnia. wygladała troche jak śluz przezroczysty i ciągliwy. Masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmeladkaa
Od 10 dni tworzysz te durne tematy i przez 10 dni nie zdążyłaś iść po test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo :)
Dziewczyno opanuj się wczoraj ten sam watek od ciebie był idź sie lecz czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
Marmeladka -> ja pierdole! ja sie martwie o zdrowie. Ale widze ze tb sie nudzi skoro szukasz moich linków . Weź sie juz nie udzielaj ;/ nie marudź tylko raz dwa -> dzieki , oby to nie była ciąza . ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
oo ;) - > wiem , panike sieje. Ale jestem strasznie zestresowana. Marmeladka -> nie pisz do mnie , tylko ludzi wkurzasz. Nie twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo :)
To idz do ginekologa jak sie martwisz a nie truj dziennie tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudź tylko raz dwa
to ty długi masz ten weekend u rodziny skoro już 8.10 byłaś poza domem. No to ja się dziwię że tyle czasu schizujesz a nie nie znalazłaś chwili żeby znaleźć jakąś aptekę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmeladkaa
tak, kutwa my ci tu powiemy czy jesteś w ciąży, masz kamienie w nerkach czy schizofrenię paranoidalną! Dziewczyno idź do lekarza zamiast zadawać kolejne durne pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie panikuj poprostu bo nic Ci to nie da ;) z ta ciaza to tez, jak sie zabezpieczylas to pewnie nie jestes wiec nie ma powodu zeby sie jeszcze bardziej stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoGargamel
Twoje tematy zaczynają się 4 października, musisz mieszkać chyba w wiosce himalajskiej skoro od tamtej pory apteki pozamykane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
dobra. Nie bede sie wam tłumaczyć, bo nie ma takiej potrzeby. Chce kupić test ale nie mogłam !! i koniec . Mam dużo wyjazdów. Moja babcia jest chora. Dziekuje wam za odpowiedziiii . Ja tylko chciałam wiedziec czy to może byc ciąza i tyle. Nie wiedziałam co to ta galareta . Proste. plecy mnie napierda**lają i tyle. Objawy robią swoje . człowiek wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudź tylko raz dwa
a my ci tu piszemy że nie wiemy czy to ciaża czy nie?! Od tego są testy więc jeśli nie możesz ich zrobić to musisz czekać i przynajmniej z łaski swojej nie zakładać wciąż tych samych tematów. Rozumiem że się przejmujesz ale rób to na jednym temacie a nie zakładaj jednego dnia po dwa następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka13
Poza tym ludzie na kafeterii lepiej się znają na objawach ciążowych niż jakiś test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre lol :D tak znamy sie lepiej niz test:) JESTES W CIAZY, kupuj lozeczko, to chlopiec. haha dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudź tylko raz dwa
no ten ostatni wpis to chyba już prowo. :P Kafe wiarygodniejsze niż test? hehe Tekst roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jest moj 37 dc a okresu nie ma. W 32 dc mialam 2 dni plamienie bardzo skape rozowe z kropelkami krwi czerwonej ale wystarczyla wkladka 1 na 1 dzien. dodam ze w tym cyklu zmienialam 8 dnia cyklu tabletki antykoncepcyjne na cerrazete poniewaz mialam problem z hormonami. Dzis 37 dnia cyklu zrobilam w poludnie test ciazowy i wyszla 1 kreska a podejrzewam ze moge byc w ciazy poniewaz mam mdlosci, bole podbrzusza i tempke 37 caly czas od owulacji. Mysle ze to mogloby byc za wczesnie na test po zagniezdzeniu sie zarodka bo przypuszczam ze to wlasnie bylo-zagniezdzanie sie zarodka. Wiec doradzcie kiedy najlepiej wykonac test ciazowy zeby byl wiarygodny po plamieniu w 32 dc?????? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie marmeladka
tylko Ty kretynko ludzi wkurzasz, sto tematów o skrzepach, co za idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Żona Medyka
Mój facet jest ratownikiem medycznym.. Nie chciało mi się już czytać wszystkich wypowiedzi.. więc jak się powtarzam- sorry. Miesiączkę można mieć i do 5 bodajże miesiąca ciąży... Poinformował mnie o tym, jak ostatnio podczas okresu darłam się, że moj organizm informuje mnie, ze nie jestem w ciązy, jakbym sama nie wiedziala, skoro się nie kochalismy.(oddzielne wyjazdy itp.;( ) Pomiajjac ze nei znosze wizyt u lekarza, to jest to najlepsze wyjscie.;)) Powodzenia! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie musi potrwać
W CIAŻY NIE MA OKRESU!! I KONIEC!! Może być tylko plamienie albo krwawienie które kobieta mylnie bierze za okres ale z fizjologicznego punktu to nie okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsjANKA74
Najgorsze co moze byc to wkrecanie sobie ciazy...I czytanie bzdur z internetu szukanie przypadkow ze test mnie oszkual beta oszukala a ginekolog jest slepy bo ciazy nie widzi.Przeszlam to na wlasnej skorze omalo nie zniszczylam dlugoletniego zwiazku.Po kazdym stosunku widzialam u siebie ciaze twardniejacy brzuch bolesne piersi ciemne brodawki potrafilam zrobic 5 testow w ciagu 2 tygodni i kazdy wynik interpretowalam na swoj sposob byl negatywywny po godzinie odbijala sie kreska kontrolna (skutek wyschniecia testu) a ja juz cala w skowronkach i obwieszczanie ze w ciazy.:( Czlowiek potrafi sobie wmowic wszystko co chce taka prawda. Ale wzielam sie w garsc poszlam do psychiatry i sie lecze.I nie zycze zadnej kobiecie takiej sytuacji naprawde jest ciezko nawet bardzo ciezko...Mam nadzieje ze uda mi sie wyjsc z obsesyjnej checi posiadania dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×