Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona mama :(:(:(

co to może być??????

Polecane posty

Gość zmartwiona mama :(:(:(

Córka ma katar i miała stan zapalny ucha ( 2, 5 roku ) - jutro kończy brać antybiotyk, katar nadal trwa - i od kilku dni zauważyłam, że jak cos do niej mówię - to ona mówi co? zamaiast słucham - gdzie zawsze tak mówiła. Często nie reaguje jak do niej mówię, dopiero jak podnosę ton głosu :( Na początku myślałam, ze naśladuje dzieci z przedszkola i sie denerwowałam ale teraz myślę, że ona chyba nie dosłyszy - czy jak minie katar to problemy ze słuchem miną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj sobie
myślę że bez wizyty u laryngologa się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie myslisz, ze to pytanie
jest do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona mama :(:(:(
no pewnie, że do lekarza, ale może u którejś mamy było podobnie - dopiero dzis to mnie zaniepokoiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona mama :(:(:(
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak u mnie było podobnie
syn był na antybiotyku i niby pomógł ale po skończonym nadal odczuwał bóle ucha i nie dosłyszał na nie, lekarz nic nie widział ale szczerze to zbyt dokładny nie był, dopiero jak zaczęło mu leciec z ucha to się łaskawie zajął tym i okazało się że wśrodku był ropień i jak pękł to ból i niedosłuch znikł z tym że wymaz wykazał pneumokokowe zapalenie ucha i wylądowaliśmy na zastrzykach 10 dni po dwa plus kolejne 2 tyg. antybiotyk moja rada nie lekceważ tylko do lekarza i nie w oczekiwaniu an termin tylko odrazu powinni przyjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzzaaaa
Moja córka też tak miała, lekarz powiedział, ze tak się może dziać po antybiotyku, żeby poczekać i rzeczywiście po 2 czy 3 dniach samo przeszło, ale lepiej skosultowac z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona mama :(:(:(
u nas był stan zapalny ucha ale bolało ją tylko jedną noc i po nurofenie przeszlo, ale, że gorączkowala to dostala antybiotyk - mam nadzieje, ze to przez ten katar:( kurka!! Do lekarza to dopiero w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona mama :(:(:(
a isc do pediatry czy idrazu do laryngologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak u mnie było podobnie
do laryngologa odrazu chyba że nastąpi porawa przez weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie zima............
ale do laryngologa chyba trzeba miec skierowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzeba mieć skierowanie ale co za problem rano skoczyc do przychodni a później do laryngologa a jaki lekarz leczył córkę ogólny czy laryngolog bo moze potzrebne będzie tylko przepłukanie ucha , często po zapaleniu zbiera się tam nadmiar tej wydzieliny i stąd może byc niedosłuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdncymxjhnr
Moja teściowa mówiła mi że jak mój mąż miał zapalenie ucha to nagrzewała mu je....żelazkiem. Wiem że to głupio brzmi ale naprawde tak robiła i przechodziło mu. Nie wiem dokładnie jak to robiła ale wydaje mi sie że na ciepłe żelazko kładła złozony frotowy ręcznik i na tym ręczniku on kładł głowe.Słyszałam coś jeszcze o rozgrzewaniu ucha ciepłym grochem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×