Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamusieńka..

W łazience macie prysznic i wannę???

Polecane posty

Gość mamusieńka..

W domu rodziców ( gdzie obecnie mieszkamy)mamy wannę i prysznic w jednej łazience. Z wanny korzystając tylko dzieci a ja z mężem z prysznicu. Niedługo przeprowadzamy się do własnego domu gdzie mamy 2 łazienki. Jedną na dole a drugą na górze. Na dole zdecydowaliśmy że będzie miała prysznic a na górze wanna ale teraz tak myślę że jak my mamy sypialnie na górze to dobrze by było żeby prysznic był również na górze. Co o ty myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez masz problem
:O:O:O:O a miej sobie nawet w piwnicy kogo to obchodzi?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusieńka..
wiem że to nie duży problem ale od tego jest chyba forum>?? Nikt tu z dużymi problemami nie przychodzi... Jak nie chcesz się wypowiadać to nie musisz nikt cie nie zmusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta wyzej masz racje
bo zadajesz glupie pytania to twoja sprawa gdzie i czy zrobic prysznic tu czy tam a jak powiem ze w pokoju to tez zrobisz? co za durne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe..........
a ja mam dom parterowy, 2 lazienki, w jednej prysznic, w drugiej wanne i po problemie. osobiscie nie chcialabym zagracac sobie lazienki i tym i tym. ewentulanie bym kupila wanne polaczona z prysznicem - taka przeszklona. ale to kwestia gustu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam 2 łazienki
w 1 mam wanne a w drugiej i wanne i prysznic. Nikt nie korzysta z prysznica. Wszyscy u nas lubią się pomoczyć. Dzieci na slowo prysznic strasznie się buntują, ale jak im sie mówi ze będzie pianka (czyli kąpiel z pianą) to biegną do łazienki z wielką ochotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 zyc kota
A ja mam w domu 2 łazienki tzn 1 wykonczona i druga czekajaca na zrobienie. w tej co akurat korzystamy jest i wanna i prysznic. A ta druga...jeszcze sie zastanawiamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama asi i radzia
Tylko prysznic i spokojnie wystarcza. Ale jak akurat mieszkam w mieszkaniu a nie domu. Jak budujesz dom to zrób z jedną wannę, w razie gdybyście mieli kiedyś ochotę się dłużej pomoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wannę z parawanem- po rozsunięciu działa jak kabina, normalny kran i podłączony prysznic na słuchawce, wysoko zamontowana łapka na prysznic jeśli ktoś chce odłożyć. Czyli 2w1, polecam, z tym że ja mam miniaturową łazienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wanna z parawanem? bardzo wygodne i praktyczne - http://dekori.eu/517-ri Jak chcesz używasz jako wanny, jak się spieszysz to robisz z niej prysznic... Jednak wanna to wanna. Kabina posiada spore ograniczenia, nawet ta najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wanne i prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała łazienka na dole prysznic duża na górze prysznic i narożna wanna. Ale nie pamiętam kiedy robiłam sobie w niej kąpiel bo przy moim dziecku to nigdy nie wiadomo kiedy się obudzi i raczej mycie się ekspresowo się odbywa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest tylko jedna łazienka i mam w niej kabinę prysznicową taego typu - http://szklarzokuniew.pl/kabiny/ ale gdybym miała dwie, to rozwiązałabym to tak: wanna na górze, a kabina prysznicowa na dole. Ogółem odkąd mamy tę nową kabinę o wiele bardziej polubiłam prysznice niż wylegiwanie się w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez na dole mam prysznic a na górze wannę i prysznic .jak ma się warunki to takie rozwiązanie jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy prysznic i wanienke dziecka w 1 lazience. Wanienke mozna przeniesc do kuchni x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze wykombinowałaś:D Szybki prysznic weźmiesz [po pracy w ogrodzie]na dole, a w wannie, obok sypialni ... szampan[może być wino musujące:D] , relaks w wannie, razem z e ślubnym, aromatyczne zapachy i koniecznie świeczki. Rzadko mamy na to czas we dwoje, ale te niesamowite chwile są piękne! Warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wanne i prysznic w jednym. Z wanny praktycznie wcale nie korzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bara-bara w wannie jest cudowne, jak jest możliwość i prysznic i wanna-wspaniale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam i prysznic i wannę, z prysznica częściej korzystamy, ale wanny nie zastąpi prysznic, lubię sobie zafundować relaks w olejkach, a jak druga połowa dołączy to strach, że kolejne dziecko w drodze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek6
Chyba wszystko co możliwe z serii – armatura ma sklep Net Armatura w swojej ofercie (strona sklepu- www.net-armatura.pl ). Ostatnio to kupowałem od nich same nogi do wanny. Mają dużo więcej takich dodatkowych akcesoriów. Miła i pomocna obsługa, można się doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dole lazienka z prysznicem i pralnia , na gorze lazienka z wanna , na gorze prawie nikt z tej lazienki nie korzysta dzieci jyz duze tez sie prysznicuja wiec chce lazienke przerobic na saune.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wannę na górze i prysznic na dole. Z prysznica praktycznie nikt nie korzysta bo wolimy wannę. Nawet jak chcemy się tylko opłukać pod prysznicem, to robimy to w wannie. Moja córka na prysznic reaguje wręcz histerią. Nawet głowę spłukuję jej wodą z kubka. Ja, prawdę mówiąc też za prysznicem nie przepadam, ale od dziecka trenowałam pływanie, więc moczenie się jest dla mnie jak oddychanie. 2 lata temu się wprowadziliśmy do naszego domu, toteż remontu nie planujemy. Jednak przy okazji najbliższego chcemy pozbyć się kabiny prysznicowej i do dolnej łazienki wstawić szafę na ręczniki, pościel i inne takie gałganki. Jednak moja rada dla Ciebie jak masz miejsce w łazience górnej na jedno i drugie- wstawiaj. Jeśli jednak nie -to prysznic na dole a wanna na górze. Nie rezygnuj z wanny bo dzieci, nawet jak podrosną mogą nie wyobrażać sobie bez niej domu (tak, jak ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanna jest potrzebna, i prysznic też. Ja mam dwie łazienki, na dole mamy prysznic, na górze wannę. Sypialnia jest na górze. W sumie to chyba lepiej byłoby mieć odwrotnie, żeby po wyjsciu spod prysznica nei musieć przemierzać schodów w drodze do sypialni:O Ale wtedy musiałabym z kolei nosić dzieciaki po wykapaniu ich w wannie. Więc jest jak jest i jest OK:) Dzieciaki kąpią się w wannie, ja i mąż pod prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy 2 lazienki. Jedna z wanna i kabina prysznicowa, druga tylko z kabina prysznicowa, bez wanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwie łazienki. Na górze mam prysznic a na dole wannę. Bardzo fajne połączenie i mogę je polecić wszystkim. Jeśli chodzi o wannę to kupiłam narożną w www.martiv.pl. Prysznic też mam od nich i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marany
Jeżeli chcesz zdecydować jaki wybór jest dla Ciebie najlepszy, to zapytaj w salonie Elements. Mi pomogli z remontem łazienki, więc ich polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaras44
Jak robiliśmy łazienkę całkiem niedawno, to braliśmy większość rzeczy w tym wannę z prysznicem od www.wodtech.pl Mają genialne produkty. I do tego świetnych doradców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Rk
Tak, ja mam prysznic i wannę osobno przy dosyć małych gabarytach pomieszczenia :) I w sumie można odpowiednio wszystko zaplanować tak, by nic o siebie nie zawadzało :) Ale można zawsze wannoprysznic zamontować :D Chyba właśnie utworzyłam nowe słowo :) Polecam Wam, przy okazji, bardzo fajną stronę w sieci z lampami: https://studioswiatla.pl/ Jeśli będziecie szukać lamp do wykończenia łazienki lub innych pomieszczeń to warto zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×