Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamusieńka..

W łazience macie prysznic i wannę???

Polecane posty

Gość gość
Ja mam wanno-prysznic ;) taką wanną tylko z kabiną prysznicowa z hydromasażem i biczami wodnymi :) kupione kilka lat temu w jednym z marketów budowlanych. Jak spojrzeć to na pierwszy rzut oka wygląda jak bardzo duży prysznic z wysokim brodzikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W łazience na dole mam wannę a na gorze prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myslicie na temat zrobienia dwoch lazienek w jednej z wanna a druga z pryszni em ale tylko dlatego zeby ulatwic wieczorne rytualy w rodzinie 5 osobowej gdzie akurat wszyscy maja ochote sie wykapac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myslicie na temat zrobienia dwoch lazienek w jednej z wanna a druga z pryszni em ale tylko dlatego zeby ulatwic wieczorne rytualy w rodzinie 5 osobowej gdzie akurat wszyscy maja ochote sie wykapac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w domu wannę na górze, na dole prysznic. Jest nas 4. Przydają się dwie łazienki. Dzieci wola kąpiele w wannie, a to już nastolatki. Ja też uwielbiam w zimie wyłożyć się w wannie. Na lato szybkie prysznice lepsze, ale w zimie nie ma to jak wanna, jak człowiek zmarznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prysznic z kabiną wykonaną przez szklane.eu. Moim zdaniem to lepsza opcja niż wanna, bo można się szybciej umyć, nie marnuje sie tyle wody no i całość zajmuje mniej miejsca, a my mamy małą łazienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×