Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smiteankaa1

PROBLEM Z ODDANIEM MOCZU

Polecane posty

Gość Smiteankaa1

witam, od wczoraj mam bole przy oddawaniu moczu, wyglada to tak: kiedy chce mi się sikać, idę, kiedy koncze to czuje ze nie zrobilam tego do konca, lecz nie moge skonczyc, bo mnie boli, piecze. odrazu dodam, ze jestem kobieta, wiec jakas prostata odpada. mam 19 lat, co to moze byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smiteankaa1
no własnie, ale jak się to leczy? da się to wyleczyc jakimis lekami dostepnymi bez recepty? obejdzie sie bez lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka_83
Ale jakby nie przeszło, to idź do lekarza. Miałam kilka razy zapalenie pęcherza i 4 razy na 5 i tak lądowałam u lekarza pomimo samoleczenia. Prouro, Urosept, Nospa, termofor i duża ilość wody z cytryną pomaga. Ale i tak lepiej dostać antybiotyk i porządnie wyleczyć, bo to taka dolegliwość, że lubi powracać jak się dobrze za pierwszym razem nie wyleczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 35
Witam! problem mam taki że często oddaję mocz wytrzymuję ledwo co godzinę a jak idę do toalety to siku robię parę kropelek.A uczucie jakie mi towarzyszy to jak by przez cały czas chciało mi się siku nawet jak zrobię parę kropelek.Szczególnie dokucza mi ten problem w nocy bo spać w ogóle nie moę i na dodatek jak by przez zrobił mi się trochę większy brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×