Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninnnaaaa2333

MOJA HISTORIA............

Polecane posty

Gość ninnnaaaa2333
watpie jemu podoba sie taki typ urody jak moje kolezanki nie jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnmnvcv
Samanta 26 coTy za glupoty pieprzysz to faceci gapia sie tylko na brzydkie na ladne juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na łądne tez, a czy ja napisałam, ze nie gapią sie na ładne? Ładna i obleśna warte podziwu :D hahaha a kolezanka moze jest przecietna, moze faceci lubia gapic sie na skąpo ubrane a ona jest osoba skromną i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyslac zdjecie znajomej
jednak jestes egoistka. kiedys bedziesz zalowac ze sie nie przyznalas. zobaczysz. ty jestes nieszczesliwa bo nie masz odwagi sie przyznac on jest nieszczesliwy bo nie rozumie dlaczego tak postepujesz. a wszystko mozna naprawic w 5 minut tylko twoje ego nie pozwala sie przyznac nie tyle do klamstwa co do tego ze zrobil na tobie wrazenie wiec wykreowalas sie na kogos kim nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninnnaaaa2333
jestem wygadana w towarzystwie ,mniej gdy jestem z osoba sam na sam.Po prostu mam kolezanki bardzo ladne i wokól nich jest pelno facetow ja schodze na drugi plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninnnaaaa2333
wyslac zdjecie znajomej >przyznaje sie do tego ,ale nie chce robicmu przykrosci.To nie jest tak ze on siedzi w domu i czeka na wiadomosc ode mnie.On ma swoje zycie wychodzi na imprezy do znajomych,poznaje dziewczyny.KOrzysta z zycia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyslac zdjecie znajomej
przykrosc to zrobilas klamiac. masz jakies odwrocone wartosci sklamac to dla ciebie normalne a mowienie prawdy to przykrosc :D moze sie jednak zastanawia dlaczego tak sei zachowujesz i nalezy mu sie prawda. bedzie znal to zobaczysz jak sie zachowa. przeciez nie masz nic do stracenia boisz sie przyznac do bledu wiec robisz nastepny aby poprzedni sie nie wydal. to glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninnnaaaa2333
Nie sadzilam ze az tak duzo osob odpisze.Na pewno przemysle sytuacje .Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro nie
wiesz jak z tego wyjsz z twarza i potrzebujesz jakiejs wymowki to napisz ze zdjecia ci sie pomylily a ze tamta dziewczyna mu sie spodobala to zrobilo ci sie glupio.to klamstwo chociaz bedzie mialo jakis sens. wazne abys jakos wyszla z klamstwa do sytuacji obecnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninnnaaaa2333
BLEDNE KOLO z mojej winy.Uwierz mi dobrze sie z tym nie czujePomysle co zrobic dzieki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyslac zdjecie znajomej
tu nie ma nad czym myslec trzeba sie wziac w garsc i wypic piwo ktorego sie nawazylo. osobiscie uwazam ze sie nie przyznasz bo lubisz isc na latwizne a to cecha charakteru. charakter ciezko zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej... napisze Ci tak. Jak moj obecny narzeczony wysłał mi swoja fotke to nie wierzyłam. Długo rozmawialismy tylko na gg. Z gadki był po prostu IDEAŁ !!! Przez gg czułam się z nim bezpieczna, kochana itp ( no... zakochał sie w rozmowie ze mna :D ) jak wyslal fotke pomyslałam, no żesz kutfa... blondyn ciemy. A ja mialam samych cornych i wysokich ok 190cm. Moj typ. Jak go zobaczylam na oczy w realu to pomyslalam, kutfa jaki pasztet, ale bylam z nim, pomieszkalam, byl tak fajny mily ze az piekny. Dzis otego paszkfila jestem cholernie zazdrosna :) mimo, ze nie mam o kogo chyba, ze o czyms nie wiem. Skąd wiesz, ze akurat ten facet polecial by na Twoja urode. Moze on nie suzka pieknej, bo piekne zdradzaja i szybko zmieniają model, a te posrednie to raczej trzymaja sie w zwiazkach bo normalny facet poleci na zawartosc opakowania a nie na opakowanie ktore po niedlugim czasie spruchnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona pewnie innych tak ocenia
wiec mysli ze on tez. To pusta egoistka szkoda faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninnnaaaa2333
i chyba dobrze myslisz .B rak wiary w siebie i brak akceptacji wygladu jest silniejsze i dlatego tak sie zachowujejak,a nie inaczej.Nie zrozumiecie mnie bo ja sama siebie nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjhdxcvbn
czemu Wam szkoda faceta skad wiecie moze tak sobie pisze do niej z ciekawosci moze zalicza laski a oniej nawet nie mysli.A moze autorka nie wyslala zdjecia bo on tylko czlowieka traktuje kategoriami wyglad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoizm jest silniejszy
niz te uczucia ktore masz do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyslac zdjecie znajomej
moze tak ale nigdy sie nie przekona jesli sie nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninnnaaaa2333
ja sobie nie robie nadzieii wiem ze nigdy by na mnie nie zwrocil uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninnnaaaa2333
pozno sie zrobilo uciekam dzieki za rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyslac zdjecie znajomej
nawet jesli brak nadziei to lepiej zachowac sie porzadnie niz tkwic w klamstwie do konca. skoro sie lubicie to nie sadze aby twoj wyglad cos zmienil. zreszta przeciez nie musisz mu wysylac swojego zdjecia. przyznaj sie i zobacz jaka bedzie reakacja czy mu zalezy na tym aby wiedziec jak wygladasz czy nie.moze zle go oceniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnm,xcvbnm,
wspolczuje autorce bylam w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest komu wspolczuc
:O nie dosc ze klamie to jeszcze sie nad soba uzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winetuuuuuuuu
ludzie maja rozne charaktery rozna osobowosc takze nie oceniajmy innych najpierw spojrzmy na swoje zahcowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest komu wspolczuc
nie jestesmy zaklamanymi egoistkami wiec nie ma na co spogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DFGHJKJGFDFG
trudna sytuacja sama nie wiedzialabym co zrobic aczkolwiek chyba bym sie nie przyznala skoro facet jzu do Ciebie nie pisze nie ma sensu tego rozgrzebywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyslac zdjecie znajomej
jak sie skonczylo ? przyznalas sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×