Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

przeczytajcie sobie ten artykuł o kobiecie-ludobójcy

Polecane posty

Gość idiotka na pokladzie
i jak tam twoj odwyk sie ma dziewico ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kobiety tylko udają
a tak to gwałca, pedofilą i mordują jak wszyscy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też człowiek
też mi nowość, kobiety potrafią byc tak okrutne jak faceci. Co z tego że faccei przez wieki chcieli nas widzieć jako czułe matki i obrończynie pokrzywdzonych. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale takie zachowanie nie bierze się znikąd. gdyby jeszcze miała jakieś traumatyczne dzieciństwo, ćpała, znęcano się nad nią i topiła małe kotki w beczce dla rozrywki - to by jakoś wyjaśniało póćniejsze okrucieństwo. ale to była niby normalna kobieta i działaczka społeczna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuguyibn
"no ale takie zachowanie nie bierze się znikąd" jasne, że nie bierze się znikąd. to są czarni, zrozumcie, to zwierzęta po prostu, a wy się za dużo politpoprawnych filmów naoglądaliście i oczekujecie od zwierząt ludzkich zachowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już bez nicka
"ale to była niby normalna kobieta i działaczka społeczna" Buhahahahaha:D Mieści Wam się w płazich rozumkach, ze KAŻDY człowiek jest zdolny do wszystkiego? Że w jednym sercu mieszka i okrucieństwo i miłość, i chęć pomocy i nienawiść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mieści Wam się w płazich rozumkach, ze KAŻDY człowiek jest zdolny do wszystkiego? " gówno prawda. było mnóstwo ludzi, którzy nawet w nieludzkich warunkach (obozy koncentracyjne, wojna) zachowywali się ludzko i godnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już bez nicka
To się żabka dziecko małe dziw jak znowu jakaś kobieta coś złego zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już bez nicka
Bo jak ktoś między "zdolnością" czyli "możnością" inaczej a "czynem" nie widzi różnicy to nie wiem o czym dyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo jak ktoś między "zdolnością" czyli "możnością" inaczej a "czynem" nie widzi różnicy to nie wiem o czym dyskutować" jak zwykle rzuci taka "yntelygentka" z dupy wyciągniętym wnioskiem, bo nie potrafi normalnie gadać. gdzie ja tępoto napisałam, że się dziwię? no GDZIE? jestem po prostu zniesmaczona i chciałam się tym podzielić. ewentualnie znaleźć jakieś logiczne uzasadnienie. a taka tępota stwierdza, że "ludzi są źli i już". śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sa popierdoleni
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×