Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elsa21

CV !!!!!!!! POMOCY !!!!

Polecane posty

200x.0x.0x-200x.x.0x - XXXXXXXX nazwa firmy Stanowisko- Hostessa (promocja sprzedaży, pomoc w oraganizacji letniej akcji eventowej) tak jednak napsialam, mzoe byc co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka666
Elsa21 myślę, że odnośnie pracy w charakterze hostessy napisałaś OK. Do Twoich predyspozycji dodałabym koniecznie komunikatywność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka666
Odnośnie wykształcenia wpisuje się tylko ukończoną szkołę średnią i wyższą/e, pomija się podstawową i gimnazjum. Czyli w Twoim przypadku wpisujesz szkołę średnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz skonczylam to cv :D jestem dumna bo zbieralam sie rok do napisania tego :D:D:D komunikatywnosc wlasnie nie wpisalam bo taka nie jestem i nie chce klamac... mysle ze tyle cech co wpisalam wystarczy nie pasuje mi tylko ze w cechy osobowosci dodalam ''dyspozycyjnosc'' bo to nie jest cecha osobowosci no ale koniecznie chcialam to napisalac bo wiem ze bardzo czesto wlasnie takich osob potrzeba... takze skonczone i wyglada nawet nawet:p myslalam ze wyjdzie z tego prawie cala biala pusta kartka ale jest dobrze ;) i dziekuje za wszystkie rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka666
Napisałaś w którymś z pierwszych swoich postów, że szukasz pracy w sklepie kosmetycznym lub odzieżowym. Gdzie oczywistym jest, że będziesz miała ciągły kontakt z klientami a Ty teraz napisałaś , że nie jesteś osobą komunikatywną .... ?! Powiem Ci, że zaskoczyłaś mnie bardzo. Osoba komunikatywna łatwo nawiązuje kontakty, lubi pracować z ludźmi itd. Jak brak tej cechy u Ciebie ma się w takim razie z Twoimi zawodowymi planami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie tylko staz, wiec ja nawet z ludzmi rozmawiac nie bede tylko ukladanie sprzatanie itd, moze sie rozkrece po czasie. wiec na dzien dzisiejszy nie bede pisac o komunikatywnosci skoro jestem osoba cicha niesmiala i spokojna, jesli na rozmowie o to zapytaja to moze i powiem ze jestem komunikatywna, ale pisac nie bede tego w cv pozatym nawet nie wiadomo czy beda pootrzebowali cv, tam tylko wniosek i heja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka666
Ok, rozumiem :-) Myślę, że zdecydowanie przebywanie wśród ludzi, kontakt z nimi jest bardzo dobrym sposobem na przełamanie swojej nieśmiałości. W takim razie powodzenia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlatego chce do sklepu zeby wreszcie miec kontakt z ludzmi, nie chcialam do biura siedziec w zamknietym pokoju za buirkiem z kompem...;/ takie atrakcje mam w domu i w zupelnosci wystarczy, dlatego wlasnie koniecznie chce sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka666
Super , bardzo mi się podoba Twoje podejście do życia :-D Jasne nie dziękuj, ostatnią rzeczą jaką chcemy to zapeszyć :-) Trzymam kciuki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy takie kreatory są darmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×