Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 445

Iccon czy endermologia LPG, który zabieg mocniejszy?

Polecane posty

Gość JenifferP
Widziałam, że zazwyczaj seria zawiera około 10 x zabiegów. Myślę, że to ile nam jest potrzebne, zależy od tego jak dużo mamy w sobie zbędnej tkanki tłuszczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maritaa____
hmm ja jestem sumienna jeśli chodzi o moje ćwiczenia ale cellulit ani rusz. Ciekawe dlaczego. No i co w takim przypadku? Słyszałam że właśnie przy braku efektów ćwiczeń można wtedy udać się na zabieg do kliniki. No właśnie, czy może mi ktoś polecić jakąś dobrą placówkę? (Jestem z Gdańska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda99___
W Gdańsku jest dobra klinika Igora Michajłowskiego, w której byłam jakiś czas temu na zabiegach endermologiiLPG i nie żałuję, bo pozbyłam się praktycznie 3/4 cellulitu , który zalegał na moim brzuchu i nogach : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro tam zadzwonię :) jestem z Olsztyna ale u nas nie ma takich dobrych rarytasów na cellulit. A w Gdansku mam rodzinę więc będę miała pretekst żeby ich poodwiedzać 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola92
Dobry pretekst :) no pewnie, warto zainwestować i mieć problem z głowy :) a do tego w klinice Cosmetologica panuje wyjątkowa atmosfera - przyjedź to przekonasz się o czym piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jest to co piszecie o tej klinice. Mieszkam w Elblągu i zastanawiam się czy nie przyjechać do 3city na te zabiegi.. mój cellulit ani drgnie a ćwiczę 5 x w tygodniu od około roku :((( trochę jestem załamana.. myślicie że zadziałają na mnie te zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiakasienka29
pewnie, że zadziałają pod warunkiem że nie jesteś leniuszkiem i dajesz coś od siebie - mam na myśli aktywny tryb życia i diety. Ja połączyłam to + 5 zabiegów endermologii i efekty są zdumiewające - cellulitu coraz mniej :) jeszcze z 10 treningów i wyjdę na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek39
ja gdzieś wyczytałam, że tam są darmowe konsultacje, był ktoś? I w ogóle jestem strasznie niezdecydowana :( nie wierzę opiniom w necie a moje koleżanki to raczej nie chodzą na takie zabiegi, więc bazuję na własnej intuicji. A ta klinika Cosmetologica? Już nie raz widziałam tą nazwę, więc to chyba musi być jakaś dobra placówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina09
Też słyszałam o tej klinice, ale nigdy tam nie byłam. Chciałabym zrobić sobie zabieg na brzuch, bo po ciąży nie wygląda ciekawie. Pomimo ćwiczeń jest cały czas nadmiar skóry... gdzie mam się zgłosić z takim problemem? Pomogą mi w tej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Endermologia to fantastyczny zabieg, który oprócz tego że jest bardzo skuteczny to dodatkowo bardzo przyjemny. Podczas masażu W naszej tkance podskórnej zachodzą bardzo pozytywne zmiany. Myśle że najważniejsza to reedukacja tkanki tłuszczowe, poprawa jędrności skóry oraz widoczna redukcja cellulitu. Najlepiej wykupić pełny pakiet 12-15 zabiegów, a dla podtrzymania efektów powtarzać je  raz lub dwa razy w miesiącu. Znaczenie ma też jakość sprzętu którym wykonywane są zabiegi, ponieważ są chińskie podróbki, które nieudolnie naśladują oryginalną Endermologie LPG Alliance. Ten model endermologii jest najnowszy i zdecydowanie najlepszy. Zainteresowanych odsyłam do poczytania i podglądania realnych efektów zabiegów na stronę endermolog.pl. Serdecznie polecam zabieg Endermologie LPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×