Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataszszszsza

...Czy to PODRYW ???

Polecane posty

Gość nataszszszsza

Dziewczyny , pisalam o tym na innym temacie ,cos tam mi odpisali ,ale powtorze tu , bo tu wiecej babeczek w moim wieku siedzi . Niedawno urodzilam . Bylam u mojego ginekologa i on sprawdzajac mi naciecie po cesarce zauwazyl moje majtki i powiedzial ze mam seksowne majtki . I ze mam ladny brzuszek i moge w bikini juz chodzic . Zawstydzilam sie i splonelam jak burak ;)) Dodam ze czasem zdarza mu sie lekko mnie przypadkiem dotknac np od tylu gdy mnie wymija . Jest subtelny i delikatny ale dziwnie sie czuje . Nie wiem co o tym myslec ??? Czy on mnie podrywa ??? Co byscie pomyslaly na moim miejscu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj pisalas
ze majtki "ladne" dzisiaj juz ze sexowne :O nie ponosi cie troche wyobraznia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszszszsza
troche sie pomyslilas . pisalam ze mowi mi ze ladnie wygladam . a ze majtki mam seksowne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj pisalas
aha,ok ale czemu tak drazysz tematr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj pisalas
a jakie to ma znaczenie czy podrywal? masz faceta czy jestes wolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszszszsza
mam faceta . on o tym wie , co koles mowil . w sumie to nie wiem jakie to ma znaczenie , bo bym go nie zdradzila . ale chcialam wiedziec co ktos z boku moze o tym myslec . jak to wyglada z boku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj pisalas
nikt ci nie powie,bo tylko ty tam bylas...i albo sobie dopowiadasz albo cos tam bylo na rzeczy ale moim zdaniem,tu nikt ci nie da odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszszszsza
ja wiem ze odpowiedzi mi nikt nie da ale poradzi cos . powie jak to z boku wyglada . jakby sie czula inn akobieta gdyby takie teksty jej walil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno dziwna
Faktycznie dziwne, że to ma dla ciebie jakieś znaczenie. Podnieca cię to ? Sprawiło ci straszną przyjemność, zaspokoiło próżność czy gość ci się podoba ? Dziwne, że jednak już pomyślałaś o zdradzie (negacja nieważna), czyli myślisz w tym kierunku. Odpowiedz sobie na pytanie, czemu spośród setek kobiet jesteś tak wyjątkowa. Z co drugą pewnie robi sobie jaja. Mały flircik zabija mu nudę i jak kobieta czuje blusa to zabawa jest fajna. Jak spłonęłaś jak burak, to dopiero jest ekstra, w końcu jakaś odmiana. Większość nie pokazuje, że się wstydzi lub ma to gdzieś. Napewno mu się spodobałaś w fajnych majteczkach, bo większość bab widzi w barchanach. To, że reagujesz, to niezła zabawa. Chyba cię lubi, ale nie dodawaj sytuacji nic więcej. Baw się dobrze, tylko się nie zakochaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklpoiuytrewqsz
....wygląda to na chamskie zaloty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walićpomarańcze
A gdzie tam chamskie zaloty, lekarza zauroczyly fikuśne majtasy, chodż co dzień do niego na badanie i za każdym razem w skąpszych majtasach aż do zupełnie gołej pupy, patrz mu prowokacyjnie w oczy i czekaj kiedy On spiecze raka a wieczorem opowiedz o swoich wrażeniach partnerowi, ucieszy się :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×