Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buddawomen

jaki wózek polecacie? jakie marki sa dobre?

Polecane posty

Gość wózkomania
a czy to nie jest aby ciężki wózek? bo mi zależy na tym żeby był jak najlżejszy... bo będe go musiła niestety sama niekiedy nosić i też nie chciałabym żeby mi się rozpadł po miesiącu, a ja dużo czasu spędzam poza domem więc wózek będzie pewnie intensywnie używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelikowa
ja mogę tylko o symbio powiedzieć że lekki, bo noszę - więcej nie wiem :) ale teraz nowy rok to pewnie będą jakies nowe kolekcje, to moze i jakieś nowe lekkie też będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popiepszona
wózek trzeba dobierać do siebie - pójść do sklepu i sie przejechać i wypróbować - bo potem łażą po ulicy wielkie baby (nikogo nie obrażając) wózek mają jak dla lalek, że się schylać do niego muszą jak prowadzą, nie dość że wyglada to "śmiesznie" to się jeszcze kobieciny męczą. I na odwrót jest tak samo- drobne i małe pchają przed sobą kolosy i ledwo co je widać zza tego wózka. I pytam po co się męczyć? lepiej pochodzić po sklepach spalić kalorie ale dopasować sobie wózek, niż czytać na forum i zamawiać przez internet koty w worku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomkowa.
a ja dostałam wózekw prezencie, więc nie miałam na to większego wpływu, ale przynajmniej nie meczylam sie z wyborem i tymi wszystkimi porowananiami i jestem z niego zadowlona i bardzo dobrze mi się nim jeździ mam wózek rider i nie zamieniłabym na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep Medyczny Pro-Familia
Najlepsze marki to Bugaboo, Cosatto, Nuna oraz Mamas & Papas... Oto przykładowe modele tych wózków: http://sklep.pro-familia.pl/Akcesoria%20dla%20dzieci/W%C3%B3zki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep Medyczny Pro-Familia
Najlepsze marki to Bugaboo, Cosatto, Nuna oraz Mamas & Papas... Oto przykładowe modele tych wózków: http://sklep.pro-familia.pl/Akcesoria%20dla%20dzieci/W%C3%B3zki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaalllo
Mialam TACO z pompowanymi kolami, bardzo zadowolona bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferta jest teraz bardzo szeroka...bardzo długo szukaliśmy wózka...koleżanka poleciła mi firmę http://bebecar.pl/. Rewelacja mega wybór, piękne kolory...każdy wózek spełnia inne wymagania...każdy na pewno znajdzie coś dla siebie...Panie bardzo pomocne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jogger firmy adamex. Bardzo polecam, używam of d 5mies. My mamy zielony, bardzo ladnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam baby merc zippyQ- jest super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espiro atlantic wygodny i za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę,że za porządnym wózkiem możesz rozejrzeć się w ofercie wypożyczalni http://www.zdrowie.naklo.pl kiedyś korzystałam z ich wsparcia,bo mają solidny sprzęt rehabilitacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helio33
z firm polecam Tako i Expander. Z obydwu byłam bardzo zadowolona. W sklepie Zebra Świat Dziecka, Warszawa, ulica Kolorowa 19 jest bardzo duży wybór rewelacyjnych wózków w różnych przedziałach cenowych, każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wozeczek wielofunkcyjny model Essence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z Prampola www.prampol.pl. Jest funkcjonalny, wygodny dla dziecka i ma wszystko co potrzebne jeżeli chodzi o wyposażenie. Zadbali nawet o takie szczegóły jak elementy odblaskowe na gondoli. No i też bardzo zgrabnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×