Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patrycja888

co robicie z ubrankami po swoim dziecku ?

Polecane posty

Gość Agata#
Ja chyba będę wysyłać kuzynce, której się nie przelewa w domu. Tak pomyślałam. Póki co jeszcze czekają na pierwszego właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę,,,,,,,,,,
Sprzedaje na allegro. Staram się już o drugie, ale i tak sprzedaje, bo nie chcę aby drugie dziecko było od początku tym drugim, gorszym, w ciuszkach po starszym rodzeństwie, w bucikach znoszonych przez poprzednika. W zmechaconych bluzeczkach. Żeby potem na zdjęciach po twarzach rozpoznawac kto to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trzymam dla rodzenstwa , w tej chili akurak caly majdanek lacznie z wozkiem pozyczlam kolezance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek ma prawie 2,5 roku. Trzymałam ciuszki po nim rok bo nie miałam ich komu dać. Ale w sąsiedztwie jest dosyc uboga rodzina urodziła sie im synek o rok młodszy od mojego. Oddaje im wszystkie rzeczy po moim synku na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtuui8yio897
ja robie tak: rzeczy typu perełki,firmowe,prawie jak nowe wystawiam na allegro,czasem robie paki ubran i mam na nowe ubrania z tego kase.Jak cos nie schodzi albo bardziej znoszone to daje albo siostrze męza albo biedniejszym koleZankom.Kiedys na kafe pisałam ze oddam ubranka ale wszyscy chcieli całkiem za darmo zebym przesyłke tez sponsorowała a niestety nie zamierzam dokładac do interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×