Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nasturcsja

39 tydzień miekka szyjka brak rozwarcia

Polecane posty

Hej dziewczyny.... jestem na poczatku 39 tygodnia ciazy..... poprzednia ciaza 3 lata temu brak rozwarcia brak postepu po oksytocynie skonczona CC....... mam miękką szyjkę ale brak rozwarcia a termin na 29 października....lekarka wrózy kolejna CC .... czy któras miała podobnie???? i miałyscie rozwarcie prosze o jakies informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój się
będzie dobrze;),zaraz będziesz juz po wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
hmm moja gin jak miałaś jedną cc to nie ryzykowała by porodu sn i już tydzień temu miałabyć planowe cc - powiedziała mi że cc po sn to tylko jak pacjentka bardzo chce, ciąża jest wzorowa, dziecko jest nie duże, dobra blizna, szpital przygotowany na nagłą cc i ma odpowiednie rezerwy krwi - ale że i tak połowa tych sn kończy się cc - więc niewiem na co twój gin czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie prosiłam ją żeby wpisała mi CC ale ona twierdzi ze 3 lata mineły od cc wiec nie jest powiedziane ze będzie cesarka....dzisiaj rano mialam dziwny brązowy śluz i silniejsze niz zawsze skurcze ale nieregularne i raczej bolałow sposób raczej ciągły wiec ja juz sama nie wiem:( ....w poprzedniej ciązy skurczy w ogole nie czulam wiec niestety nie mm porodwnania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×