Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pizzafanka

Dobra pizza w Warszawie

Polecane posty

Gość Romek

Często zamawiam z pizzeriazlota65 i nigdy się nie zawiodłem, widać ,że idą na jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

Zgadzam się w pełni z opinią powyżej, nigdy nie dostałam czegoś co by nie spełniło moich wymagań, a zamawiam dosyć często. Bardzo miła obsługa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Jak chcesz zjeść naprawdę dobrą pizzę to faktycznie od razu uderzaj do Pizzernia Złota 65, jadłam już nie jedną pizzę, a ta w sumie nie ma sobie równym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarka25

Milanovo na Wilanowie 🙂 Pyszna pizza, a także inne dania - makarony, sałatki. Pycha desery też mają 🙂 Często zamawiam od nich na dowóz do domu czy do pracy, jak nic sobie nie ugotuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Najlepsza pizza w Warszawie to tylko Pizzernia Zlota 65!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peggy

Serdecznie polecam lokal Pizzeria Złota 65. Obsługa fenomenalna. Kelnerzy podchodzili do gości profesjonalnie, a zarazem życzliwie. Świetny kontakt z gośćmi i atmosfera. A jedzonko pyszne i szybko podane. Wrócę tam na pewno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rukola moja ulubiona pizzeria 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że lubię włoską pizzę to zdecydowanie mogę polecić w Warszawie pizzzerie San Giovanni z tego względu że akurat oni wiedzą jak zrobić dobrą pizze z wykorzystaniem wysokiej jakości włoskich składników. Jak jest lato to lubię się przejść do lokalu ale teraz to raczej wygrywa dostawa do domu. Dość szybko realizują, przyjeżdża cieplutka i nie jakaś niedopieczona tylko dokładnie taka jaka być powinna.  Moja ulubiona to Tosca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam San Giovanni. Byłam tam niedawno no i jestem bardzo zadowolona. Dobre ceny super składniki. Pizza wspaniała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

San Giovanni na Bemowie jest naprawdę świetna, super jakość składników i klimat w restauracji. Chyba moja ulubiona Włoska restauracja w całej Warszawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mareczek13 napisał:

San Giovanni na Bemowie jest naprawdę świetna, super jakość składników i klimat w restauracji. Chyba moja ulubiona Włoska restauracja w całej Warszawie 😉

uwielbiam ten lokal, mają najlepszą prosciutto jaką kiedykolwiek jadłem. Bardzo często chodzimy tam ze znajomymi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pinsa! Uwielbiam ❤️ Córka też tylko pinsę wybiera. Nam najbliżej akurat do Wilanowa, ale mają kilka miejsc. Warto sprawdzić, czym się różni od tradycyjnej pizzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2020 o 12:24, Gość klarka25 napisał:

Milanovo na Wilanowie 🙂 Pyszna pizza, a także inne dania - makarony, sałatki. Pycha desery też mają 🙂 Często zamawiam od nich na dowóz do domu czy do pracy, jak nic sobie nie ugotuję. 

A tu bezę mieli pyszną kiedyś ❤️ Dawno nie byłam, czas to nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×