Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pizzafanka

Dobra pizza w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Przed świętami sprawdziliśmy tę restauracje Milanovo na Wilanowie i faktycznie super miejsce, a jedzonko palce lizać :) Przy okazji odkryłam jednak, że na Puławskiej mają jeszcze bread&wine&cafe, http://milanovo.pl/milanovo-bread-wine-cafe/ - super miejscówka w centrum :) Pyszna kawa i naprawdę smaczne przekąski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika14
a ktos jadl w złotej 65? Bylam tam juz kilka razy i mega mi smakowalo :) trafilam zupelnie przypadkiem, ale ciagle tam wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franfurterka
Ja częściej niż w warszawie jestem w legionowie i tam telepizza jest bardzo smaczna. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka54
O tak, w Złotej65 jedliśmy ostatnio najlepszą pizzę! Polecili nam znajomi i na pewno będziemy tam wracać :) świeże składniki, dobre ciasto i bardzo często mają fajne promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu dość regularnie zamawiam pizzę z dowozem. Mam coraz mniej czasu, żeby w domu coś samemu ugotować. Dobrą pizzę robi Maxipizza na Gocławiu. Można zamawiać na wynos online – www.maxipizza.pl/warszawa,produkty To co mi się u nich najbardziej podoba, to fakt że dowożą pizzę jeszcze wciąż ciepłą. Człowiek ma wrażenie, że dopiero co wyszła z pieca. Bo zazwyczaj te pizzerie to już dowożą jedzenie jakąś godzinę po tym jak pizza została przygotowana i nie smakuje to za fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pizza z AleZebra. na miejscu jest fajnie bo można pograć na automatach czy pójść na laser tag ale z dowozem też mają chyba z pyszne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAxipizza, ja zawsze od nich biorę na dowóz. Są na czas, pizza zawsze ciepłą - to się mega chwali. Do tego super ciaasto, składników sporo i widać, zę są świeże. Nie zawodzą wieć nie mam zamiaru zmieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z maxipizzy jadłam na razie raz, nie zamawiamy jakos mega często jedzenia na dowóz, ale była naprawdę super! :D Więc jeżeli będą trzymać taki poziom, to w razie czego zawsze mamy gdzie dzwonić, nie jest też droga, co jest plusem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam pizzę we Wrocławiu, w Gusto maja czeskie piwo i świetne calzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jadłam w pizzeri Gusto we Wrocławiu, ale danie obiadowe, bardzo dobra maja kuchnie i idzie sie najeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza w Warszawie to temat rzeka. Dużo różnych pizzerii zwiedziłem, ciężko mi wybrać jedną. Jeśli mam coś polecić to wejdź na pizza portal, zamknij oczy i wybierz na ślepo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekroa
Wychodźmy troszkę poza ramy pizzy, fast food'a etc. Polecam restaurację Bierhalle w Koszykach. Mają tam własne piwo, a ich potrawy są dopasowane tak by się idealnie komponowało, no musicie spróbować :) Wprowadźcie te miejsce na listę miejsc do "zaliczenia" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie pizzerii jest mnóstwo i sam się kilka razy naciąłem. Teraz to głównie zamawiam na telefon z Maxipizza i jest okej. Pizza dociera ciepła i też nie trzeba na zamówienie długo czekać. Wyrabiają się w max 30 minut. Co do menu to na stronie www.maxipizza.pl/warszawa,produkty jest wszystko. Mi smakuje Rustica, dobrze im wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxipizza - świetny wybór! ja mogę zdecydowanie polecić, chyba najlepsza sieciówka ever, do tego mają dobre ceny a jak nam jeszcze wpadnie promocja, to super pizze mamy po prostu za grosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już w Warszawie gdzieś zamawiać z dowozem to polecam Maxipizza z Gocławia. U nich można liczyć na to, że jedzenie dowiozą gorące i bez zbędnej zwłoki. Jak mówią mi na telefonie, że pizza będzie za mniej niż 30 minut, to faktycznie mogę się w takim czasie kuriera spodziewać. Wygodny mają formularz do zamówień online na www.maxipizza.pl/warszawa,produkty . Coraz częściej właśnie zamiast telefonu korzystam z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama zamawiam maxipizze przez neta, zdecydowanie polecam, widać wszystkie promocje itd. mega wygodna opcja - no i oczywiście pizza bardzo dobra :) dostawa w 30 min to się naprawdę szanuje, nie wiem czy to standard, ale u mnie niemal zawsze są w takim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxi pizza, tak mi się wydaje, to najlepsza opcja jeżeli chodzi o te nasze sieciówki. Robią naprawdę fajną, smaczną pizze w bardzo dobrych cenach. jedliśmy w kilku innych miastach i tam też jest super, więc to nie jest kwestia lokalu czy dwóch, po prostu sieć trzyma poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod Warszawą pizzeriabazylia.pl w Markach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli mowa o tej maxi pizzy na pradze, to jest naprawdę świetna! uwielbiam u nich zamawiać! Zawsze pyszna i na czas. pizzerii wiele, ale jak czasem pizza przychodzi w innych po 2 godzinach, to aż się odechciewa zamawiać. W maxi wiem, ze kilka chwil i są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak, maxi pizza to jest jednak klasa sama w sobie, zawsze dobra, ba, nie dobra - pyszna! Przynajmniej ja mam z nimi jak najlepsze wspomnienia :D jeżeli chodzi o sieciówki, to jest to zdecydowanie nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, też ich bardzo lubię :D ale jakoś mnie to nie dziwi, bo faktycznie robią świetną robotę! do tego wielki plus za dobre ceny i tak czeste promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxipizza jest bardzo smaczna, to fakt. Jak an sieć, to już wgl mistrzostwo świata. Ale i w wielu innych pizzeriach jadłam i jakoś do nich wracam. Pizza po prostu świetna a i z cenami nie szaleją co się w innych jednak często zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxi pizza mnie kiedyś bardzo mile zaskoczyła! nie jem pizzy jakoś bardzo często - a w sieciówka ogólnie nie jem. Ale jakoś padło na nich. I powiem wam, zę rewelacja. Potem jeszcze kilka razy u nich jadłam i zawsze pizza była naprawdę bardzo smaczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mile wspominam maxi pizze. jeżeli ktoś szuka czegoś naprawdę na poziomie, to będzie to bardzo dobra decyzja. Idealne połączenie - super pizza a i ceny bardzo ok. Żadna inna sieciówka nie ma takiej dobrej pizzy jak oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxipizza jak najbardziej. Nie wiem jak na miejscu, bo zawsze bierzemy pizze w dowozie, ale w dowozie to jest po prostu mistrzostwo! Nic tylko zamawiać i jeść :D Do tego cenowo prezentują się bardzo dobrze a sam dowóz to i czasem tylko 20 minut czekania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bardziej lubię zapiekanki, mają to coś w sobie. A jeszcze jest jedno miejsce w Warszawie, gdzie serwują najlepsze zapiekanki w mieście https://www.facebook.com/ZapiekankiuPandy/ . Moja ulubiona jest z oscypkiem i papryczkami jalapeno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od siebie polecam maxi pizze, jest naprawdę bardzo dobra, i niech się nikt nie sugeruje, że to jest sieciówka. pizze robią super a jak zamawiamy, to max 30-40 minut i już jest, rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacifist
Ja z warszawskich pizzerii bardzo lubię pizzerię dominium, bardzo smaczne, duży wybór placków, bez problemu dowożą, ani razu nie dostałem zimnej, więc sam plus. https://pizzaportal.pl/gusto-dominium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja bym doradzała pizzerię Maxipizza na Gocławiu. Mają swoją wizytówkę na maxipizza.pl/warszawa,produkty. Dobre jedzenie, długa lista rodzajów pizzy, opcja na grubym i cienkim cieście, bardzo szybki dowóz. Najczęściej zamawiam właśnie na wynos, choć parę razy byłam też na miejscu w restauracji i wspominam okej. Czysto, sympatycznie, po prostu przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×