Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pizzafanka

Dobra pizza w Warszawie

Polecane posty

Gość malwinakott
Wspomniana tutaj wyżej kilkukrotnie Oliwa i Papryka ma serio najlepszą pizzę! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszą pizzą w Warszawie jest Salmone z Maxi Pizza - http://maxipizza.pl/warszawa,produkty. Świeży łosoś, świeże warzywa, fajnie delikatnie czuć sos pomidorowy itd. Czy to w lokalu u nich na Gocławiu, czy z dowozem smakuje tak samo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię jeść w Trattorii da Antonio, ich pizza frutti di mare jest przepyszna. Nie trzeba jechać do restauracji osobiście, bo mają dowóz przez roomservice, tylko trzeba zamówić odpowiednio wcześnie, w godzinach szczytu mają niezły młyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.pizza24hpruszkow.pl Najlepsza restauracja-pizzeria w Pruszkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o Jezus najlepsza zdecydowanie w Oliwie i Papryce, jakbym mogła to codziennie bym, tam jadła ale musiałabym zainwestować w nowe spodnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby wszędzie pizza wygląda podobnie a jednak różnią się one smakiem. Ja mam zaufanie do Maxi Pizza jeśli chodzi o świeżość składników, jeszcze nie dostałem u nich pizzy która by miała jakieś stare pieczarki, czy szynkę błyszczącą kolorami tęczy :P Lokal jest na Gocławiu, na http://maxipizza.pl/warszawa,produkty jest ich cała oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjarko
Każda pizzerie bije na głowę La Torre zamawialem z różnych pizzeri ale tylko ta ma tak na bogato składników i ten czosnkowy gratis Genijalny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjarko
Każda pizzerie bije na głowę La Torre zamawialem z różnych pizzeri ale tylko ta ma tak na bogato składników i ten czosnkowy gratis Genijalny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjarko
Każda pizzerie bije na głowę La Torre zamawialem z różnych pizzeri ale tylko ta ma tak na bogato składników i ten czosnkowy gratis Genijalny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjarko
Każda pizzerie bije na głowę La Torre zamawialem z różnych pizzeri ale tylko ta ma tak na bogato składników i ten czosnkowy gratis Genijalny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdecydowanie warto zajrzeć także do lokalu na Zlotej 65 do tamtejszej pizzerii. Bardzo smacznie, fajny i klimatyczny wystrój lokalu. Często chodzimy tam ze znajomymi PizzaZlota65.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifek

Bardzo dobra pizza w Warszawie jest na Zlotej65 - Pizzeria zlota65 , naprawdę dawno tak dobrej pizzy i tak ładnie podanej nie widziałem ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartt

Fajnie pakują pizzę na dowóz w Maxipizza. Jest solidnie zabezpieczona w profesjonalną torbę termiczną dzięki czemu jeszcze mi się nie zdarzyło żebym dostała od nich letnie czy chłodne jedzenie. Zawsze jak u nich zamawiam to pizza jest tak gorąca jakby dosłownie przed momentem wyszła z pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sypkie Mąki

Pizze na dobrym cieście i z dobrym serem można dostać w Sypkiej Mące na Ursynowie oraz w Sypkiej Mące i Maśle na Żoliborzu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rukola

moze to zabawne, ale jestem totalnie uzalezniona od pizzy z putki :D nie mroza pieczywa wiec duzy plus no i pod domem mam piekarnie :D ilość dodatków wg mnie optymalna, cena tez, a to ciasto jakoś mniej zapycha niż klasyczne, może dlatego że jest bezglutenowe? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrt
Dnia 3.04.2019 o 15:03, Gość bartt napisał:

Fajnie pakują pizzę na dowóz w Maxipizza. Jest solidnie zabezpieczona w profesjonalną torbę termiczną dzięki czemu jeszcze mi się nie zdarzyło żebym dostała od nich letnie czy chłodne jedzenie. Zawsze jak u nich zamawiam to pizza jest tak gorąca jakby dosłownie przed momentem wyszła z pieca.

tez polecam Maxipizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Polecam Maxipizza na Gocławiu. Dowóz robią rekordowo szybko, ostatnio za każdym razem facet z pizzą dociera do mnie mniej więcej w piętnascie – dwadzieścia minut. Tyle to ja na jedzenie jestem w stanie poczekać .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkowa

Bardzo dobrą pizzę jadłam w Creme de la Creme na św. Wincentego, bardzo klimatyczna, mała knajpka z ciekawą i bogatą ofertą przeróżnych pizzowych wariantów. Ciasto bardzo smaczne, cienkie i chrupiące. Polecam, jeśli ktoś lubi taką pizzę bez zapychającego ciasta, ale z jakościowymi składnikami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe też uważam że oliwki i salami = najlepsza pizza. Chociaż salami ostatnio mi się przejadło (nie pierwszy raz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamrózka80

My chodzimy do ( albo zamawiamy na dowóz ) Milanovo, to jest knajpka na Wilanowie. Mają pizzę oczywiście, ale też inne dania w menu. Wszystko jest przepyszne 🙂 Moja ulubiona pizza jest ta z tuńczykiem, super mają też klasyczne pizze, naprawdę można dobrze zjeść 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akiii
Dnia 1.07.2019 o 14:34, Gość robert napisał:

Polecam Maxipizza na Gocławiu. Dowóz robią rekordowo szybko, ostatnio za każdym razem facet z pizzą dociera do mnie mniej więcej w piętnascie – dwadzieścia minut. Tyle to ja na jedzenie jestem w stanie poczekać .;)

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam pizzerię Milanovo, to jest na Wilanowie w Warszawie, menu można sobie zobaczyć na milanovo.pl przepyszne jedzenie, miła obsługa, można też z powodzeniem zamawiać na dowóz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polecam ci się udać do pizza złota 65. Super smaczna! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Często bywam w pizzazlota65 pizza jest mega chrupiąca. Ciasto bardzo dobre ale nie tylko pizzę maja dobra ale również dania obiadowe! Polecam się tam udać kto chce spróbować najlepsza pizzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ja to zawsze zamawiam pizze przez Room Service, po lokalach rzadko kiedy chodzę. Jedna z lepszych jaką ostatnio jadłam to pizza Ortolana z Nonsolo Pizza. Palce lizać 🙂
  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka8778

My zamawiamy jedzenie z restauracji Milanovo (na Wilanowie), najczęściej zamawiamy z dowozem do biura przez ich stronę. Mają super pizzę, na idealnym cieście. Jak dotąd wszystko zawsze było smaczne, dowiezione o ustalonej porze, tak więc i jakość jedzonka i sama obsługa na duży plus 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek

Jak pizza to tylko pizzazłota65, najlepszy z możliwych wyborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratownik

Ja i moja rodzina bardzo chwalimy sobie pizzazlota65, normalnie nigdzie lepszej chyba dostać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtyła

Dokładnie, pizzeriazlota 65 jest najlepsza w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×