Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce999999

w jakich sklepach internetowych w USA wysylaja do Polski

Polecane posty

Gość chce999999

hej, w jakich sklepach w USA robicie zakupy i oferują wysyłkę do Polski? Nie interesują mnie oferty pośrednictwa w takich zakupach tylko sklepy, w których bezpośrednio można zrobić zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio widziałam na necie że jest jakaś firma w USA która robi tam zakupy i wysła do PL koszt to tylko opłata za przesyłkę niestety nie pamiętam nazwy ani adresu ale mieli fajną ofertę ja byłam w USA kilka razy i uwielbiam ich rzeczy niestety teraz nie mam możliwości lecieć do Stanów a jak patrzyłam na ich firmy żeby zakupić coś online to ceny są chore bo właśnie doliczają cło itd mam o tyle fajną sytuację, że mieszkam w Krakowie więc chodzę np do TK MAXX po kosmetyki i rzeczy do domu a po ciuchy do sklepu z odzieżą używaną z USA MANHATTAN na osiedlu Krowodrza Górką ul. Krowoderskich Zuchów gdzie mają rzeczy od Old Navy, GAP, RALPH LAUREN, CALVIN KLEIN, itd mają konto na fejsie i tam jest całe info jak coś a TK MAXX jest w bonarce gdyby ktoś nie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia L. 98
Aby zaoszczędzić na przesyłke,polecam wybrać dobry sklep jak www.WszystkozAmeryki.com naprawde się opłaca,nie mówić już o bardzo szeroki wyborze fajnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka991
Teraz to nie ma znaczenia. Firma http://www.mymeest.pl/ może wysłać wszystkie zakupy z USA do Polski. Mają bardzo atrakcyjne ceny i szybko realizują wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×