Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Love ale super, masz już to za sobą:):) Pozdrawiam cieplutko i całusy dla Mikusia:* Tak tak dziewczyny, niedawno były dwie krechy a tu już zbliżamy się do finału, oby tylko ciągle któraś zapełniała tebelę zaciążonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
No i sie dorobiłam- Zero staran jak narazie. W 4 dniu po HSg ( wczoraj) bylam w klinice bo krwawie i bola jajniki.LEkarz stwierdzil ze nic sie takiego nie dzieje ale dostalam antybiotyk wiec przypuszczam ze ten cykl stracony. A moze wszystko przez to ze na 2 dzien po badaniu namowilam swojego faceta na przytulanie....ehhh Jak wy sie macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloooo dziewczyny ci cos pisaly ze na twoim miejscu odlozylyby staranka zaraz po HSg z tego co kojarze. Love gratuluje :) mam nadzieje ze dasz nam relacje co i jak jak juz dojdziesz do siebie. Fajnie ze Mikus juz przy mamusi na cycu jest :) Kala zobacz jak ten czas leci niedawno byly 2 kreski na tescie a tu juz koncowki ciaz lub polowy jak u mnie :) Masz racje dolaczajcie laski do drugiej czesci tabelki :) zeby zachowac to szczescie ktore nam sprzyja :) Zaczynam od nowa ja sie nie znam na tych wykresach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloo - i na Ciebie przyjdzie czas:) Trzymam mocno kciuki, aby się udało:) Na wykresach obcykana jest Justysia tak mi coś się wydaje, ostatnio podpowiadała Monisi:) U mnie dzisiaj pada śnieg i jest ciut cieplej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love wielkie gratulacje :) Uściski dla Mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zaczynam od nowa, tak patrząc na Twój wykres, to zapowiada się on bardzo obiecująco i oby ta temperaturka już tak została wysoko :) i pamiętaj, że objawy na @ i na ciążę są bardzo podobne, a często nawet takie same :) trzymam mocno kciuki, żebyś mogła się w końcu przepisać do drugiej części tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca79
Czesc.Mam pytanie. Czy stosowala ktoras z Was moze Calcium z vit c w czasie przeziebienia w czasie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca79, nie uzywałam calcium bo akurat mi gin zabronił wszelkich leków. Ilu lekarzy, tyle opinii. Mnie kazano stosować domowe sposoby na przeziębienie i ewentualnie Sinupret (ziołowy lek bez recepty) - jest on na chore zatoki i na górne drogi oddechowe. Najlepiej zapytać swojego gina czy można i co można brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamizelka, napisz koniecznie jak Ci test wyszedł :) Trzymam kciuki. Teraz trudno cokolwiek powiedzieć. Musisz zatestować. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
oczekująca, ja brałam tego sporo, byłam u rodzinnego i nie widział przeciwskazań. Dziewczyny, uważajcie po porodzie na plecy. Ja właśnie prawie jestem unieruchomiona, dysk może nie wypadł, ale się przesunół i nie ma mowy o podniesieniu bobaska. Ledwo sama wstaję podtrzymując się wszystkiego. Może i lepiej by było dzidzi w łóżeczku, (wyżej) niż tak z wersalki podnosić. Dzis kolejny dzień kolek (ciepła kąpiel pomogła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
ja calcium bralam jak skonczyl mi sie rutinoscorbin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca79
Zora85, a ten Sinupret to w drażetkach czy kroplach mialaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca- mi gin zabronił wapna, a tydzień temu znajoma opowiadałą, że jej siostra brała wapno i zirteks czy jak to się pisze i potem lekarze stwierdzili ze przez to jej dziecko przestało rosnąc. Mnie to przeraziło, nie wiadomo jak było, ale ta moja znajoma ma 2 dzieci i mówi ze ona też nic nie brałą przez to mimo ze ma alergie. Dziewczyny witajcie w niedziele !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca, brałam ten w drażetkach. Ale nie dłużej jak tydzień. Własnie mnie olśniło że to calcium to jest wapń i ja go bralam na alergie ale mnie nic nie pomagało. Można je więc brać w ciąży. Ale miałam ciężką noc. JAk nie wstawanie na siusiu to mega katar, jak nie katar to rwanie nóg.. A sny jakie podygane. TAkże ciężko dziś kontaktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
witam mialam dzis dostac okres jak zwykle go nie mam czy po tych lekach np lutka zeby tak dlugo okres nie przychodzil i sie pewnie spozni o kolejne 7 dni w ciazy pewnie nie jestem bo boli mnie tak jak przed okresem i miejscami jak nigdy dotad piersi zaczynaja bolec zadnego zapalenia lub grzybicy nie mam jesli tak dlugie cykle mam 38 dniowe to owulka moze u mnie byc nawet po 20 dc jak 12dc byl ale dopiero 12mm to moglo urossnac i mialam owulke ale nieiwem kkiedy fajnie byloby byc wkoncu w ciazy ale to malo prawtopodobne botak jak pisalam szybciej mam tak teraaz te wszystkie bole co o tym myslicie czy ta lutka moze mi dac ten okres dopiero po 12 dni po jej skonczeniu bo na to wyldada mialam tak zreszta ostatnio cos mi tu nie gra w ztymi hormonami watpie ze tak moze byc jak ja mam dziwne to i pokiczkane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek a może zrób jednak test. Może będziesz miała super niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam od nowa twój wykres wygląda bardzo obiecująco :) trzymam kciuki mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam od nowa, nie ma za co :) trzymam mocno kciuki, żeby dalej było tak pięknie jak jest teraz :) u mnie w 13 dniu wyższej temperatury juz wyszedł cień kreseczki na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Coś tu straszliwie pusto :-) Wanda melduj się :-) Trzy godziny w nocy ni spałam, czuję się jak na kacu...brrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś kiepsko spałam...Bartek budził się w nocy - nie płakał, ale gadał i śpiewy urządzał :o i tak 3 razy w nocy....potem o 5ej pobudka na jedzenie i od 7ej już wstał na dobre. A tak z innej beczki.... od wczoraj ból w podbrzuszu i objawy jak na owulację - czyżby pierwszy pociążowy okres nadciągał?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale dopadło mnie przeziębienie :( katar mam jak diabli, a nos cały czerwony lewo zipie. Do lekarza niestety udało mi się zapisać dopiero na jutro. Mam nadzieje, że jakoś przetrwam dzisiejszy dzień w pracy. Nie mogę zebrać myśli przez ten katar, dobrze że roboty nie jest dużo. Do katary mam w komplecie wrednoty w pełni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się:) Nic nie pisze, bo moge tylko narzekać, a sama siebie takiej nie lubie Więc sobie cichutko siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponarzekaj sobie Wandzia, a co...nie wolno nam ? :-) Mnie dziś strasznie boli miednica, mały się jakoś wypchnął i nie chce zmienić pozycji bardziej przyjemnej dla mamy, do tego coś mnie piersi ciągną...o niewyspaniu już pisałam... Netta idź na zwolnienie i posiedź sobie w ciepełku w domku, inaczej ciężko będzie się kurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti2905 taki mam zamiar. Miałam nadzieję, że znajdę wolny termin na dziś ale niestety dopiero na jutro udało mi się zapisać. Mam nadzieję, że pani doktor okaże się łaskawa i da zwolnienie. Od razu poproszę tez o skierowanie na podstawowe badanie krwi, po postraszyłyście mnie możliwością anemii więc wolę sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie ponarzekam... Od wczoraj mam nieregularne skurcze, a cały czas boli mnie brzuch jak przy mega @ No i jak to ja wymysliłam sobie, że nie bede wiedziała kiedy do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda to ja ci powtóruje w narzekaniu ;) nos mam czerwony jak burak, kicham jak z armaty i oczy mi łzawią od kataru. Najchętniej poszłabym spać pod cieplutką kołdra, a tak przysypiam przy biurku w pracy :( Może pomału zniża się Wandziu twój Wieli Dzień i dlatego zaczynasz czuć te skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - jak masz w domu sok malinowy to sobie trześnij szklaneczkę, jak wrócisz do domu. Wanda - trzymam mocno kciuki za Ciebie, na pewno bedziesz wiedziała ze już do szpitala trzeba:) Vilia - ciekawa jestem czy to objawy @, bo pisałaś że miałaś mocne, i się zastanwiam czy po porodzie Ci się złagodzi?? U mnie tak zimno, że nawet z łóżka dzisiaj wstać mi się nie chciało, ale w końcu się zwlekłam i siedzę taka pół przytomna, rano było -23 stopnie, na szczęście dzisiaj okupuje dom i nosa nie wyściubiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×