Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anniiee

Opadający członek

Polecane posty

Gość Anniiee

Witam, Mam pytanie. Czego powodem może być opadający członek mężczyzny? Facet który już jakiś czas uprawia seks, jest gra wstępna, a członek tak po prostu wiotczeje... O co chodzi? Facet zarzeka się, że kobieta z którą ma zamiar się kochać, kręci go i podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw w przelocie
Pewnie mu smutno i spuścił główkę. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje Ci jakieś może hmm uatrakcyjnienie seksu , po prostu myslisz moze o czym innym i Ci sie nudzi :):) bądź wizyta i seksuologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman_rencista
po prostu to nie ten facet My, prawdziwi menszczyźni nie mamy takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie noo, to napewno chodzi o twoja psychike, po prsotu myslisz o czym innym kiedy kobieta cie zaspakaja :) skup się na niej ! albo jak juz powiedziałam-seksuolog , on nie gryzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiee
Jestem kobietą.. Mój facet ma ten problem. Pieszczę go, całuję, a jemu po prostu opada... Zawsze myślałam, ze go zadowalam, jestem aktywna i zawsze chętna, staram się ładnie wyglądać.. Facet zarzeka się, że go podniecam więc nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infor
A wiekowy jest ten Twój facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój staruch
a jak tylko się nachylę to już beton w gaciach:P eeeeee to problemy natury psychologicznej lub neurologicznej delikatna sprawa zasięgnij rady specjalistów ale nie tych na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój staruch
no albo urolog pomyliłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
strzel go po łbie albo po jajach to wstanie jak nie robi tego codziennie to musi mieć silne bodźce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman_rencista
Inna sprawa że mało który facet powie kobiecie prosto w oczy że go nie podnieca...szczególnie jeśli lączy ich głębsze uczucie a facet nie chce zranić kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiee
Młody chłopak! Dopiero niedawno rozpoczął współżycie. Myślę, że on bez problemu powiedziałby mi, że go nie podniecam. Wiem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
moze ma kompleksy albo bierze sterydy albo za duzo jezdzil na recznym i potrzebuje silniejszych(recznych) bodzcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda;)
A dawno rozpoczął współżycie? Mój na poczatku miał ten sam problem, nie wiem chyba sie stersował ja w sumie tez i dziwnie to było:) ale nie dawałam po sobie poznac ze cos jest nie tak i przeszło mu to bardzo szybko:) czym wiecej bedziesz gadac o tym i pytac dlaczego dlaczego tym bardziej on bedzie zestresowany wiec nici z seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda;)
młody facet musi się nauczyć być z kobietą nie każdy ma od razu taki zapał i twardość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiee
Pierwszy raz był kiepski bo opadał, stwierdziłam, że stres. Potem było super kilka miesięcy , żadnych problemów a teraz znowu mu opada! Nie bierze sterydów ani nic, niel ubi też jak go mocniej dotknę po penisie bo mówi, że woli delikatne pieszczoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zaczyna sie problem
a jestes jego pierwsza partnerka i caly czas ma brak wzwodu czy to roznie bywa? Zwrocilas moze uwage jaka kosystencje ma jego sperma i jakiej jest barwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiee
Hmm... jego sperma ma żółty kolor i konsystencję ropy z zainfekowanych zatok... -(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jizzy666
po tym poznaje sie wyplowialego samca - prawdziwemu samcowi stoi jak drag na widok seksownej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×