Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perixer

Praca i wynajęcie kawalerki w Krakowie! Zarobki i cena wynajmu mieszkania?

Polecane posty

Gość perixer

Szukam jakiejs pracy i mieszkanka do wynajecia w Krakowie. Jest jeden problem, nie wiem czy mi sie uda znalezc ta praca i czy znajde jakas kawalerke w Krakowie. Zależy mi na jak najszybszym usamodzielnieniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo to...
nie nastawiaj sie na kokosy jest drogie zycie zarobki - rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzyj oferty w necie
co za problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma....
www.google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perixer
nie wiem tylko czy przed nowym rokiem znajdę jakieś mieszkanie i jakąś prace. Chciałabym tak zarabiac 2500 tysiąca, najmniej 1800 na rękę. I żeby kawalerka też była w sumie tania. tak 1000 złotych ze wszystkimi rachunkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemy jakie masz doświadcz
enie i wykształcenie, kużwa zarabiać i 800 możesz na start w krakowie isę nie orientuje w Szczecinie który jest tańszy kawalerka w rozsądnym miejscu 1200-1500 z opłatami, na zadupiu z którego dojeżdzasz ponad godzinę 900-1200 z opłatami, w kraku pewnie drożej Lepiej pomyśl o stancji na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perixer
Mam wykształcenie średnie, nie jestem studentką więc takie mieszkanie studenckie raczej mi nie przysługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwtweew
na początek to wynajmij lepiej pokój w jakimś mieszkaniu - może nie ui starszej pani, ale u jakichś rówieśników, potem jak poszukasz dobrej pracy to porozglądasz się za kawalerką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perixer
doświadczenie praktycznie zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwtweew
ciężko będzie... zawsze możesz poszukać dzianego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perixer
Stop! Nie interesują mnie faceci(jestem odmiennej orientacji) co jest powodem mojej wyprowadzki bo nie wytrzymuje z rodzicami. Szukam teraz jakiegoś bardzo małego mieszkanka i pracy na terenie Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwtweew
Nie bardzo sobie to wyobrażam. Wykształcenie średnie, bez praktyki. Chyba że na kasie w Biedronce albo w Macu. Ale wtedy na pewno nie będzie Cię stać na kawalerkę, jedynie skromny pokoik u kogoś i naprawdę skromniutkie życie, tak tylko żeby przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perixer
To bardziej wolałabym u jakiejś starszej pani niż z grupą młodych obcych osób. Mnie chyba z wynajęciem pokoiku u starszej pani nie będzie problemu, gorzej byłoby gdybym była facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwtweew
Tylko że starsza pani będzie naprawdę oburzona, jeśli domyśli się że wolisz dziewczyny. Lub - co gorsza - zaprosisz kiedyś jakąś koleżankę, a z Twojego pokoju usłyszy jednoznaczne jęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echoooooooo
ja mieszkam w Krakowie i powiem Ci, że ze średnim wykształceniem będzie Ci bardzo ale to bardzo ciezko znalezc pracę. w Krakowie jest ogromna konkurencja a poza tym to jedyne duze miasto w Polsce w ktorym jest tak ciezko z pracą. jesli znasz jezyki obce to ok, zrob ksiazeczke sanep i szukaj w knajpach, choc i tutaj konkurencja tez jest spora. takze nie pchaj się na gleboka wode, wczesniej przejrzyj oferty pracy i ocen swoje mozliwosci bo mozesz gorzko sie rozczarowac. chyba, ze chcesz na kase do supermarketu, ale nie licz na kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echoooooooo
a z mieszkaniem nie bedzie problemu - od wakacji ceny poszly nieco w dół za wynajem wiec powinnas cos znalezc. zamiast kawalerki wybierz tak jak Ci tu radza czyli stancje z jakas babka albo ze studentami. czemu jestes negatywnie nastawiona do mlodych osob? studenci sa raczej tolerancyjni i nikt nie bedzie sie czepial twojej orientacji, no i nie musisz sie z tym obnosic bo kogo to obchodzi? zachowuj sie naturalnie, nie ostentacyjnie i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zarobkami w Krakowie jest naprawdę słabo, wątpie, czy dostaniesz 1800 na rękę. Ja z dwuletnim doświadczeniem w branży HR zaczęłam negocjować stawki w okolicach 2000, a i tak znalazłam nową pracę za nieco mniej. Ale ponoć pensje w sklepach markowych są całkiem niezłe. Języki obce są niezbędne. Ze znalezieniem mieszkania nie ma problemu, zawsze są jakieś oferty. Kawalerka za 1000 ze wszystkim to może na samym końcu Huty. Normalnie ceny są w okolicach 1500. Pokoje samodzielnie za jakieś 600-700 zł, współdzielenie pokoju w granicach 400-550 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan84
Z zarobkami jest różnie ja zaraz po studiach dostałem 3700 na rękę a po 4 latach jest już 5500 a jestem średni w swoim fachu. Ze znalezieniem pracy nawet bez studiów w Krakowie nie ma problemu. Ceny kawalerem to ok 1100, 1300 bez opłat za media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury ktos pisze ! Cena kawalerki to 450 zl +oplaty ! Do tego masz wieksze szanse znalesc prace po srednim wyksztalceniu niz po wyzszym ! Bo nie oszukujmy sie masz jakies doswiadczenie i praktyki a ci z wyzszym co maja i ilu z nich na bezrobociu :D Glowa do gory i zmieniaj swoje zycie bo sam jestes panem swego losu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamba12211dd
450 zł to chhyba pokój, kawalerka czyli taka garsonierka ok. 900-1000 zl + media i dotkowe koszty, zapytaj Braci Sadurskich, oni specjalizują się w najmach krótkoterminowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejo, czy ktos z was jezdzi taksówkami po krakowie? :) znalazłam ostatnio taką korporację www.radiotaxi919.pl i stwierdziłam, że naprawdę można znaleźć tanio taksówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeżdżę często korporacją taksówkarską www.radiotaximpt.krakow.pl mają zniżki studenckie, wiec warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 0 zł to nawet pokoju 1 osobowego nie znajdziesz. Kawalerka min 1200. A ze średnim wykształceniem to więcej niż 1500 na rękę pewnie kobieta nie wyciągnie. ChybChyba że na jakiejś produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość: ja jeżdzę tą taksówką www.radiotaxi919.pl - musze przyznac, ze zawsze sa na czas i tanio jest u nich :) nie nadwyrężam swojego budżetu :) mysle o karcie bezgotówkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam karte bezgotowkowa i moge powiedziec, ze warto, bo przynajmniej nie musze sie martwic, ze nie mam gotowki przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cemensik
Na niektórych dzielnicach rzeczywiście można trafić dużo taniej, zobaczcie - https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/krakow ale na tych najdroższych stawki są z kosmosu. Jak dla mnie Kraków pod względem cenowym jest całkowicie nieadekwatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkania od 1500 do 2000. Trzeba być wyjątkowym matolem zeby tyle kasy za wynajem płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wejść sobie na te stronę www.mieszkaniawkrke.livejournal.com i sprawdzić jak wybrać sobie najlepiej mieszkanie/dom - będzie problem z głowy, a zdecydowanie wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W biedronce nie płacą tak źle a biorą wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×