Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cvdjuvbjdfbjh

jaki wózek dla bliźniaków

Polecane posty

Gość cvdjuvbjdfbjh

Taki gdzie jedno siedzi za drugim czy obok siebie? Proszę o porady z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkscjhsjdvh
ja mialam taki jedno obok drugiego, bo lepiej dzieciaki widac. jedno za drugim dobre jest kiedy są już starsze, albo jak masz rok po roku, co prawda ciężko jest nim wjechać np do sklepu, bo niektóre drzwi są zbyt wąskie, albo między alejkami w warzywniaku się nie mieścił, ale jak do marketu czy coś to wszędzie bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kolezanke z blizniakami. ona zachwala taki wozek, gdzie dzieci siedza na przecisko siebie. jest wezszy wiec w kazde drzwi wejdzie - w przypadku tych szerokich, gdzie dzieci siedza obok siebie, nie zawsze sie da. jak dzieciaki siedza naprzeciwko to sie zajmuja sobie, cos tam gadaja, bawia sie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m a d z
dzieci zajmą się sobą, pobawią? Owszem ale nie noworodki. Noworodka musisz widzieć czy mu sie nie ulało i czy sie nie krztusi. chyba pojedyncze wozki po cos mają gondolę zwroconą do matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam 2 wózki
najpierw taki jeden za drugim, potem obok siebie. Jednak decydowaly o tym rozmiary windy. Gdybym miała szersza, to od poczatku kupiłabym wozek obok siebie, porządny, zeby był i dla noworodkow, i dla wiekszych. W ozka jeden za drugim nie polecam, bo jest ciezki do prowadzenia, a jak dzieci rosną, to masakra sie robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvdjuvbjdfbjh
O masakra. Chciałabym ten jeden za drugim bo z tym obok siebie to problemy będą, za szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak obok siebie
Ja wole taki obok siebie. w sklepie ogladalismy ten jeden za drugim i duzo gorzej sie nim jezdzi. trudniej manewrowac, owszem wezszy ale mniej zwrotny no i po zmierzeniu sie okazalo ze do windy u nas nie wejdzie, mieszkam w starym bloku i nawet ten jeden obok drugiego zbyt dlugi, na szczescie ma skladaną rączkę, wię jakoś wchodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam i taki,i taki i powiem
Ci ,Autorko,ze ten,w ktorym dzieci siedzialy obok siebie byl duzo lepszy,mimo tego,ze szerszy.Lepiej sie nim sterowalo,latwiej pchalo i dzieciom tez bylo wygodniej i mogly ze soba rozmawiac itp. Wozek "jeden za drugim" dobry byl na poczatku,jak dzieci byly male.Z czasem,gdy dzieciaki robily sie coraz ciezsze,ciezej bylo go pchac,a jak np.robilam zakupy w supermarkecie,to nie moglam w jeden rece trzymac koszyka,a druga prowadzic wozek (w "jeden obok drugiego" nie bylo z tym zadnego problemu),bo wozek - przez to,ze ciezar byl rozlozony tak a nie inaczej - za cholere nie chcial jezdzic po linii prostej,chocbym ze skory wychodzila. Ja radze kupic taki wozek,gdzie dzieci siedza obok siebie.Jedyne minusy to w sumie tylko to,ze jest troche szerszy,niz pojedynczy,no i dzieci sie czasami bija;) o np.zabawke:) Ps.dzieci mialam rok po roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok po roku to nie to samo co
blizniaki, bo tu masz dwa malenstwa, ktore sa jeszcze bardzo nieporadne i trzeba na nie uwazac. ja urodzilam w 34 tygodniu, 3 tygodnie lezalysmy w szpitalu a jak wyszlysmy to trzeba bylo bardzo uwazac zeby sie nie zachlysnely slinka. mialam taki jeden obok drugiego owszem szeroki nie wszedzie wjechal, ale trudno, zawsze mozna np poprosic osobe wchodzaca do sklepu zeby cos ci kupila, albo isc do takiego do ktorego wjedziesz. my dostalismy tez w prezencie od siostry wozek po jej synku - szary byl, wiec bez problemu mozna bylo wozic dziewczynke, choc czy kolor ma az takie znaczenie? Dokupilismy drugi taki sam i jak wybieralismy sie razem z mezem to na dwa wozki, a jak sama to podwojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaliiheli
ja mam wózek Easy Walker Duo - i chwalę sobie obok siebie gondole + spacerówka + możliwość zamontowania fotelików samochodowych lekki, zwrotny, fajnie się prowadzi jedyna wada: cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie 1 obok 2
o wiele łatwiej się prowadzi - jak nie jestes postury pudziana to odczujesz znaczną różnicę! dzieci mają taki sam widok i nie ma tak, że jedno widzi tylko plecy drugiego i kopie tego z przodu. takie wóżki mają szerokość 76-79cm, a więc wchodza nawet między wąskie drzwi 80cm. Czasem moze być problem, ale łatwosc prowadzenia i inne zalety to rekompensują. Jedyny minus, to to, że dzieci mają nieco wężej, ale z opowiadań kolezanek, to tylko jednej to przeszkadzało - jak dzieci w gondolach miały ciasno to był zwykle czas przesiadki na spacerówke, wiec bez problemu. Tylko jedna koleżanka miała naprawde duże dzieci i nie mieściły się już w 3 m-cu życia, jak leżały to ręką nie mogły ruszyć. Ale ci chłopcy byli ogromni i troche grubi nawet ;-) Poza tym wiadomo jakie są dzieci, zawsze ten jeden z tyłu kopie tego z przodu, zawsze jest niezadowolenie, ze ten co widzi mame, to by wolał widziec swiat i na odwrot (jest wozki sa zworcone do siebie). Także ja wybieram 1 obok 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam chłopca i dziewczynkę w wieku 8,5 miesiąca i wózek jeden obok drugiego. To prawda że czasem zachodzą konflikty albo przeszkadzają sobie w spaniu. Jednak w każdej chwili mogą się zobaczyć itp. A już na tym etapie zaobserwowałam, że bardzo się potrzebują. Mój synek jest strasznie nie spokojny gdy nie widzi siostry.Obecnie jestem na etapie szukania innego wózka ponieważ obecny kupiłam przez internet i przed zakupem go nie widziałam a to podstawowy błąd bo wiele rzeczy okazało się być bardzo tandetnie wykonanymi np. pasy. Jednak wątpliwa sprawa żebym się zdecydowała na jeden za drugim ze względu na komfort prowadzenia i tego jaką możliwość podziwiania świata mają dzieci. Mimo że obecny wózek waży prawie 20kg a dziećmi niecałe 40kg nie mam problemu z jego prowadzeniem. Bardzo dużo też opinii czytałam na te tematy. Chciałam Peg Perego Aria Twin ponieważ pasy mocują dziecko do wózka ale nie blokują jego ruchów.... nie mocują do oparcia, jednak wózek ten ma małe kółka i nie wiem czy da rade w czasie zimy... Drugi typ to Bob revolution duallie 2011 jednak nie ma tych rewelacyjnych pasów i jest na 3 wielkich kołach. Tylko czy 3 koła są bezpieczne ???? Co myślicie??? Proszę o radę! Pozdrawiam Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama007
Ostatnio zakupiłam wózek dla moich malców :) Wolałam zamówić przez internet, ponieważ mieszkam w niedużej miejscowości, gdzie wybór w sklepach jest niewielki. Oto model, który posiadam: http://www.arena.pl/bugaboo-donkey-wozki-dzieciece-twin,674582.html i jestem naprawdę baaardzo zadowolona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abb
Witam sprzedam SUPER wózek bliźniaczy lub rok po roku marki icandy peach tel. 607 34 60 40 NOWY OKAZJA PILNE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki model: http://prampol.pl/pl/wozki-blizniaki/duette.html i jak dla mnie jesy ok. Nie jest jakos bardzo cięzki, lekko sie go prowadzi jak na wózek dla bliżniaków, no i jest praktyczny. jest gdzie torbe poloztc, pozwieszać te wszystkie rzeczy dla dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o spacerówkę to ja z moimi chłopakami jeździłam wózkiem duo comfort z lekką stalową konstrukcją, bardzo funkcjonalny wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILoveMyKitchen
Witam, Ja też długo szukałam idealnego wózka dla bliżniąt, zwłaszcza, że przy pierwszym dziecku zostaliśmy rozpieszczeni Emmal Jungą. Po pierwsze to wózek obok siebie to nieporozumienie z jednej prostej przyczyny: nie wjedziesz W ŻADNE wejście do sklepiku, w żadną windę, klatkę schodową ani zwykły chodnik! Po drugie siedziska (czyli to co się wpina w wózek kiedy dziecko już siedzi) są węższe niż w wózkach "jeden za drugim". Dlatego nasze poszukwania zaczęliśmy od szukania wózka "jeden za drugim", dziś nie rozumiem dlaczego na forach nie ma jednoznacznych porad, bo kiedy wgryzłam się w temat okazało się, że niektóre modele wózków dla bliźniąt są tak nie przemyślane, że aż dziw, że ktoś je próbuje sprzedawać! (patrz: bugaboo-wózek za 7 tys. w którycm musisz przemontowywać samodzielnie gondolę żeby przemienić ja w siedzisko a do tego, pomimo zapewnień sprzedawców, nie mieści się do standardowej windy) albo peg perego-wózek który nie obraca się 360 st. a do tego nei nadaje się do transportu, bo po "złożeniu" zajmuje calusieńki bagażnik, abstrachując od fotelików peg perego, które, przez swoje wyprofilowane siedzisko i brak wkładki uniemożliwiają włożenie noworodka (zwłaszcza takiego z ciąży bliźniaczej czyli mniejszego). Zupełnym przypadkiem, dzięki wyszukiwarce na allegro, znaleźliśmy polski wózek Bebetto 42. Nie byłam przekonana, po pierwsze był polski (czyli pewnie kiepska jakość) a po drugie dlatego, że był "jeden nad drugim", a uważałam, że taki wózek jest niepraktyczny i ciasny. Okazało się, zę wózek jest GENIALNY! Nie wiem dlaczego nigdzie o nim nic nie jest napisane, i dlaczego nie ma reklam na forach, ale piszę ten wpis głównie dlatego, że jestem tym wózkiem zachwycona i należy mu się reklama. Składanie to bajka, nie brodzi się w kałużach, śniegu, kółka nie dotykają podłoża przy składaniu, blokowanie kółek to kestia jednego pokrętła, łatwy dostęp do obszernego kosza na zakupy (można go zdejmować do parnia), godnole są mniejsze niż w pojedynczych wózkach ale, mój 6 mies. synek który jest na 75 centylu wzrostu, jeszcze się w niej mieśći; siedziska też świtne-a do tego można jest położyć oparcie całkowicie poziomo (bardzo przydatne na długie spacery!). I jeszcze zaczepy na torbę do wózka, rewelacja. A wisienką na torcie jest cena-zapłaciliśmy ponizej 2 tys. ! Jeśli ktoś z firmy Bebetto to czyta to dzięki wielkie, przy czwórce dzieci ten wózek to dla nas zbawienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 1983
Też mamy Bebetto 42 (for two). Jesteśmy b. zadowoleni! Wspomnę ze do tego wózka pasują foteliki maxi cosi (mają wkładke dla noworodków), przy zakupie konektorów (są malutkie i wszędzie się mieszczą) można je wpinać; ja tak latałam po mieście z dzieciakami, super się sprawdziło i fajnie się to prezentuje! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebetto jest genialny! Moja siostra go ma i wszsycy są zadowoleni. mieści się do windy(stare budownictwo)a siedziska są całkiems pore. Nasza mama bez problemu go prowadzi a jest po 70-tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne ale musisz wiedziec jak ten problem rozwiazac 333 www.youtube.com/watch?v=Ppy6mJsIwxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo, ładna reklama, nie ma co:) I przepraszam bardzo, ten wózek jest genialny?????? To chyba jakiś żart (zwłaszcza wersja z gondolkami, kiedy jedno dziecko jest właściwie tuż pod drugim- rewelacja- dziecka leżącego niżej zupełnie nie widać) Nie wypowiem się co do komfortu prowadzenia- ale jako matka bliźniaków wiem jedno- dziecko siedzące niżej nie dość że nic nie widzi, to jeszcze jest tuż nad chodnikiem- rewelacja, zapewne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obok siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiepatysieeu
Witam Ja polecam jeden obok drugiego Easy Twin hiszpanskiej firmy Baby Monsters. Mierzy tylko 63cm szer., wiec miesci sie w kazde drzwi, wazy tylko 13,9kg i cenowo jest przystepny. Jest dostepny w naszym sklepie z gondola lub dwiema i z fotelikiem lub dwoma albo adapterami do maxi cosi. Jest 7 kolorow do wyboru,ma amortyzacje, wentylacje i regulowana wysokosc raczki. Poza tym po ok. poltora roku na rynku mozemy juz dodac, ze ma bardzo niski poziom reklamacji! Jest to solidny i praktyczny oraz ladny wozek. W razie pytan jestesmy do dyspozycji! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mozna go obejrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest do obejrzenia w sklepie Blizniacze Szczescie w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy ABC design ZOOM - ma opcje odwracania fotelików wiec dzieci moga raz siedzieć naprzeciw, raz odwrócone od siebie. Możesz sobie na http://www.abc-design.de/pl/wozki/zoom/ zobaczyć . Poza tym jest bardzo stabilny i solidnie wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×